Trwa ładowanie...
Przejdź na

Horodyńska o kampanii "Nie odkładaj macierzyństwa": "ZABOLAŁA MNIE! TO O MNIE, że kariera, że się spóźniłam"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
455
Podziel się:

"Jestem wkurzona, bo nie zawsze jest tak, że nie chcemy, czasami nie możemy. Sama walczę o to, żeby mieć teraz dziecko" - komentuje 39-latka.

Trzeba przyznać, że twórcom nowej kampanii społecznej, Fundacji Mamy i Taty, pt. Nie odkładaj macierzyństwa na potem, udało się zwrócić uwagę na problem. Spot wzbudził ogromne kontrowersje. Obraz przedstawia negatywny wizerunek kobiet, które nie chcą rodzić dzieci ze względu na ambicje zawodowe i chęć podróżowania po świecie.

39-letnia Joanna Horodyńska czuje się właśnie osobą z tej kampanii - zdążyła zrobić kairerę, zarobić dużo pieniędzy, ale nie zdążyła zostać mamą. Od jakiegoś czasu głośno mówi o tym, że walczy o dziecko, jednak, jak wyznaje, stan zdrowia nie pozwala jej na zajście w ciążę. Zaczęła już nawet rozważać adopcję. Wyjaśnia, że poczuła się dotknięta wydźwiękiem kampanii.

Jestem wkurzona na tę kampanię. Nie zawsze jest tak, że nie chcemy. Czasami nie możemy. Boimy się też, co się stanie z dzieckiem, jeśli nie będziemy mieć budżetu. Odpowiedzialność nowych czasów nas blokuje, nie niechęć do bycia matką. Sama walczę o to, żeby mieć teraz dziecko. Można mnie zaliczyć do tej grupy, że nie, że kariera, że się spóźniłam, a może przez wiele lat próbowałam? Zabolała mnie ta kampania.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(455)
gość
7 lat temu
Właśnie dlaczego tylko kobiety sa przedstawione w tej kampanii? A co z facetami? Same sobie robimy dzieci?
gość
7 lat temu
Ona jest w porządku, tylko sprawia wrażenie niemiłej xd
gość
7 lat temu
jedna z głupszych kampanii :/
gość
7 lat temu
Oj tam, przecież nieposiadanie dzieci to znowu nie taka wielka tragedia...
gość
7 lat temu
bardzo przykre, oby jej się udało
Najnowsze komentarze (455)
gość
7 lat temu
No wszystkich krytykuje,że buty z sieciówki ,że ciuchy za tanie-materiał byle jaki----nie wszystkich stać na wszystko
gość
7 lat temu
Kobiety nie okłamujcie się nawzajem! CUKIER I CUKIER! Mówcie jak jest naprawdę! POWIEDZCIE PRAWDĘ JAK WYGLĄDA ŻYCIE Z DZIECMI! A nie tylko ach i ich i cukier!
gościówa
7 lat temu
kampania SUPER lepsza niż te z feminy, Inteligentna waląca w serce
lulu
7 lat temu
to prawda. wirle kobiet pragnie miec dziecko, ale po prostu nie ma z kim lub ma problem z zajsciem w ciaze. trpche pmytkie generalizowanie.
gość
7 lat temu
krytykuja horodynska za rozne rzeczy, ale to madra babka ja ją lubie
gość
7 lat temu
fajnie, że tak otwarcie o tym bólu powiedziała, bo takich kobiet jest cała masa, a nie wszystkie mogą zostać usłyszane, wielki szacun
gość
7 lat temu
O Wow, Horodynska się zmieniła!!! (na lepsze)
gość
7 lat temu
Biedna Horodyńska, ani kariery, ani dziecka, ani urody, ani stylu:(
xyz
7 lat temu
Dokładnie! Powiem więcej! Nie zawsze jest to sprawa kobiety. Dlaczego nikt nie mówi o tym, że często zdarza się tak, że to mężczyźni nie chcą mieć dzieci???
macho
7 lat temu
najpierw przyziemskie dobra materialne a później chcą dziecko kiedy jest już za późno. teraz te zarobione pieniążki odłóż na emeryturę bo nie będzie miał kto zapracować na twoją emeryturę
gość
7 lat temu
Jest wolność kobiety są także wolne być z kimś i każdy ma prawo mieć inne zdanie
gość
7 lat temu
bardzo popieram kampanie, wszystko spada na kobiete wiec po co tu o facetach gadac to głownie nasz obowiązek my rodzimy i wychowujemy dzieci i my poświęcamy swoją kariere. a pani Horodynska 10 czy 15 lat temu mogła pomyślec o dzieciach
gość
7 lat temu
jeśli nie możesz mieć dziecka, to ten apel nie był do ciebie; w innych przypadkach widocznie ta akcja obudzila w niejednej sumienie, to dobrze, taki był cel, a celem zycia na pewno nie kariera ani egoistyczny styl życia, dla siebie, bezsens ktory zemści się po latach ciężką depresją i absurdem zycia; dziecko w niczym nie przeszkadza, małżeństwa mają po kilkoro dzieci i robią doktoraty, profesury, pracują na dwa etaty, i nie narzekają, podstawą dobrego zycia jest wiara w Boga, miłość, to jest motor życia!
gość
7 lat temu
Znacznie lepiej to przedstawili w początku "Idiokracji", gdzie jest parka inteligentów, która wiecznie odkłada posiadanie dziecka bo zawsze jest coś ważniejszego, i obok alkoholik, który tego zupełnie nie kontroluje i rozmnaża się na potęgę. Na koniec babka z pary inteligentów opowiada z smutkiem że jej partner zmasturbował się na śmierć podczas próby oddania nasienia do in vitro. Całkiem zabawne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie