Grube ryby TVN-u relaksują się w Sopocie

83
Podziel się

Festiwal Top of the Top zgodnie z nazwą przyciągnął nad wybrzeże nie tylko celebrytów, ale też szefostwo stacji. Dobrze się bawili?

Często to co dzieje się za kulisami powstawania programów telewizyjnych jest o wiele ciekawsze niż efekt produkcji. Zainteresowanie szefostwem największych stacji postanowił wykorzystać jakiś czas temu TVN, wypuszczając Drugą Szansę, żartobliwie nawiązującą do postaci rodzimej branży medialnej. Nic więc dziwnego, że szare eminencje małego ekranu, dotychczas działające w ukryciu, zaczynają przyciągać coraz to większą uwagę paparazzi. Przy okazji sopockiego festiwalu fotoreporterzy przyłapali na lunchu szefostwo "stacji matki" relaksujące się w towarzystwie Grzegorza Kajdanowicza i Andrzeja Morozowskiego.

Myślicie, że zostawili spory napiwek?

KOMENTARZE
(83)
gość
2 lata temu
Lata temu, gdy byłam w podstawówce, napisałam list do pana Kajdanowicza, z prośbą o autograf. Wsadziłam w kopertę nawet kopertę zwrotną ze znaczkiem. Nie odpisał. Niesmak pozostał do dziś.
gość
2 lata temu
Panie Miszcak ,chlopie ty sie zastanow co zrobic z Rusin bo ona juz waryjuje ,zle wyglada czy nie mozna ja zamienic na Torbicka kobiete z klasa?
przypmnę Kuli...
2 lata temu
Kulisy powstania TVN (koncern ITI), List do Tow. Generała Czesława Kiszczaka, Ministra Spraw Wewnętrznych. Proponuję utworzenie w MSW oddzielnego pionu (służby) propagandowej, działającej także w obrębie MO. Znaczna część politycznie ważnych w skali kraju przedsięwzięć polityczno-propagandowych ma związek z domeną działalności MSW. Dopóki w kraju toczyć się będzie walka polityczna, MSW będzie planować i realizować przedsięwzięcia o największym znaczeniu z punktu widzenia jej przebiegu. Niezbędny jest, więc poważny, instytucjonalny instrument umożliwiający lepsze wykorzystanie propagandowe tych operacji, bezpośrednie oddziaływanie na społeczeństwo w pożądanym kierunku. (…)
gość
2 lata temu
Miszczak stary zbok ,a nie gruba ryba .
gość
2 lata temu
Grube ryby to tylko w TVP
Najnowsze komentarze (83)
gość
rok temu
dno a nie dziennikarze
gość
rok temu
Nie podoba się to oglądaj trwam i alleluja i od tyłu
gość
rok temu
Miszczak pewien lekarz spebjalista sie klania.
gość
2 lata temu
Lubie i ogladam tvn maja najlepszych dziennikarzy
Sopot
2 lata temu
Jak zwykle wyszło: Pop on the top
Bidula
2 lata temu
Ja też mu wysłałam 2 rachunki do zapłacenia - nie zapłacił :(
gość
2 lata temu
żydokomuna z wsitvn24 zdrajcy Polski, gdyby mogli gardzili by każdym normalnym Polakiem, Katolikiem i Patriotą!!! w górę serca je..ać tvn!!! je..ać tvn!!! je..ać tvn!!!
gość
2 lata temu
Grube ryby ;)))) Polska i grube ryby ....chyba w biku ;))
gość
2 lata temu
telewizja Miszczaka porównywalna z TVP Kurskiego. Ten sam denny poziom - "gwiazdy intelektu" miszczynie Rozenek, Rusin, Gardias. Mariuszu Walter wracaj.
gość
2 lata temu
Tvn owskie zlodzieje p******y
gość
2 lata temu
Kajdanowicz to dno Morozowski ż*d Cały TVN to dziecko SB-ków. Kiszczak rozpracował wszystko na czynniki pierwsze . Tak załatwił solidarność . Okrągły stół był pod dyktando komuchów. SB-ja na początku postawiła na czele TVN-u Wlterów , którzy byli opozycjonistami razem z Tomaszem Hopfferem i Mikołajczakiem. Redaktora Hopferra komuchy zabili bo nie chciał iść na układ z komuchami, a Wlterowie się zgodzili i tak to powstało TVN duzó by można na ten temat mówić. TVN to dalej komuchy.
gość
2 lata temu
DNO ! I sprzedajne dupki.
gość
2 lata temu
DNO ! I sprzedajne dupki.
POlmos
2 lata temu
POdobno ciągle czytają konstytucję i ją recytują zakrapiając wódą i owocami morza
...
Następna strona