Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hołownia o swoim sklepie internetowym: "Można kupić dobre uczynki!"

162
Podziel się

"2 zł konsultacja lekarska w Kongo, za 60 zł można zafundować poród" - wylicza. Dobry pomysł?

Hołownia o swoim sklepie internetowym: "Można kupić dobre uczynki!"
bCNdnWfF

Znany celebryta i katolik, Szymon Hołownia, założył Fundację Dobra Fabryka, która pomaga ludziom w Afryce. Właśnie otworzył sklep internetowy, w którym, jak wyjaśnia, można "kupić dobre uczynki":

Można tam kupić dobro. Można kupić dobre uczynki. Zrobiliśmy kilkadziesiąt pozycji. Na przykład: 2 zł konsultacja u lekarza w Kongo, 35 zł worek krwi do transfuzji. Można zafundować kobiecie kongijskiej poród za 60 zł, jeśli to jest z cesarskim cięciem to już 270 zł. Pieniądze przesyłamy do sióstr, kupują to na miejscu.

bCNdnWfH

Dobry pomysł?

bCNdnWfN

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCNdnWgi
KOMENTARZE
(162)
gość
6 lat temu
Świetny pomysł 😊
gość
6 lat temu
Szymon to bardzo dobry człowiek!
gość
6 lat temu
Bardzo dobry pomysł ale po co to podkreślenie "katolik" i co z tego ?
bCNdnWgj
gość
6 lat temu
nie pazura po katolicku to co na garach zarobił odda a nie dziunie botoksujw gorkotłuk
Ver
6 lat temu
Świata nie zbawimy, ale każdy dobry uczynek buduje naszą wrażliwość. Dobra inicjatywa - jak zresztą każda inna stworzona z myślą o kimś.
Najnowsze komentarze (162)
Piotr
6 lat temu
Jezeli z tych pieniedzy tyle trafia do potrzebujacych co z Caritasu to gra jest nie warta swieczki.
stary
6 lat temu
holownia pieknie mowiles i uwiezylem ale jak doszlo ze to czarne dostaja pieniadze do lapy powiertze ze mnie zeszlo i koniec sorry
gość
6 lat temu
tk wystapil przeciw spoleczenstwu polskiemu i z tym bandyckim wyrokiem mordowania bestialskiego zwierzat NIE MOZEMY SIE ZGODZIC JAKO KATOLICY!!!!! Bog nie zezwala na takie diabelskie praktyki!!!!! z**y do domu i tam zryjcie swoje zwierzęta a nie nasze mordowane bestialsko !!!!! musi być REFERENDUM W TEJ SPRAWIE!!!!!!!!! sprawie godnosci polaka a nie zwyrodnialca!!! TK pokazalo kim sa i dla kogo pracuja..... PSL odpowiecie za to
gość
6 lat temu
bardzo fajny pomysl ale z drugiej strony u nas w polsce tez jest duzo potrzebujacych ludzi ja wiem ze nie ma co sie porownywac do afryki
freem
6 lat temu
związany z kościołem, a więc rozumu mało
gość
6 lat temu
To on nie wie że nie za uczynki człowiek może zostać zbawiony ! Taki z niego katolik a nie czyta biblii i nie wie co tam jest napisane. Chyba nie potrafi tego w Biblii poszukać więc postarałem się ten werset przypomnieć panu Hołowni : I nas, którzy umarliśmy przez upadki, ożywił wraz z Chrystusem - łaską zbawieni jesteście. (...) Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar; Nie z uczynków, aby się kto nie chlubił. Efez. 2:5,8-9 A jeśli z łaski, to już nie z uczynków, bo inaczej łaska nie byłaby już łaską. Rzym. 11:6 Trudno teraz sprzeciwić się hierarchii kościelnej bo to niesie za sobą jakieś konsekwencje. Ludzie czytajcie Biblię i nie dajcie się oszukiwać.
Max
6 lat temu
Moim zdaniem powinien być ekskomunikowany...jeśli ma z tego choć 1 zł zysku dla siebie...to automatycznie podlega ekskomunikę..
gość
6 lat temu
takieko pizdka jak ten holownia to w zycie nie widzialem,taki prawdziwy leoś....
bCNdnWgb
gość
6 lat temu
Ludzie co z wami jest, facet robi dobrą robotę a wy tylko narzekacie. Masz lepszy pomysł to działaj wykaż sie a nie tylko krytykujesz. Kazda inicjatywa jest dobra
gość
6 lat temu
NO CHYBA NIE ZNASZ GO PRYWATNIE. Okropny, chamski, antypatyczny, skupiony na sobie, bardzo roszczeniowy, traktuje wszystkich jak bogaty turytsa w kraju papuasow. To niestety wielka farsa :( z miłością bliźniego swego nie ma nic wspólnego ten pan.
gość
6 lat temu
Doskonały pomysł! Są dobrzy ludzie!
gość
6 lat temu
Ha ha ha
gość
6 lat temu
KOCHAM CIĘ..... mniam ciasteczko.....
gośćfchuj
6 lat temu
po ile chodzą afrykańskie szmaciury?
...
Następna strona
bCNdnWgD