Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdy zbierają pieniądze na warszawskich Powązkach

63
Podziel się

"Piękne groby. Serce pęka, że niszczeją" - apelowała Hanna Bakuła.

bDIuoHyt

Co roku na warszawskich Powązkach odbywa się zbiórka pieniędzy na ratowanie zabytkowych nagrobków. W tym roku po raz 42. prawie 250 postaci ze świata kultury, nauki i mediów zgromadziło się na cmentarzu, żeby zebrać środki na renowacje Alei Katakumbowej.

Wczoraj na cmentarzu z puszkami pojawili się Artur Andrus, Jerzy Iwaszkiewicz, Hanna Bakuła, Andrzej Rzepliński, Maja Komorowska, Artur Barciś, Michał Żebrowski i Daniel Olbrychski. W trakcie kwesty na rzecz ratowania zabytków zebrano 170 tysięcy złotych.

Piękny cmentarz, piękne groby. Serce pęka, że niszczeją. To zaszczyt być tutaj - powiedziała Hanna Bakuła.

bDIuoHyv

To jest takie święto, które jakoś wszystkich łączy. Wszyscy mają swoich zmarłych, niezależnie od tego czy są wierzący, czy nie. Przychodzą - dodała Maja Komorowska.

bDIuoHyB
bDIuoHyC

Źródło:TVN24/x-news

bDIuoHyW
KOMENTARZE
(63)
gość
4 lata temu
Ciągle im mało szekli!! Pazerność bez granic!
gość
4 lata temu
Rzepliński śmieszny mały człowieczek. Niech córka wrzuci kasę, którą niesłusznie dostała z naszych podatków. Znalazł się artysta chyba. Stary stayr. Gdzie poprzednie lata był czemu nie kwestował. MANIPULANT ! WSTRĘTNY DZIAD.
duch
4 lata temu
Komorowska czemu nie poszła do Komorowskiego o dotacje na renowację Powązek, przecież to jej rodzina pewnie by dostała kasę. Złodzieje z PO i PSL wiedzieli ,że ich koleżanka Gronkiewicz Waltz przekazuje milionowe dotacje z naszych podatków córce Komorowskiego, Rzeplińskiego ,Stępniowi , Jandzie i wielu innym cwaniakom ,którzy maja w d***e ratowanie Powązek .Tylko wyciągają łapy do biednych ludzi. Wstydu nie mają. To sa ludzi pozbawieni honoru i wstydu. A jak usłyszała Artura Andrusa, który kwestował i powiedział, że został zaproszony do kwestowania to śmiech mnie ogarnął. Ktoś taki to powinien przyjść z potrzeby serca, a nie opowiadać takie banialuki. A Wellman też sie popisywała pokazując,że daje po 50 zł.do jednej puszki i do drugiej ostentacyjnie żeby wszyscy widzieli. I tekst jaki powiedziała cytuję "daję 50zł. bo pana lubię". Kobieto wstydziła byś się tak mówić i te marne pięć dych przy kasie jaka zarabiasz na reklamach. Pusta babo powinnaś zacząć od 5000 tys.to byłby gest, ale na to nie stać tych gównozjadów tzw.artystów.
bDIuoHyX
HAHA
4 lata temu
Te "gwiazdy" odstraszają!
gość
4 lata temu
Haha, gwiazdor Rzepliński :) Się uśmiałem :)
gość
4 lata temu
To takiego miasta nie stać na utrzymanie cmentarza??? Tylko muszą żebrać? Hańba!!
gość
4 lata temu
A Komorowska zlikwidowała już polipy w nosie czy jeszcze i gdakała tam na cmentarzu.
gość
4 lata temu
Ja nie rozumiem tego celu. Tak naprawdę to właśnie o to chodzi żeby te stare nagrobki skrzywione lekko albo nadpekniete były na cmentarzu Jak dla mnie to one najbardziej przykuwają uwagę ,osobiście nie gustuje w pomnikach jak dla mnie powinna stać tylko płyta kamienna lub betonowa z danymi kto leży a nie to co ludzie wyprawiaja . Lepiej o żywych się zatroszczyć.
elka
4 lata temu
Jaką straszną gębę, ma ta nasza pseudo- malarka !!! Widocznie chciała zaoszczędzić na chirurgu plastycznym. Okropna facjata !!!!!
gość
4 lata temu
Jakie to gwizdy ? bo nie znam ? Mohery jakieś przestraszne
gość
4 lata temu
To nie są gwiazdy. To układziarksie szambo!
gość
4 lata temu
Gwiazdy????? Gwiazdy są na niebie
gość
4 lata temu
Bakuła? Straszna dzidzia- piernik! Co ona sobą prezentuje? Dno i mół. Pamiętam co mówiła o dzieciach, a Wiśniewski z czerwoną fryzurą pokazał prawdziwą gębę tej baby. P*****a !!!
bDIuoHyP
gość
4 lata temu
a gdzie swetru
...
Następna strona
bDIuoHzr