Trwa ładowanie...
Przejdź na

Honey o byciu youtuberką: "Dzięki temu ludzie mogą o mnie zmienić zdanie"

27
Podziel się

Nam trudno już połapać się, kim chce być Honorata Skarbek. Wolicie jak śpiewa, czy opowiada o sobie na YouTube?

bEhcMqcB

Honorata "Honey" Skarbek jest dowodem na to, że dzisiejszych celebrytów często trudno nawet nazwać wokalistami, aktorami czy modelami. Często po prostu "są" i najwyraźniej to powinno wystarczyć ich wielbicielom. Honorata Skarbek stara się być youtuberką, blogerką i piosenkarką w jednym. Z której z tych aktywności najbardziej ją znacie?

bEhcMqde
KOMENTARZE
(27)
gość
4 lata temu
Pani wszędobylska,wszędzie bywa byleby o niej nie zapomniano,niestety dziewczyna nie ma tego czegoś, ani charyzmy ani talentu,po mimo urody,nie jest medialna i tyle.
gość
4 lata temu
Czy ona ma konkretny fach, np; studia aktorskie? NIE! ... żeby moc nazywać sie aktorem należy zdobyć odpowiednie kwalifikacje, nieprawdaż?
gość
4 lata temu
plastik fantastik z perukami udajaca polska Kylie.
bEhcMqdf
gość
4 lata temu
...dziewczyno na ciebie ani patrzeć ani słuchać nie można!
gość
4 lata temu
za takie wzorce dla młodzieży to ja dziękuję. kiedyś była fajna i naturalna a teraz taka jakaś kardzashianopodobna
Najnowsze komentarze (27)
Buahaha
4 lata temu
Ki ch...j to jest? ja pie le chyba przed lustrem cala te wypowiedz cwiczyla.Sztuczne,przemyslane wypowiedzi.Moze to Humanoid??
Pawel
4 lata temu
Strasznie tandetna osoba,bez kszty elegancji i rasowosci.A najlepsze,ze pewnie mysli ze ludzie zazdroszcza piszac cos negatywnego o niej.
kaczynski
4 lata temu
NA TEMAT !!! Bo to wszystko jest pomieszane. Jesteśmy rasistami ? Może i tak bo zawsze ogół obrywa za szczegół. My nie powinniśmy mieć problemu z uchodźcami. Dlaczego ? Bo jeśli uchodźcy to nie terroryści, to sami powinni wyłapać w swoich szeregach, społecznościach tych, którzy sieją zamęt i chcą terroryzować świat. Dlaczego my mamy się przed nimi bronić? Zawsze popełnimy błędy i niesprawiedliwie potraktujemy część niewinnych muzułmanów. Więc jesteśmy rasistami i ksenofobami siłą rzeczy. Bo nie jesteśmy w stanie oddzielić normalnych muzułmanów od terrorystów. W Polsce w stanie wojennym poradziliśmy sobie sami z komunistami i umieliśmy ich wyłapać, pozbawić władzy i wpływów a także pokojowo przejąć władzę. Niech muzułmanie zamiast siedzieć na naszym garnuszku, wezmą swoje sprawy w swoje ręce ! Niech wyłapią terrorystów w swoich szeregach i niech pokażą, że im zależy. Wtedy nie będzie rasistów i ksenofobów.
gość
4 lata temu
kogo jeszcze wk*rwia jej sposób wypowiadania sie? no nie da jej sie słuchać
gość
4 lata temu
posluchalam i mi juz wystarczylo :D
gość
4 lata temu
Ona zaraz po liceum skończyła swoją edukację,także wykształcona piosenkarka tez nie jest, a raczej z tych co śpiewają do kotleta. Z tą różnicą,ze ona ma pieniądze na promocję.
gość
4 lata temu
najlepiej niech zniknie
gość
4 lata temu
A czy musi być super medialna? Skąd wiesz, czy jej zależy na byciu na świeczniku? Gdyby jej zależało na rozgłosie, to droga jest prosta w polskim showbiznesie - skandale, skandaliki, golizna, romanse i kontrowersyjne poglądy. Jak widać tego nie robi, tylko tworzy swoją muzykę, wydaje płyty w przeciwieństwie np. do Mariny Łuczenko.
bEhcMqcX
gość
4 lata temu
Nie przepadam za nia, ale pisanie, ze ktoś nie ma szkoły aktorskiej itp to smieszne. W Hoollywoodzieee jest duzo bez szkol i to ci sa najlepsi, oscarowi. Face Palm
matka honorat...
4 lata temu
#mamchoromcurke #dej #chcemzadarmo
gość
4 lata temu
czy to ta sama co żebrała kiedyś na wielkie leczenie? oddała co jej ludzie zapłacili? chyba promocja na pudlu kosztowała bo jakoś widac, że toto zdrowie, palące, pijace, wytatuowane. jak tam było w tą chorobą? matce nie wstyd że zbierała na #mamchoromcurke
gość
4 lata temu
Najlepiej niech milczy ,milczenie jest podobno złotem......
gość
4 lata temu
Wszystko dla kasy! Myślicie, że po co została youtuberką? By kaska się zgadzała. Chrzani głupoty i myśli, że oszuka ludzi.
gość
4 lata temu
Manipulantka młodymi ludźmi by jej żyło się lepiej .... mam takie zdanie o niej o kilku lat.
bEhcMqdz