Trwa ładowanie...
Przejdź na
Neta
|

Hanna Lis ostro reaguje na aferę z Dagmarą Kaźmierską. Uderza w swoich znajomych, którzy ją obserwują: "PATOLOGIA"

391
Podziel się:

Hanna Lis, podobnie jak wiele innych osób, nie kryje oburzenia w związku z ujawnionymi aktami ws. Dagmary Kaźmierskiej. Pod postem jednego z dziennikarzy ostro wypowiedziała się na temat swoich koleżanek i kolegów z branży, którzy obserwują "gwiazdę Polsatu".

Hanna Lis ostro reaguje na aferę z Dagmarą Kaźmierską. Uderza w swoich znajomych, którzy ją obserwują: "PATOLOGIA"
Hanna Lis wściekła się na koleżanki z show-biznesu. "Każdy obserwujący tę panią sam sobie WYSTAWIA ŚWIADECTWO" (AKPA)

Serwis Goniec.pl upublicznił fragmenty akt ze sprawy Dagmary Kaźmierskiej, do których dotarł również Pudelek. Fakty na temat postępowania w sprawie "gwiazdy Polsatu" wstrząsnęły całą Polską i nawet jej fani domagają się wyjaśnień ze strony stacji, w której najwidoczniej zapanowała zmowa milczenia. Nikt nie chce komentować tego tematu, a na korytarzach ma panować bardzo nerwowa atmosfera.

Telewizja od kilku lat promowała Dagmarę Kaźmierską, mimo tego, że w przeszłości została skazana. W sieci zaczęły pojawiać się liczne wpisy dziennikarzy, którzy łączą oburzenie czytelników i widzów. Do tego grona dołączył Bartek Fetysz, który opublikował wiadomości swoich czytelników i sam dodał:

Pozdrawiam Was drogie media, osoby z zasięgami, którzy przeprowadzali z Panią D. lukrowane wywiady, zapraszali na kanapy, zachwycali się jej dowcipem i uczynili z niej gwiazdę programów rozrywkowych, swoich live-ów czy domówek. Brawo Wy - czytamy na Instagramie Bartka Fetysza.

Hanna Lis oburzona zachowaniem koleżanek z branży

Wpis dotarł do Hanny Lis, która przyznała, że przez medialną burzę zainteresowała się osobą Dagmary Kaźmierskiej. Weszła na jej profil, a tam, wśród miliona obserwujących, znalazła osoby, które osobiście poznała. Dziennikarka nie kryje zaskoczenia.

Z ciekawości (niezdrowej, przyznam) weszłam na jej konto na IG. Zebrało mi się na mdłości, kiedy zobaczyłam, ile osób publicznych ją obserwuje (w tym moich znajomych) i zostawia jej lajki, serduszka i pochlebcze komentarze. Nie do wiary, jak nisko upadliśmy jako społeczeństwo. Nie charakter, talent, czy wiedza, a kasa i fejm definiują dziś w Polsce człowieka. Patologia - pisała Hanna Lis pod postem Bartka Fetysza.

Po chwili Hanna Lis nawiązała dyskusję z dziennikarzem. Stwierdziła, że każda osoba, która wspiera Dagmarę Kaźmierską, sama wystawia sobie świadectwo.

Tam jest MILION fanów. MILION. Ponad właściwie. Kim są Ci ludzie? - odpowiedział jej Bartek Fetysz.

Wielu z nich, niestety, znamy. Nie wiem, nie pojmuję. Każdy obserwujący tą panią sam sobie wystawia świadectwo. I to bez względu na sprawy, a raczej szczegóły spraw, które teraz wychodzą. Ta kobieta jest po prostu antytezą cywilizowanego człowieka. (...) A najlepsze jest stanowisko @polsatofficial : "DG do odwołania nie będzie występować na antenach Polsatu". Do ODWOŁANIA! - dodała Lis.

LOL. Tylko w Polsce - podsumował fetysz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(391)
Lol
3 miesiące temu
Teraz się nagle wszyscy zainteresowali i będą komentować ze patologia. A baba od 10 lat zbija już hajs na wstępowaniu w tv... no serio rychło w czas się wszyscy obudzili
dfgh
3 miesiące temu
4 dni temu Krzysztof Ibisz ją komplementował, nazwał ją " naszą królową". Krzysztof jest producentem " TzG", to on decyduje o tym kogo zaprosić do programu. Zaprosił sutenerkę i stręczycielkę, bo liczy się tylko to, żeby jak najwięcej zarobić. Pod jego pięknym uśmiechem i gładką twarzą kryje się człowiek bez zasad moralnych
Gość
3 miesiące temu
To jedyna okazja aby Dagmara zniknęła z mediów. Jak to jest że taka kobietą zainteresowało ttv? Opływała i opływa w luksusach, operacje plastyczne, nowe zęby, samochody… A powinna siedzieć zamknięta
Eee
3 miesiące temu
W sprawie afery z Kazimierska - najfajniej jest bić się w cudze piersi, wiadomo, że głównymi winnymi są te patotelewizje i portale piszące o niej. Ale gdyby się to nie sprzedawało, to jej 5 obecność w szolbiznesie trwałaby rzeczywiscie 5 minut. Niech każdy sobie odpowie na pytanie jaki miał udział wywindowaniu popularnosci tej typiary, ktoś na nią oddawał głosy w tzg, ktoś ją obserwuje na insta, ktoś kupuję te jej podróby...
Tina
3 miesiące temu
U Dowborów na domówce też była ta królowa. Celebryci tacy są nie mają kręgosłupa moralnego, ważne że kasa się zgadza.
Najnowsze komentarze (391)
Paulina
2 miesiące temu
Dodam jeszcze że nawet Dagmara wydała książkę parę lat temu to jest dramat! Precz z Dagmarą i jej synusiem!
Bolo
2 miesiące temu
Afera, aferą,ale ta pani nadal jest pyszna Nnie powie przepraszam- zbłądziłam,nie powinnam była tak postępować itp. Powiedzenie pycha kroczy przed upadkiem u tej pani wstrzeliło się w punkt. Pokory brak ,więc nie ma co liczyć od ludzi na litość.
Www
2 miesiące temu
No Hanna Lis w takich sprawach powinna MILCZEĆ,a nie oceniać Dagmarę.....i wiemy wszyscy dlaczego???
Monika
2 miesiące temu
Najlepiej by było gdyby każdy zajmował się swoją moralnością a nie cudzą … swojego czasu Hanka Lis też była na językach za sprawą głośnego romansu z żonatym jeszcze Tomaszem Lisem … a dziś główna moralizatorka w kraju … Druga sprawa to ile lat temu ta Pani która udzieliła Gońcowi wywiadu na temat jak to była bita i gwałcone w domu publicznym Kazimierskiej ? Dlaczego mówi o tym dziś a nie wtedy kiedy to miało miejsce ? Zupełnie jakby na czyjeś zlecenie …. Po latach ofiara przypomina sobie o kacie i udziela wywiadów … może też chce zostać królową mediów 🤷‍♀️
Zaskoczenie ?
3 miesiące temu
Odezwała się ta co odebrała ojca dzieciom i chłopa przyjaciółce ahahha tj dobre takie osoby oczerniają inne !!
Mia
3 miesiące temu
1,2 mln wstyd!!
Jola
3 miesiące temu
A czemu to Hanka, co to rozbiła małżeństwo swojej koleżance, udaje teraz święte oburzenie, innych nazywa patologią. Przecież też do niej należy. Rozbiła małżeństwo, które miało dzieci, więc cała rodzina się rozpadła, a potem Hance się odwidziało i dziś z kim nowym jest. Niech się pochwali. Nie ma prawa innych oceniać, gdy sama ma swoje grzeszki.
Emerytka z To...
3 miesiące temu
Brawo pani Lis
Irena
3 miesiące temu
Pani Hanna Lis to kryształ?
Polka
3 miesiące temu
Ta kobieta to ma ze 60 lat proszę o info.
Mama
3 miesiące temu
od dawna pytałam czy ktoś się zastanawia co czują młode dziewczyny które kiedyś miały wątpliwą przyjemność spotkania z tą panią a teraz widzą jak jest promowana w kolejnych wolnych mediach
Ada
3 miesiące temu
I ma racje, bo pomimo tego że była skazana (nie za kradzież batonika) to jest to zwyczajna chamka, te jej żarty, ta bezczelność, tupet. To jest niestrawne zwyczajnie.
Mmmm
3 miesiące temu
Odsiedziała co swoje dajcie żyć ludzie
babka
3 miesiące temu
Każdy komentarz zbyteczny! Po prostu usunąć ten kanał(ściek) pod "derekcją" Miszczaka i nie oglądać niczego co zgnoi Soloż kupując kolejne kanały tv na modłę brukowców.
...
Następna strona