Groźne miny Kurdej-Szatan i Damięckiego walczą o prawa zwierząt

81 reakcji
0
0
81
Podziel się

W ramach inicjatywy społecznej "Koniec epoki klatkowej" aktorzy zamknęli się w klatkach.

W poniedziałek w warszawskim kinie Atlantic odbyła się polska premiera Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej _**Koniec epoki klatkowej.**_ Akcja ma na celu położenie kresu nieludzkiemu traktowaniu zwierząt hodowlanych trzymanych w klatkach. Polskimi ambasadorami inicjatywy zostali Barbara Kurdej-Szatan oraz Mateusz Damięcki. Aktorzy wcielili się w role zwierząt, które hodowane są w klatkach w całej Europie. Po krótkim apelu, celebryci pozwoliły zamknąć się w klatkach. Zobaczcie.

81
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(81)
MI
rok temu
I bardzo dobrze, trzeba piętnować to nasze wsiowe, zakłamane, świętojebliwe okrucieństwo!
gość
rok temu
Z treści komentarza zawsze wynika kto jest ze wsi i kto ma mentalność wieśniaka
gość
rok temu
Popieram, resortowe dzieci powinny byc trzymane w klatkach.
gość
rok temu
moj wiesniacki pies ma ogrod do biegania w przeciwienstwie do miejskiej klatki i smyczy 2xdziennie.
Antyrydzyk
rok temu
A ja w nadchodzacych wyborach zaglosuje na kazda partie byle nie na PIS to jest moj protest przeciwko ukladom PIS z Rydzykiem,wy mi dacie 2 miliardy to ja powiem swoim moherom glosujta na PIS
Najnowsze komentarze (81)
bg
rok temu
Celebryci, obrońcy praw zwierząt spójrzcie dalej niż w Polsce . Jeżeli naprawdę czujecie to co mówicie. Proszę zważyć jak traktowane są zwierzęta w Jordanii i Izraelu. Wiem ,że nie będzie to tak spektakularne jak w Polsce, ale wtedy uwierzę w Wasze dobre intencje.
gość
rok temu
lecz się na głowę i****o !! Bredzisz k*******o !
gość
rok temu
Nie komentujcie, to zniknie.
gość
rok temu
Nie komentować.
mgoto
rok temu
Wspaniałe, że tak dużo robi się dla zwierząt. Szkoda, że tak mało wiemy na temat ludzkiej krzywdy. Polecam książkę Rose McGowan "odwazna", nie możemy być nieczuli na wykorzystywanie kobiet.
gość
rok temu
Ważny temat dla kazdego kto chciałby nazywać się człowiekiem
gość
rok temu
brawo jestescie wielcy
gość
rok temu
brawo kochani jeszcze tylko przestancie zjadac i nosic produkty zwierzece jestescie wielcy wielki szacunek
gość
rok temu
Bardzo słusznie. To, że jemy zwierzęta nie uzasadnia torturowania ich. Zwierzę ma mieć szczęśliwe życie, a w czasie uboju szybką śmierć.
gość
rok temu
Tu chodzi o zwierzaki, a Wy wiecznie te same żale , dzięki którym łatwiej wytłumaczyć własne porażki.
gość
rok temu
kampania dobra i potrzebna ale innych "twarzy" nie było? oni mają takie zaangażowane miny, jakby to wszystko było dla beki
gość
rok temu
Do twarzy im w klatce
gość
rok temu
Jesli pies jest agresywny bo poprostu sie taki stal. Np chproba psychiczna. To co zrobic ? Uspić? Oddać do schroniska ? Taka klatka to czasem jedyne "ludzkie" wyjście z sytuacji.
gość
rok temu
Wkurzają mnie celebryckie gwiazdy promujące się na krzywdzie zwierząt😠.... wyglądają tak groźnie, że na pewno ktoś się nimi przejmie😂. Gwarantuję, aż strach się bać😂.
gość
rok temu
" Celebryci pozwolili zamknąć się w klatkach" a nie pozwoliły matoły ostatnie
gość
rok temu
kochani proponuje z równie grożną miną powalczyc o doroslość niepelnosprawnych dzieci ktora jest pod wielkim znakiem zapytania potem ewentualnie psy.....
gość
rok temu
Taaa a na ustach czerwona pomadka z YSL albo innych Lauder...
Anka
rok temu
Brawo! Dosyć z okrucieństwem wobec zwierząt
gość
rok temu
Do niektórych nie dociera, że w tematy o zwierzętach niepotrzebnie się wcinają z komentarzami na temat biednych dzieci. Na dzieci jest kasa od państwa i nie tylko. Zwierzęta to inna bajka, skazane na pomoc od ludzi, którym zależy i którzy są ich głosem. Same nie powiedzą. Dobrze, że celebryci robią zamieszanie, ale ciekawe czy chociaż puszkę karmy kupili, żeby nakarmić bezdomnego kota
gość
rok temu
kurwiej szatan nawet nie potrafisz pokazać walki o zwierzęta a cóż dopiero do grania
gość
rok temu
akcja celuje raczej w duże, masowe hodowle, a nie małe kurniki czy chlewy w gospodarstwach na polskiej wsi.
gość
rok temu
Powinni tam zostać🤣
gość
rok temu
I 100 lat to za mało żeby zmienić tą mentalność. Nasze władze niezależnie od partii rządzącej pokazują gdzie mają tragedię zwierząt. Tylko zysk się liczy, a zwierzę jest rzeczą na której zarabiają.
gość
rok temu
Dwóch nieudaczników zaczęło walczyć niby o prawa zwierząt , bo teraz jest na to moda, to niech sami się wezmą za hodowlę i dadzą przykład jak to robić . Nie zrobią tego ? No tak, bo chcą mieć czyste rączki , to dla was durnie hodowcy wykonują czarną robotę , żebyście mogli wpieerdalac mięsko na grilla !