Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gretkowska: "TO MY ZAMORDOWALIŚMY Madzię z Sosnowca!"

637
Podziel się:

"Był hejt na matkę Madzi, która powinna usunąć ciążę!" Zobaczcie, jak pokłóciła się w studio z Anną Kalczyńską.

Sprawa Madzi z Sosnowca i jej matki-morderczyni była chyba najbardziej poruszającym tematem społecznym w Polsce od wielu lat. Telewizyjny serial z udziałem Katarzyny Waśniewskiej i Krzysztofa Rutkowskiego trwał tak długo, że zmęczył chyba wszystkich.

Do sprawy postanowiła niespodziewanie wrócić Manuela Gretkowska. Przy okazji rozmowy o edukacji seksualnej dzieci i młodzieży w studio _**Dzień Dobry TVN**_ pisarka powiedziała, że to... "hejt" na Katarzynę W. spowodował, że trafiła do więzienia. Gretkowska wyraźnie zirytowała swoją wypowiedzią prowadzącą program, Annę Kalczyńską, która nie kryła oburzenia:

-To my zamordowaliśmy małą Madzię przez naszą hipokryzję. Był hejt na matkę Madzi, która powinna usunąć ciążę!

- Ale jak to, pani Manuelo, nie przerzucajmy odpowiedzialności z tej osoby!- skomentowała jej wypowiedź Kalczyńska.

- Każemy dzieciom się modlić. W szkole mówi się dzieciom: "Kiedyś się o tym nauczycie".

- Odejdźmy od tego przypadku matki, która zabila dziecko - zareagowała prowadząca - ona chciała być matką! Ten przyklad był nietrafiony i zbędny w tej dyskusji!

Jak widać, słowa "hejt" używa się już nawet do obrony biednej "hejtowanej" dzieciobójczyni.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(637)
gość
9 lat temu
Nie rozumiem problemu niektórych z legalna aborcją. Każdy ma własne sumienie, światopogląd itd. I żadna kobieta NIE będzie traktowała tego jak formy antykoncepcji ( z takimi absurdalnymi obawami spotykam sie w postach ). POWINNA byc wolna aborcja, wentyl bezpieczeństwa, wyjście awaryjne. Dla takich patoli jak Waśniewska, dla pijaczek, menelek. Ale także dla kobiety, którą antykoncepcja zawiodła i nie może sobie pozwolić na urodzenie dziecka ( z róźnych przyczyn ).
gość
9 lat temu
ma racje, nie nadawała się waśniewska na matkę, powinna usunąć ciąże
gość
9 lat temu
P*****k bez rozumu "zripostował". To mężczyzźni powinni dzieci rodzić. Kliniki aborcyjne byłyby na każdym rogu, czynne całą dobę.
gość
9 lat temu
polokatolo chce decydowac o twojej doopie i macicy.
gość
9 lat temu
Ma racje! Wszyscy milczą na ten temat i umiejętnie omijają! Nie byłoby tylu nieszczęść , które potem sie dzieją - taka prawda.
Najnowsze komentarze (637)
gość
9 lat temu
chyba nawet wiecej, bo kosciół z tego co sie orientuję za ciążę już uważa wedrującego pleminka do jajeczka :D ale faktycznie nie podpowiadajmy im, bo za chwilę zakorkujemy urząd kolejkami po nowego dowody osobiste
gość
9 lat temu
Gretkowska wlazła do wyra staremu dziadowi i udaje pisarkę. Litości!
IVB4
9 lat temu
Mania. będzie twoja nowa "książczyna".....zaczynasz promocję?
gość
9 lat temu
alexjones.pl/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/73852-gwalccie-prawicowe-kobiety-i-miejcie-mieszane-dzieci-mowi-francuski-lekarz
ULLA
9 lat temu
LUDZIE CO SIE ZWAMI DZIEJE CO WY WYPISUJECIE JEST TO CHORE TO CO SIE STALO TO WIELKIE NIESZCZESCIE ZOBU STRON
gość
9 lat temu
Pani Manuelo, zgadzam się z Panią. Pani Kalczyńskiej z racji pozycji męża w TVN coś się potaśtało, bardzo infantylna kobieta. Szkoda p. Kuźniara że musi z nią prowadzić ten program. Dobrze się mówi droga pani to co pani mówi, jak się ma kasę pracując we dwójkę w TVN. Prawda? Więcej pokory, bo może to się za chwilę skończyć.
gość
9 lat temu
Katarzyna W. dokonała później aborcji. Niczym się to nie różni od zabicia dziecka w łonie matki
gość
9 lat temu
jak cię zabiję podczas snu to też się nie dowiesz. Nie masz nic przeciw?
gość
9 lat temu
A mogę zabić twoje dziecko? (mam własne sumienie i światopogląd)
gość
9 lat temu
Gretkowska bredzi totalnie......w stylu lewaka.
gość
9 lat temu
powinna sie sam powiesić
gość
9 lat temu
najlepiek dzieci nie bawcie sie w sex,jak potem nie umiecie za to poniesc konsekwencji,czas wrocic do innych zabawek
gość
9 lat temu
usunęła, tylko trochę później
Polka :( :(
9 lat temu
jak można żyć w takim okrutnym świecie. Jakaś Manuela G. jakby nie patrzeć ...kobieta mówi, że lepiej zabić swoje Dziecko, które każdza Matka nosi pod sercem. Zabić i okaleczyć swoje sumienie do końca swoich dni. Sami posuwacie Dzieciakom programy itp. o tematyce sexu. Wszystko jest dostępne, nie ma żadnych zahamować, nie ma żadnych zasad...i potem się dziwimy, że małolaty robią i zachowują się jak zepsute do szpiku kości istoty. Tragedia!!! I jeszcze walczycie o to, żeby ZABIJAĆ Dzieci??? Kobieto kim Ty jesteś i Kto Cię wychował ? Matka Cię urodziła, nosiła pod sercem i co się stało??? że mówisz, że Lepiej było by gdyby Matka zabiła swoje Dziecko. Do czego Dążycie??? Sami niszczycie swoje dzieci uświadamiając Im, że lepiej żyć egoistycznie i tylko dla siebie!!!! Uczycie budować Życie młodych ludzi, swoich dzieci ma wielkiej krzywdzie innych. Dziecko to Miłość, to Skarb!!! Bardzo współczuję tych poglądów . Bardzo to przykre, że to wychodzi z ust ...kobiety! Matki ?
...
Następna strona