Gwiazdy wspierają nauczycieli. "Dla nich praca nie kończy się ostatnim dzwonkiem w szkole"

275
Podziel się

Zobaczcie, kto włączył się do akcji Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel.

Nauczyciele protestują już drugi tydzień. Coraz częściej mówi się, że tegoroczne matury mogą być zagrożone. Choć w czwartek odbyło się kolejne spotkanie z rządem, nie doszło jednak do porozumienia. W geście solidarności z postulatami protestujących Wirtualna Polska rozpoczęła akcję #GdybyNieNauczyciel. Dawid Kwiatkowski, Maja Sablewska, Michał Mikołajczak, Barbara Sołtysińska, Kamil Nożyński i Rafał Sonik opowiedzieli, jak wyglądałoby ich życie, gdyby nie nauczyciel. Gwiazdy zapewniły, że gdyby nie pomoc i wsparcie pedagogów nie byliby tu, gdzie teraz.

KOMENTARZE
(275)
gość
10 miesięcy temu
A kto nie bierze pracy do domu !?!?
gość
10 miesięcy temu
Zarabiają lepiej niż niejedna ciężko pracująca osoba w korporacji. Oni nie znają innej pracy i myślą ze są pokrzywdzeni. Guess what: nie jesteście. Poziom stresu wykonywanej pracy jest zerowy. Wiem to z doświadczenia czyli całych 12 lat edukacji od podstawówki do gimnazjum. Jeśli myślą ze ich studia są niebywałe ciężkie, idźcie na prawo albo na medycynę. To lekarz powinni zarabiać więcej, a młodzi prawnicy nie powinni dostawać tysiąca złotych na rękę w niektórych większych korporacjach na początku swojej drogi zawodowej. Przestańcie narzekać. Nie znacie prawdziwego życia, wasza praca nie jest wymagająca i to ze będziecie strajkować tego nie zmieni. Przez was dzieciaki będą musiały chodzic w lipcu do szkoły i nie można powiedzieć ze jest to jakkolwiek usprawiedliwione.
gość
10 miesięcy temu
A za PO to im nie przeszkadzało.
gość
10 miesięcy temu
Popieram głosy większości, zapraszam do pracy w korpo, lub polskiej firmie post PRL to pogadamy. Żadna grupa nie ma tylu przywilejów co nauczyciele. Jeśli będą pracować 40h to jestem za podwyżką, dla dobrych nauczycieli.
gość
10 miesięcy temu
Osoby widoczne na zdjęciu albo nie mają dzieci albo zbyt małe aby chodziły do szkoły. Proszę się wczuć w sytuację uczniów a zwłaszcza maturzystów. Takiego bałaganu to by nawet Lem nie wymyślił.
Najnowsze komentarze (275)
gość
10 miesięcy temu
Szkoły przecież sa pod samorzadem . Od państwa powinni dostać jedynie płacę minimal a and reszta to kwestia samorzadów . Powyżej podstawówki zrobić nauczanie nieobowiazkowe , Do szkoły średniej powinni iść uczniowie którzy chca się uczyć a tym samym zdać odpowiednie egzaminy pod katem dalszego kierunku nauczania.
gość
10 miesięcy temu
to nie nauczyciele to biznesmeni i tylko kasa się liczy , bo już łapówek nie mogą brać
gość
10 miesięcy temu
nauczyciele to następna kasta po sędziach .nieroby i złodzieje
gość
10 miesięcy temu
ludzie powinni się zbuntować i nie puszczać dzieci do szkół zobaczymy kogo beda uczyc
gość
10 miesięcy temu
Ale zdobyleś wykształcenie ha ha aktor hehe
gość
10 miesięcy temu
Lumpy ktôrym kasa spływa za nic, opowiadają o innych lumpach, ktôrym kasa i sporo za dużo spływa za nic.
Bolo
10 miesięcy temu
Kamil Nozynski jaka to gwiazda to konfitura z Ursynowa
glupiababa
10 miesięcy temu
chcialbym zobaczyc te twoja "korporacje" juz to widze jak ludzie z 20letnim doswiadczeniem w korpo zarabiają 2000 :)
gość
10 miesięcy temu
Czytelnicy pudelka to debile.
gość
10 miesięcy temu
Ci co pisza , ze nauczycielw dobrze zarabiaja to ludzie widac bez zadnego zielonego pojecia.Nauczyciel po studiach 1800 zl to duzo? Czlowieku ,troche orientacji i wiedzy zasiegnij w temacie a potem sie wypowiadaj.To zwykla kpina tyle zarabiac !!!
gość
10 miesięcy temu
W korporacji.Ha, smiac sie chce.Jak tak dobrze maja nauczyciele, to zmien prace , zwolnij sie w korporacji i idz do szkoly pracowac .Zobaczymy wtedy co powiesz.
gość
10 miesięcy temu
No dzwonkiem po 5 h w pracy
gość
10 miesięcy temu
Lansuja sie na strajku
gość
10 miesięcy temu
Gwiazdy kuń by się uśmiał dlaczego nie popierali nauczycieli za rządow pletfusow
...
Następna strona