Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Harry Brant nie żyje. Syn miliardera Petera Branta i supermodelki Stephanie Seymour miał 24 lata

381
Podziel się

O śmierci młodzieńca poinformowali jego rodzice - supermodelka Stephanie Seymour i prasowy potentat Peter Brant. Harry Brant przedawkował narkotyki zaledwie kilka dni przed ponownym udaniem się na odwyk.

Harry Brant nie żyje. Syn miliardera Petera Branta i supermodelki Stephanie Seymour miał 24 lata
Harry Brant nie żyje. Syn Stephanie Seymour przedawkował narkotyki (fot. Getty)
bDHZNxJx

Harry Brant nie żyje. 24-letni bywalec pokazów mody i znany członek nowojorskiej socjety został znaleziony martwy w poniedziałek. Powodem śmierci młodego mężczyzny było przedawkowanie narkotyków. Za kilka dni Brant miał ponownie udać się na odwyk.

Rodzice Harry'ego Branta - supermodelka Stephanie Seymour i miliarder Peter Brant poinformowali o tragedii w oświadczeniu przesłanym do redakcji The Post.

Z ogromnym smutkiem musimy was poinformować, że nasz ukochany syn Harry Brant przegrał swoją walkę z nałogiem i umarł na skutek przypadkowego przedawkowania leków na receptę. Nasze serca są rozbite na miliony kawałków. Nigdy się nie pogodzimy z tym, że życie Harry'ego zostało tak brutalnie ukrócone przez tę straszliwą chorobę. Prosimy, abyście uszanowali prywatność naszej rodziny, kiedy będziemy opłakiwać utratę naszego pięknego chłopca - czytamy.

bDHZNxJz

Gwiazdorska para podkreśliła, że ich tragicznie zmarły syn aktywnie walczył z uzależnieniem i miał przed sobą świetlaną przyszłość w przemyśle "beauty".

Harry kochał modę i był prawdziwym rewolucjonistą w dziedzinie produktów kosmetycznych dla mężczyzn. Pracował nawet nad współpracą ze znaną firmą kosmetyczną przy produkcji linii unisex. Wiele osiągnął w wieku zaledwie 24 lat. Niestety nie będziemy mogli zobaczyć, co jeszcze byłby w stanie zrobić.

Harry Brant i jego starszy brat - Peter Brant Junior - regularnie bywali gośćmi największych modowych pokazów na świecie i uczęszczali na najgłośniejsze imprezy nowojorskiej śmietanki towarzyskiej. Zdaniem niektórych bracia mieli być męską odpowiedzią na siostry Hilton.

W 2009 roku Peter Brant Senior opisał Stephanie Seymour w papierach rozwodowych jako nieodpowiedzialną matkę, która nadużywa leków i alkoholu. Para ostatecznie wróciła do siebie.

bDHZNxJF

W 2016 roku Harry Brant został zatrzymany za kradzież, po tym jak nie zapłacił 27 dolarów i 85 centów za przejazd taksówką. Znaleziono wtedy przy nim woreczek z "białą substancją", która w wyniku przeprowadzonego testu okazała się być narkotykiem.

bDHZNxJG
bDHZNxKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(381)
michał
3 tyg. temu
do nick moze teraz nie masz ale zycie jest przewrotne i uda ci sie wyjść na prostą tego ci życzę
NEMO
miesiąc temu
Fenantyl,albo Ketamina
luka N
miesiąc temu
Normalne życie to nie było znałem ich pracowałem dla nich jak byli mali to z domu tylko w Limo lub samolot..nauczyciele w domu itd.Wyrwał się w końcu i tak się skończyło.Szkoda chłopaka.
bDHZNxKb
rumcajs
miesiąc temu
a we wojsku był???????
pani
miesiąc temu
Pieniadze szczęścia nie dają a taka bananowa mlodzież,mając wszystko na wyciągniecie ręki urozmaica sobie życie i tak się to kończy,szkoda,bo za młody na umieranie.
Ehe
miesiąc temu
Jednego narkusa mniej, dobrze
Zula
miesiąc temu
Uwazam ze zasady ksztaltuja charakter czlowieka. Trzeba znac w zyciu umiar.
Ala
miesiąc temu
W obozach koncentracyjnych ludzie przechodzili gehenne ale walczyli by przezyc. A teraz? Jasnie pan z milionami na koncie przesadzil. Nie zal mi takich.
Beckham
miesiąc temu
Bezstresowe wychowanie i wszystko podane na tacy.
Nie idźcie tą...
miesiąc temu
Czy on taki piękny??? Kwestia gustu.
oyrqw
miesiąc temu
zawsze jest to wina rodziców .
noyrt
miesiąc temu
i na co te miliardy tatusia .
sam
miesiąc temu
syn? a nie corka?
bDHZNxJT
Matka
miesiąc temu
Dziecko jest bezbronne w szponach takich rodziców oni go zabili
...
Następna strona
bDHZNxKv