Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Grażyna Torbicka zdradza SEKRET udanego małżeństwa i wspomina o BRAKU DZIECI: "Są różne przyczyny takiego stanu..."

203
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Grażyna Torbicka opowiedziała m.in. o tym, jak udało się jej przez 42 lata wytrwać u boku jednego mężczyzny oraz poruszyła wątek tego, że nigdy nie zdecydowała się zostać matką.

Grażyna Torbicka zdradza SEKRET udanego małżeństwa i wspomina o BRAKU DZIECI: "Są różne przyczyny takiego stanu..."
Grażyna Torbicka szczerze o małżeństwie i bezdzietności (AKPA)

Grażyna Torbicka jest niewątpliwą ikoną polskiej telewizji. Dziennikarka pozostaje aktywna zawodowo już od niemal czterech dekad i nic nie wskazuje na to, by wkrótce miała usunąć się w cień.

Przez lata w mediach Grażyna Torbicka dała się poznać nie tylko jako profesjonalistka w swoim fachu. 64-latka kojarzona jest również jako ikona stylu oraz jedna z nielicznych znanych twarzy, która może pochwalić się wyjątkowo udanym życie prywatnym. Nieprzerwanie od 1981 roku kobieta jest bowiem żoną cenionego kardiologa, Adama Torbickiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Grażyna Torbicka zdradziła, które polskie aktorki ceni najbardziej

Grażyna Torbicka ujawnia sekret udanego małżeństwa. Dziennikarka jest żoną od 42 lat

W najnowszym wywiadzie prezenterka m.in. otworzyła się na temat imponującego pod względem stażu małżeństwa. Zagajona przez dziennikarkę "Zwierciadła" Grażyna tak zareagowała na słowa o tym, że relacja, jaką ma z mężem, jest dla wielu kobiet marzeniem.

Ale nie wszystkich. Jest dużo kobiet, które wolą sprawdzać różne opcje, i to też jest fajne. Ja mam tego pecha, że od razu trafiłam na właściwego mężczyznę.

Kobieta zdradziła także sekret udanego małżeństwa. Okazuje się, że chodzi o sukcesy w sferze zawodowej.

A wracając do sukcesów zawodowych, to sądzę, że one są dobrym budulcem małżeństwa. Moim zdaniem rywalizacja pojawia się właśnie wtedy, kiedy jedna ze stron nie jest spełniona zawodowo, nie ma pewności co do swojej pozycji. My z mężem mamy to szczęście, że w tej sferze oboje bardzo się realizujemy - przekonuje, ujawniając, jak to u nich wygląda:

Adam łączy pracę przy łóżku pacjenta z pracą naukową, która również go fascynuje. Oboje jesteśmy bardzo ambitni, nie interesuje nas bylejakość. Dlatego kiedy Adam podejmuje się jakiegoś zadania, nie narzekam, że znowu siedzi w swoim gabinecie, podczas gdy mógłby spędzać czas ze mną, bo widzę, że choć jest zmęczony, to daje mu to dużą satysfakcję. I to samo dotyczy mnie. Kiedy Adam widzi, że jestem czymś całkowicie pochłonięta, daje mi na to przestrzeń. A jak się wreszcie z tych swoich przestrzeni wygrzebujemy, to zawsze stęsknieni i zaciekawieni tym, co słychać u drugiego - dowiadujemy się.

Grażyna Torbicka otwiera się na temat braku potomstwa

64-latka odniosła się również do tego, że nigdy nie została matką. Okazuje się, że choć dziś brak potomstwa nie jest niczym nietypowym, przed laty zdarzało się, że bezdzietność budziła skrajne emocje:

Dziś to już się trochę zmieniło, ale jeszcze kilka lat temu w pewnych środowiskach występowała stygmatyzacja kobiety z powodu tego, że nie ma dzieci - nie chce czy tak się jej życie ułożyło, że ich nie ma - przyznaje, dodając:

Są różne przyczyny takiego stanu, ale jedno jest pewne - tylko od ciebie zależy, czy będziesz z tego powodu sfrustrowana i nieszczęśliwa. Trzeba umieć odciąć się od tych szeptów za plecami, nie każda z nas ma w sobie tyle siły czy gotowości, ale najważniejsze jest wcale nie to, by się nie dać presji zewnętrznej, tylko tej wewnętrznej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(203)
Aga
2 miesiące temu
Nikt się nie tłumaczy dlaczego ma dzieci. I nikt nie powinien się tłumaczyć dlaczego ich nie ma
Dddd
2 miesiące temu
Ja też nie mam dzieci - z wyboru. Oj, też się musiałam nasłuchać! I to wcale nie od najbliższej rodziny. Mam udane życie osobiste i zawodowe, delektuję się tym, że jest mi tak dobrze! Pozdrawiam wszystkie bezdzietnice i tych niewścibskich dzietnych również!
Szczesliwa
2 miesiące temu
Spelnionej kobiecie potomstwo nie jest do szczescia potrzebne (ale oczywiscie, dla niektorych, potomstwo JEST kwintesencja spelnienia). Zyjmy i dajmy zyc. Pieknie powiedziane, Pani Torbicka.
Oli
2 miesiące temu
Całe życie się nie tłumaczyła i niech się tego trzyma bo robi niedźwiedzią przysługę osobom bezdzietnym z wyboru. Bezdzietność jest tak samo normalna jak dzietność. Nie ma przymusu rozmnażania się, na szczęście.
GoGirl
2 miesiące temu
Dlaczego w dzisiejszym świecie ta kobieta musi kilka razy do roku tłumaczyć się z braku posiadania dzieci? To jest wręcz włażenie komuś w życie głęboko osobiste. Czy "dziennikarz" zadający to pytanie nie czuje, że przekroczył granicę wszystkiego? Panu Profesorowi i żonie zdrówka życzę.
Najnowsze komentarze (203)
Ghjjh
miesiąc temu
Czemu widzę ten sam artykul 3 raz w ciągu miesiaca
Martyna
2 miesiące temu
My z mężem nie mamy dzieci, bo nie możemy. Jesteśmy przed 40stką, wszyscy głupio docinają, a ja muszę się odgryzać. Mówią mi, że jestem karierowiczką, a ja ładowałam w siebie leki do in vitro, a potem z żalem przyjmowałam, że znów się nie udało. Ludzie drodzy, nie pytajcie o takie rzeczy i nie mówcie w pracy "a wy kiedy", bo ktoś właśnie mógł poronić... Jeżeli nie będziemy mieć dzieci, to trudno, ale takie gadanie nie pomaga.
lekarz
2 miesiące temu
I co opłaciło się reklamować Cardio A???nie wstyd panu łamać etyki zawodowej na takie badziewie? no chyba za duża kasę...to nie wstyd!!!!!!!
nie egoistka
2 miesiące temu
Natura tak stworzyła kobietę żeby dawała potomstwo, tego nic nie zmieni. Torbicka i on są egoistami do entej potęgi mając tyle możliwości dania dziecku nawet adoptowanemu szczęśliwego domu.
Julia
2 miesiące temu
Przepiękna para. Bardzo ich cenię, wydają się mądrymi ludźmi, o jakich nie słyszy się często.
inga
2 miesiące temu
nie można mieć wszystkiego zdrowie nam dyktuje jak mamy żyć ., tego nie przeskoczysz i nie kupisz
taka
2 miesiące temu
pan Adam bardzo ładnie się starzeje
Gość
2 miesiące temu
Z jednej strony dobrze, bo są skupieni na sobie i karierze, a z drugiej szkoda, no chyba że on po cichu zadbał o to.
Ykhym
2 miesiące temu
Ja też jestem bezdzietna ale ja jestem zwykłą przeciętną osobą. Szkoda trochę tego lekarza, że nie doczekał się dzieci, bo akurat ma dobre geny i szkoda tych nieurodzonych lekarzy...
Ona
2 miesiące temu
Widzę tylko jeden minus w tym, że pary które mogą mieć dzieci, są wykształceni, zamożnością itd, ich nie mają. Rozumiem ich decyzję i nie neguję; jednak jakie będzie to przyszłe pokolenia, gdzie większość ma słabe wzorce, gdzie nie liczyła się edukacja.
Bolo
2 miesiące temu
Dzieci tylko psują związki!!
Roksana
2 miesiące temu
Jak się ludzie dobrze dobiorą to nic nie stanie im na przeszkodzie
Roksana
2 miesiące temu
Jak się ludzie dobrze dobiorą to nic nie stanie im na przeszkodzie
jolka
2 miesiące temu
dzieci sie wychowuje nie tylko rodzi malo ludzi to potrafi przypomne
...
Następna strona