Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdy o WYBORACH MISTERA: "Mężczyźni spędzają teraz więcej czasu przed lustrem niż kobiety!"

54
Podziel się:

"Social media stymulują zainteresowanie takimi wyborami. Dzisiaj to kobiety są bardziej aktywne".

Kiedyś wybory najprzystojniejszych mężczyzn nie budziły aż takich emocji jak wybory najpiękniejszych pań. Od jakiegoś czasu jednak panowie również mogą liczyć na zainteresowanie mediów. Trzeba przyznać, że stało się tak m.in. dzięki nachalnej promocji Rafała Maślaka. Przypomnijmy: Mister Polski: "SIŁOWNIA I DIETA TO MOJE ZBOCZENIE!"

Co jeszcze przyczyniło się do wzrostu popularności wyborów najprzystojniejszych mężczyzn? Dziennikarz www.przeAmbitni.pl zapytał gwiazdy:

Mężczyźni spędzają teraz więcej czasu przed lustrem niż kobiety. Nigdy nie byłam na wyborach mistera - przyznaje Karolina Gilon.

Ja już nie obserwuje tych konkursów, u mnie to było dawno - wyznaje Aneta Kręglicka.

Social media stymulują zainteresowanie wyborami mistera. Dzisiaj kobiety są bardziej aktywne w social mediach, każda ma swoja publikę - podsumowuje Kate Rozz.

Zgadzacie się?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(54)
gość
6 lat temu
ma C*******************************************n. Od kiedy odszefdłem z pracy i poszedłem na swoje w końcu zarawbiam jak człowiek, zaczynałem tu: f*******a to niby prosta matma edycje ale daje dobrze zarobić.
gość
6 lat temu
Dziewczyny! lepiej być samej niż męczyć się z lalusiem czy maminsynkiem niezdolnym do życia, obwiniającym Cię za swoją nieudolność
gość
6 lat temu
teraz Misterem zostanie Jakub K., kolega Jonkisza. On jest kolegą organizatora, razem byli w Gambii, mają wspólne zdjęcia, jest ich dużo. Inni nie mają szans, chyba, że Karol K, który też jest kolegą organizatora.
gość
6 lat temu
Oni wszyscy są próżni i misski i misterzy
gość
6 lat temu
To prawda. Meżczyźni to zniewieściałe du*ki, nie nadają się w ogóle do życia.. Tacy zniewieściali..
Najnowsze komentarze (54)
Najpiekniejsz...
6 lat temu
Kreglicka jest zaklamana-odcina się od jakichkolwiek wyborów niby ze rzekomo niezainteresowana. to dlaczego brała udział w Miss World? Hipokryzja...niech nie ściemnia bo gdyby nie one to by świat już dawno o niej zapomniał.
gość
6 lat temu
facet niebający o wygląd źle zadbany to od razu "p***ł" to w końcu jak a poza tym mamy równouprawnienie kobiety w spodnie i do czołgu to faceci przed lustra
gość
6 lat temu
zobaczymy czy masz rację :)
gość
6 lat temu
Ekspert. Dziunia GWIZDAŁA :). Ci co spędzają dłużej przed lustrem i tak nie przebiją dam :) A Nieliczni ci co jednak są lepsi to już nie mają partnerek raczej tylko partnerów... ;)
gość
6 lat temu
Żałosna zniewieściałą zabawa facecików w wybór pięknisia......po co i dla kogo?! Jeszcze im kokardki na f....ch zawiazcie!!! Rzeczywiście dziś facet to baba.
gość
6 lat temu
Wow! Ale się Kręglicka odmłodziła.
Ł
6 lat temu
Po co pytacie takie głupie dzidy ???
gość
6 lat temu
Jeny! Jak widzę Gilon to słabnę...żaden talent, żadne studia, po prostu załapała się! A w wywiadach robi z siebie taaaką gwiazdę, że aż żal słuchać. Może trochę skromności by się przydało? Trochę skruchy i nadziei na na docenienie swojej pracy???
gość
6 lat temu
Sami lalusie
gość
6 lat temu
Mężczyźni spędzają więcej czasu przed lustrem niż kobiety? Fajnie by było, ale tylko fantazja. Większość facetów w ogóle nie patrzy w lustro, bo pęka. Kobiety dalej są traktowane jak mięso i przedmioty, a faceci są rozwydrzeni. Faceci powinni dbać o siebie, wyglądać jak modele, a nie żule z pod budki z piwem. Faceci wymagają od nas, że będziemy wyglądać jak seksbomby, a oni wyglądają jak menele, oczywiście są wyjątki, ale mówię tu o tendencji. Faceci powinni dbać o wszystko o co my dbamy - czyste włosy, czyste buty, ładne paznokcie, gładkie dłonie, depilacja i wszystko co my robimy. Koniec z gadaniem, że to nie męskie - to wymówka, bo leniom się nie chcę d**y ruszyć, żeby o siebie zadbać.
gość
6 lat temu
Kreglicka się trzyma nawet
gość
6 lat temu
Świat miss i misterów jest mi obcy i dobrze
gość
6 lat temu
A w głowie coś mają
gość
6 lat temu
Gilon, oddychaj jak mówisz, bo aż Ci kable na szyi wychodzą
Oferty dla Ciebie