Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdy zbierają pieniądze na warszawskich Powązkach

63
Podziel się:

"Piękne groby. Serce pęka, że niszczeją" - apelowała Hanna Bakuła.

Co roku na warszawskich Powązkach odbywa się zbiórka pieniędzy na ratowanie zabytkowych nagrobków. W tym roku po raz 42. prawie 250 postaci ze świata kultury, nauki i mediów zgromadziło się na cmentarzu, żeby zebrać środki na renowacje Alei Katakumbowej.

Wczoraj na cmentarzu z puszkami pojawili się Artur Andrus, Jerzy Iwaszkiewicz, Hanna Bakuła, Andrzej Rzepliński, Maja Komorowska, Artur Barciś, Michał Żebrowski i Daniel Olbrychski. W trakcie kwesty na rzecz ratowania zabytków zebrano 170 tysięcy złotych.

Piękny cmentarz, piękne groby. Serce pęka, że niszczeją. To zaszczyt być tutaj - powiedziała Hanna Bakuła.

To jest takie święto, które jakoś wszystkich łączy. Wszyscy mają swoich zmarłych, niezależnie od tego czy są wierzący, czy nie. Przychodzą - dodała Maja Komorowska.

Źródło:TVN24/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(63)
gość
6 lat temu
Szlachetna akcja jak co roku. Bardzo popieram.
gość
6 lat temu
Rzepliński jako gwiazda? No tak.
McPudel
6 lat temu
Dobrze, że znani ludzie angażują się w takie zbiórki pieniędzy :D
e
6 lat temu
Oj, Bakuła!!! Ty już lepiej nie wychodź, kompromitujesz szlachetne akcje . Wander chyba w grobie się przewraca, kiedy baba lamentująca, ze w Polsce mogą rodzic się "kupa kalek, dzieci z wadami) - te dzieci też tam mogą mieć swoje nagrobki!!!! stoi obok sędziego!!!, który zamiast wesprzec innych zbierających kwotą (ma ponad 30000) promuje się tam politycznie!! Co za hipokryzja
gość
6 lat temu
W kraju samych patriotów trzeba zbierać na takie rzeczy ? Ile nagrobków zostałoby odnowionych za te pieniądze co dostał r****k i jemu podobni , tylko w tym roku ? Wielka Polska katolicka wita - szkoda tylko że wielka dla katotalibów przy korycie. Amen.
Najnowsze komentarze (63)
gość
6 lat temu
Ciągle im mało szekli!! Pazerność bez granic!
gość
6 lat temu
Rzepliński śmieszny mały człowieczek. Niech córka wrzuci kasę, którą niesłusznie dostała z naszych podatków. Znalazł się artysta chyba. Stary stayr. Gdzie poprzednie lata był czemu nie kwestował. MANIPULANT ! WSTRĘTNY DZIAD.
duch
6 lat temu
Komorowska czemu nie poszła do Komorowskiego o dotacje na renowację Powązek, przecież to jej rodzina pewnie by dostała kasę. Złodzieje z PO i PSL wiedzieli ,że ich koleżanka Gronkiewicz Waltz przekazuje milionowe dotacje z naszych podatków córce Komorowskiego, Rzeplińskiego ,Stępniowi , Jandzie i wielu innym cwaniakom ,którzy maja w d***e ratowanie Powązek .Tylko wyciągają łapy do biednych ludzi. Wstydu nie mają. To sa ludzi pozbawieni honoru i wstydu. A jak usłyszała Artura Andrusa, który kwestował i powiedział, że został zaproszony do kwestowania to śmiech mnie ogarnął. Ktoś taki to powinien przyjść z potrzeby serca, a nie opowiadać takie banialuki. A Wellman też sie popisywała pokazując,że daje po 50 zł.do jednej puszki i do drugiej ostentacyjnie żeby wszyscy widzieli. I tekst jaki powiedziała cytuję "daję 50zł. bo pana lubię". Kobieto wstydziła byś się tak mówić i te marne pięć dych przy kasie jaka zarabiasz na reklamach. Pusta babo powinnaś zacząć od 5000 tys.to byłby gest, ale na to nie stać tych gównozjadów tzw.artystów.
HAHA
6 lat temu
Te "gwiazdy" odstraszają!
gość
6 lat temu
Haha, gwiazdor Rzepliński :) Się uśmiałem :)
gość
6 lat temu
To takiego miasta nie stać na utrzymanie cmentarza??? Tylko muszą żebrać? Hańba!!
gość
6 lat temu
A Komorowska zlikwidowała już polipy w nosie czy jeszcze i gdakała tam na cmentarzu.
gość
6 lat temu
Ja nie rozumiem tego celu. Tak naprawdę to właśnie o to chodzi żeby te stare nagrobki skrzywione lekko albo nadpekniete były na cmentarzu Jak dla mnie to one najbardziej przykuwają uwagę ,osobiście nie gustuje w pomnikach jak dla mnie powinna stać tylko płyta kamienna lub betonowa z danymi kto leży a nie to co ludzie wyprawiaja . Lepiej o żywych się zatroszczyć.
elka
6 lat temu
Jaką straszną gębę, ma ta nasza pseudo- malarka !!! Widocznie chciała zaoszczędzić na chirurgu plastycznym. Okropna facjata !!!!!
gość
6 lat temu
Jakie to gwizdy ? bo nie znam ? Mohery jakieś przestraszne
gość
6 lat temu
To nie są gwiazdy. To układziarksie szambo!
gość
6 lat temu
Gwiazdy????? Gwiazdy są na niebie
gość
6 lat temu
Bakuła? Straszna dzidzia- piernik! Co ona sobą prezentuje? Dno i mół. Pamiętam co mówiła o dzieciach, a Wiśniewski z czerwoną fryzurą pokazał prawdziwą gębę tej baby. P*****a !!!
gość
6 lat temu
a gdzie swetru
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie