Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Grażyna Szapołowska nadal nie rozmawia z Janem Englertem: "Udaje, że mnie NIE ZNA"

92
Podziel się:

Przed laty Jan Englert zwolnił dyscyplinarnie Grażynę Szapołowską za to, że zamiast spektaklu w teatrze, wybrała telewizyjny show. Okazuje się, że do dziś się nie pogodzili. "Mija mnie bokiem" - skarży się aktorka.

Grażyna Szapołowska nadal nie rozmawia z Janem Englertem: "Udaje, że mnie NIE ZNA"
Grażyna Szapołowska wspomina aferę z Janem Englertem (AKPA)

Dziesięć lat temu wybuchła wielka awantura pomiędzy Grażyną Szapołowską i Janem Englertem. Aktorka grała wówczas Eleonorę w adaptacji Tanga Sławomira Mrożka w Teatrze Narodowym. Jednocześnie zasiadała w jury "Bitwy na głosy" w TVP 2.

Tak się niefortunnie złożyło, że finał telewizyjnego show wypadł w ten sam dzień, kiedy wystawiano spektakl z udziałem Grażyny. Szapołowska wybrała jednak telewizję i nie stawiła się w teatrze, za co dyrektor Englert zwolnił ją dyscyplinarnie.

Grażyna próbowała się wówczas tłumaczyć, twierdząc, że uprzedzała szefa, że ma zobowiązania zawodowe w telewizji. Wypomniała mu też, że dla swojej żony, Beaty Ścibakówny dopasował grafik, a dla niej nie.

Zobacz także: Rozczarowana Szapołowska: "Mam coraz mniej zaufania do ludzi"

Szapołowska czuła się poszkodowana i pozwała Englerta, domagając się przywrócenia do pracy oraz wypłaty trzymiesięcznej pensji. Niestety dla niej, koledzy i koleżanki z teatru przyznali rację dyrektorowi, a Szapołowska ostatecznie przegrała w sądzie.

Ostatnio aktorka była gościem audycji radiowej "Marcin movie" w Polskim Radiu Londyn. W rozmowie z Marcinem Wolniakiem poruszyła kwestię afery sprzed lat.

Nie ma takich momentów, których bym żałowała. Za wyjątkiem może, kiedy pokłóciłam się z Jankiem Englertem i zostałam usunięta z teatru. To było niepotrzebne w mojej karierze - oceniła.

Okazuje się, że stosunki między nimi do tej pory są napięte.

Nasze relacje nie zostały naprawione, nie mamy kontaktu. Udaje, że mnie nie zna cały czas. Mija mnie bokiem - wyznała Szapołowska.

Myślicie, że kiedyś zakopią topór wojenny?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Klops
3 lata temu
Szapałowska doprowadziła nieomal do odwołania spektaklu i wielkich strat. Zignorowała wszystkich - widzów i kolegów z teatru. Poinformowała na kilka godzin przed spektaklem, że jej nie będzie. Englert zachował się właściwie, co potwierdził sąd. Nie dziwię się, że on wciąż ma jej to za złe. Tyle.
Epsylon
3 lata temu
Doświadczonej aktorce nie powinny takie historie się przytrafiać.. Tv bylo na chwile.. A teatr był miejscem pracy. No ale tv płaci lepiej.
gosc
3 lata temu
Englert wyciska teraz siódme poty, żeby utrzymywać swoją dorosłą kapryśną wnuczko-córkę 🤟
ania
3 lata temu
tak się robi, jezeli zawalasz swoje obowiązki, musisz sie liczyc z tym, ze mozesz wylecieć z pracy. Dostosowanie grafiku, serio? Chetnie zamiast telekobferencji wyskoczylabyn do mięsnego 😉
Marek
3 lata temu
dla mnie biotad plus to number1 poczytaj sobie na alleg
Najnowsze komentarze (92)
RJK
2 lata temu
Aktorzy żyją z pracy. Englert doskonale widział, że Szapoławska ma fuchę w Telewizji, podobnie jak jego żona. Jaki to był problem skoordynować prace Szapołowskiej z przedstawieniami w Teatrze, Nie podoba mi się to co zrobił Englerd i jako dyrektor i jako aktor. No i jeszcze to nie widzenie Szapołwskiej przez Englerda ? On nie ma klasy ?
jkl
3 lata temu
to englert niewiele stracił,że jakaś babina go unika
ZXCVB
3 lata temu
Gwiazda z łaski Bożej, humory, kaprysy
dddd
3 lata temu
Ale macie zapłon. Englert zmarł. A puszczacie wypowiedz G., która pisze, że z Englertem nie mają kontaktu....
helena
3 lata temu
Jan - farbowany włos, może nie trzeba?
Nsnsnsnsns
3 lata temu
Lepiej napiszcie z kim ma.romans kościelny z Plebanii,to jest ciekawe!
Ala
3 lata temu
Też bym ją zwolniła,chociaż bardzo lubię Panią Szapołowską.Jest świetną aktorką. Ona chciała zjeść ciastko i mieć ciastko,a tak się niestety nie da.Szkoda.
Gigu
3 lata temu
Alzheimer
Mznzz
3 lata temu
On ja mija bokiem, bo już jej nie poznaje jak i wielu innych. Może sprawdźcie najpierw w jakiej kondycji jest Janek, a potem piszcie artykuł.
Lila
3 lata temu
Brawo Grażyna jesteś konkretnom babkom olac tego starego
🙈🙉🙊
3 lata temu
Pani Grazynko! Jeżeli gra się całe życie to staje się nudne Papieros, noga na nogę, poprawianie włosów i tak na około Trzeba oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Uwaga również do aktorki B.TYSZKIEWICZ ROBIĆ SIEBIE DAMĄ A BYĆ DAMĄ TO DUŻA RÓŻNICA
beti
3 lata temu
nie lubieje
Polak
3 lata temu
Englert jest aktorem, nie gwiazdorem, natomiast Szapołowska gwiazdorzyła i przeginała z wymaganiami wobec niej. Zwolnił ją, a ona podała go do sadu i przegrała, wiadomo, że pracownicy nie pójdą na wojnę z szefem i jej nie poprą. Powinna go przeprosić i przestać go obgadywać , to jest niekulturalne.
GPO
3 lata temu
JA MU SIĘ NIE DZIWIĘ.
...
Następna strona