Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gowin przeprasza Dominikę i Sebastiana Kulczyków

87
Podziel się

Sugerował... upozorowanie śmierci przez ich ojca. "Część mojej wypowiedzi sprawiała wrażenie, że posiadam powody do powątpiewania w rzeczywistość śmierci Jana Kulczyka"...

bCGsfoRN

Jarosław Gowin opublikował przeprosiny dla rodziny zmarłego Jana Kulczyka. Polityk podczas wystąpienia w programie Polityka przy kawie sugerował powiązania najbogatszego Polaka z "szemraną częścią biznesu". Bez poparcia dowodami wysnuł też podejrzenie o... sfingowaniu przez Kulczyka swojej śmierci.

Przeprosiny Gowina są efektem ugody zawartej w sądzie pomiędzy politykiem, a dziećmi biznesmena. Rodzina Kulczyka pozwała go za powtarzanie sugestii, że śmierć najbogatszego Polaka mogła być upozorowana.

18 maja 2016 r. w programie Polityka przy kawie wypowiedziałem słowa, które mogą być odebrane jako sugestie o istnieniu rzekomych związków Jana Kulczyka z szemraną częścią biznesu. Jednocześnie dalsza część mojej wypowiedzi sprawiała wrażenie, że posiadam powody do powątpiewania w rzeczywistość śmierci Jana Kulczyka. Nie miałem intencji ani racji do formułowania takich zarzutów i podejrzeń. Ubolewam z powodu zaistniałej sytuacji i kieruję przeprosiny do pani Dominiki Kulczyk i pana Sebastiana Kulczyka.

bCGsfoRP
bCGsfoRV
bCGsfoSq
KOMENTARZE
(87)
As.
4 lata temu
"I tak miało być;)" zaśmiał się w duchu Kulczyk.
gość
4 lata temu
Gowin, ty jesteś jak chorągiewka na wietrze! Spadaj dziadu do jareczka.
gość
4 lata temu
Obrzydliwy typ,sługus PiSu. Zalosne,ze dał sie przekupić przez tego małego dyktatorka,nienawidzacego ludzi
bCGsfoSr
gość
4 lata temu
Przeproś lepiej studentów ze swojej prywatnej uczelni bo po trzech latach lingwistyki nie znaja biegle ani jednego języka.
gość
4 lata temu
No ciekawa jestem jaka jest prawda:)
Najnowsze komentarze (87)
Marcel
4 lata temu
Całkiem szczerze, pomijając całą medialną szopkę... Czy nikt nie pomyślał podobnie? Słyszałem tyle wersji dotyczących jego śmierci, że w głowie się nie mieści. Niektórych może faktycznie poniosła fantazja, ale mając takie pieniądze chętnie bym wybrał się na emeryturę gdzieś daleko i chciałbym, żeby każdy podarował mi święty spokój :)
gość
4 lata temu
typowa chorągiewka
lolita
4 lata temu
Mi również przyszedł do głowy ten paranoiczny scenariusz, ale komu nie? ;) Już nie bądźmy tacy święci z myślami!
edo
4 lata temu
Zgadzam się - chorągiewka. Szkoda że gadaniem takich głupot utwierdza cześć społeczeństwach że majaki macierewicza i kaczyńskiego mają jakiś sens. Słuszne przeprosiny wobec Kulczyków.
olli
4 lata temu
To żenujące. Najpierw można kłamać i szkalować, a potem sądzi się że wystarczy YT i małe przepraszam aby zadość uczynić szkodom.
kasa
4 lata temu
Najwyższy czas było przeprosić, nakłamało się kapital się zbiło i teraz można sobie obetrzeć ślinę z brody przeprosinami Kulczyków. Ale szkoda już się stała. Teraz strach w oczach?
gość
4 lata temu
Chyba P. Gowin miał zwidy niczym kolega P. Maciarewicz udzieliło się
gość
4 lata temu
A JA MYŚLĘ ŻE MÓWIŁ PRAWDĘ
bCGsfoSj
Jeronimo
4 lata temu
Pierwsza moja reakcja ,gdy się dowiedziałem o śmierci P. Kulczyka była identyczna... Bardzo możliwe... Z takim majtkiem może teraz mieszka na "Hawajach " z nowym domem ,nazwiskiem i psem... Kto wie...
BLT_1956
4 lata temu
W sumie to wystarczy zrobić ekshumację i sprawdzić, i cały cyrk się wyjaśni.
Adam
4 lata temu
Ja tam nie wiem jak jest faktycznie ale gdybym miał 15 MILIARDÓW złotych (jak Kulczyk) to też bym szukał alternatywnego sposobu na emeryturę :-)
gość
4 lata temu
Ech wy sekciarze, a Gowin to wielkie sprzedajne goowno !
gość
4 lata temu
Pis mysli...ale dziwnie, po swojemu cha cha cha
gość
4 lata temu
Gowin to taka marionetka bez płuciowa.
...
Następna strona
bCGsfoSL