Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś o operze Trelińskiego: "Widziałam euforię! Moja recenzja na 10 to 100"

82
Podziel się

"Jestem wzruszona jeszcze do dzisiaj, cały czas prawe oko mi płacze, lewe już powoli się uspokaja".

bCFWLmAB

Rozpoczęcie sezonu w Metropolitan Opera w Nowym Jorku to każdego roku wielkie wydarzenie w świecie operowym. W tym roku rozpoczął go Mariusz Treliński dziełem Wagnera Tristan i Izolda. Jego "muza" Edyta Herbuś też poleciała do Nowego Jorku. Wyznała, że ma zamiar wybrać się na castingi i zajęcia w szkole aktorskiej. Herbuś spędziła w Nowym Jorku blisko cztery tygodnie.

"Aktorka" dzięki związkowi z Trelińskim próbuje pozbyć się łatki tancerki z Tańca z Gwiazdami i przyjaciółki striptizerów. Na razie swoich sił próbuje, grając małe role w sztukach partnera i zachwycając się jego sukcesami:

Jestem bardzo dumna z premiery Tristana i Izoldy. Cały czas jeszcze emocje we mnie buzują. To był jeden z piękniejszych wieczorów w moim życiu. I nie dlatego, że gdzieś emocjonalnie jestem też związana z tym, ponieważ reżyser jest moim partnerem prywatnie, ale dlatego, że coś niesamowitego wydarzyło się na tej scenie, coś metafizycznego. Pierwszy raz w historii Polak miał okazję to reżyserować i możemy być dumni, bo wyszło naprawdę świetnie. Jestem bardzo dumna, wzruszona jeszcze do dzisiaj, cały czas prawe oko mi płacze, lewe już powoli się uspokaja, ale cały czas jeszcze te emocje we mnie są i buzują. Widziałam euforię w tych ludziach, przeżyłam to, co się wydarzało na scenie osobiście, więc zawsze jakaś opinia za pośrednictwem osób trzecich jest mniej istotna dla mnie niż to, co sama otrzymam. Jeśli chodzi o moje recenzje na 10 to 100.

bCFWLmAD
bCFWLmAJ

Źródło:Newseria

bCFWLmAK
bCFWLmBe
KOMENTARZE
(82)
gość
4 lata temu
opera to nie jej bajka,oszukuje samą siebie...ja też myślałam,że mąż,dzieci to super sprawa ale niestety mam już dość usługiwania tym "pępkom świata"...
gość
4 lata temu
Edytko, droga do serca mężczyzny nie wiedzie przez wchodzenie mu w d..pę.
aaaaaaaaaaaa
4 lata temu
utrzymanki tak mają, zawsze się zachwycają sponsorami. No bo co im pozostaje? kariery taka nie zrobi, intelektualnie cienko, powoli się starzeje i obawia się o swoją pozycję"wiecznej narzeczonej".
bCFWLmBf
gość
4 lata temu
ludzie jaka ta Herbuśka jest śmieszna,nie pasuje do tego świata za cholerę,niedługo to zrozumie i wpadnie w depresję jak Chylińska...wilka zawsze ciągnie do lasu,natury nie zmienisz....
As.
4 lata temu
Zelnik zwierzał się, że wielokrotnie spowiadał się z namówienia narzeczonej do aborcji i księża mu wciąż mówili i mówią, że to przecież już dawno odpuszczone a jak kobieta niechcący utraci ciążę to jej nie odpuszczą!
Najnowsze komentarze (82)
gość
4 lata temu
Wal się ty luksusowa prostytutko ! już cię przejrzałam szmato! Fajne podróże sponsor zapewnia co? A dziennie to ile razy kaze za to loda robic ty kielecka szmato?
gość
4 lata temu
Karakan"""wczoraj wspaniale zagral goscinnie w derialu,,Komisarz Rex,Wam sie nie spodoba,
gość
4 lata temu
Pudelku pieknie uparcie dajesz zdjecia,z poczatkow mlodych tancerzy//przyjechali z Kielc grupa//musieli zarobic na utrzymanie i doskonalenie warsztatu tanca,,Wszyscy zdobywali na konkursach najwyzsze oceny,Dzisiaj sa najlepsi,Nie szczekaj juz Pudelku ,wydoroslej,
gość
4 lata temu
99% pozytywnych komentarzy pisze stara pier...olnieta maria prowadzaca fan klub herbusia,wystarczy popatrzec na ryj na facebooku I wszystko jasne jest tak pier...olnieta ,ze codziennie pisze listy do Napoleona,bo mysli ze on jeszcze zyje
gość
4 lata temu
Wagner dla koneserów i ona ma siebie na myśli..hehe a jak Edytko Twój kochaś ,dancer OZDOBA?
gość
4 lata temu
Pudel to jest wstrętne! Po co wyciągać historię!!!
antymoher
4 lata temu
10/100 ? To cienizna, ale ta panna nikt nie rozumie, co mówi.
gość
4 lata temu
czy ona gdzieś pracuje?
bCFWLmAX
gość
4 lata temu
W sumie, to jest mi jej żal.
gość
4 lata temu
ojezu niech się niezesra
gość
4 lata temu
Żenująca jest ta utrzymanka Trelińskiego.
gość
4 lata temu
wyuzdana na wskros, bez zasad,nie szanuje siebie- ohyda!
gość
4 lata temu
"...cały czas prawe oko mi płacze, lewe już powoli się uspokaja..." niech ona lepiej zmieni dilera... ;)
gość
4 lata temu
znawczyni opery hehehehe
...
Następna strona
bCFWLmBz