Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

"Hotel Paradise". Byli uczestnicy WYBRALI FINALISTÓW. Widzowie: "Nikomu z nich się finał nie należy!"

155
Podziel się:

Ostatnia "pandora" z udziałem byłych uczestników była niezwykle burzliwa. Były pretensje, wzajemne oskarżenia i słowne przepychanki. Jak myślicie, kto wygra tę edycję "Hotelu Paradise"?

"Hotel Paradise". Byli uczestnicy WYBRALI FINALISTÓW. Widzowie: "Nikomu z nich się finał nie należy!"
"Hotel Paradise". Znamy finalistów (Facebook @hotelParadiseTVN7)

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" powoli dobiega końca. Był to zdecydowanie najbardziej burzliwy z dotychczasowych sezonów show, a znaczna część akcji skupiła się wokół wątku gnębienia Wiktorii, która - jak twierdzi - przypłaciła udział w "zabawie" nerwicą.

W czwartek odbyła się ostatnia "pandora", która od wcześniejszych różniła się tym, że pary walczące o finał musiały się zmierzyć z ogniem pytań byłych uczestników. Najwięcej pretensji padło pod adresem Ingi, która dzień wcześniej zadecydowała o wyrzuceniu Mateusza i Vanessy, którzy rzekomo byli jej przyjaciółmi.

Zobacz także: Klaudia ElDursi komentuje intymne uniesienia uczestników "Hotely Paradise": "To tabu odeszła do lamusa"

Zanim zaczniesz się tutaj wybielać, ja ci powiedziałem, żebyś do mnie nie podchodziła. Nie zwalaj teraz winy na mnie, że odpadłaś przeze mnie - grzmiał Mateusz, a Vanessa dodała, że koleżanka zachowała się wobec niej "fałszywie".

Z kolei Łukasz musiał zmierzyć się z zarzutami o to, że ukrywa fakt, iż wolałby być w parze z Vanessą, a nie z Naną. Co ciekawe, uczestnik nie zaprzeczył.

Sara wyznała natomiast, że nie żałuje, że jest teraz w parze z Michałem.

Sorry, Przemek - skwitowała.

Skoro już mowa o Przemku, to nastąpiła ostra wymiana zdań pomiędzy nim a Launo, którą pouczył, żeby się "nie wcinała, bo nie z nią rozmawia", a ona kazała mu się zwracać "grzeczniej" i dodała, że jest "biednym, pokrzywdzonym filozofem".

Po pełnej emocji pandorze nastąpiło głosowanie na parę, która nie wejdzie do finału. Większość byłych uczestników wybrała Ingę i Janka, więc to oni pożegnali się z szansą na wygraną. Tym samym w finale walczyć będą Łukasz i Nana oraz Sara i Michał.

Widzowie mają mieszane uczucia co do finalistów.

Najgorsze pary w finale; Nana nie zasługuje na finał, Nikomu z nich się finał nie należy; Sara i Mike w finale to nieporozumienie; Oby tylko Sara teraz wygrała, a nie Nana; I tak z którejś z tych par ktoś rzuci kuląpiszą w komentarzach.

Jak myślicie, kto wygra?

Zdradzimy Wam, kto najlepiej klika się na Pudelku!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
Kasia
5 miesięcy temu
WIELKIE DZIĘKI!! Ktos tu polecal metode na odebranie bonusowego 4000zl. Wielkie dziękuje pudelkowicze! Kto jeszcze nieodebrał można wpisać w internet "metoda 4000zl" i sobie poczytać. Pudelkowicze plusujcie moj komentarz jeśli przeczytaliscie i chcecie pomóc innym jak i mi pomogli. Dziękuje!
Izka
5 miesięcy temu
Mi szkoda Mateusza jak nikt inny w tej edycji zasłużył na finał. Bardzo w porządku koleś
Dramat
5 miesięcy temu
Format tego programu jest żałosny. Czy Wy widzicie, że 3/4 z tych osób siedzących na pandorze nawet nie znała większości tych finalistów? W jaki sposób oni maja ich oceniać lol. Inga się upokorzyła i tyle
Monia
5 miesięcy temu
Kibicowałam Mateuszowi ale.... Osoby w finale? Niie te. Cała ta edycja była dziwna, tyle złości, zawiści i niechęci. Gdzie tam miejsce na zabawę, jak wszyscy tylko finał i finał. Przy czym oficjalnie nikomu na kasie nie zależy, bo tylko relacje są ważne.
Jaa
5 miesięcy temu
Łukasz i Nana, on niech rzuci kula i tyle. Najgorsza edycja, mało pozytywnych emocji tylko knucie, obgadywanie i kombinowanie.. słabe to
Najnowsze komentarze (155)
Szkoda czasu...
5 miesięcy temu
Okropieństwo. Sara w finale, absurd jakiś.
brawo
5 miesięcy temu
Najlepsze zakończenie,najinteligentniejsze,Mike pewny siebie,aktor,cwaniak ,Sara dotrzymała słowa które dała Przemkowi.Tadziewczyna kocha.
Monia
5 miesięcy temu
A ja mam nadzieję że Sara wygra i rzuci kula... Jako jedyna jest szczera osoba i prawdziwa... Kibicuje jej!
jjjjj
5 miesięcy temu
Na Pandorze Łukasz miał rację mówiąc, iż drugi powód wytypowania Matiego i Vanessy jest taki, że ta relacja stoi w miejscu w przeciwieństwie do Ingi i Janka, gdzie była rozwalona para, wrócili do siebie i coś kwitnie. Więcej chemii jest w parze Ingi i Janka.
Salio
5 miesięcy temu
Czemu Launo jest na boso?
Domatorka
5 miesięcy temu
Szkoda że odpadli Mateusz i Janek. Mati - świetny facet z klasą. Janek - jest intrygujący, ma to ,,coś".
ja myślę
5 miesięcy temu
Nanie się należy kasa bo ciężko się" napracowała" żeby Łukasza zatrzymać przy sobie brzydziła się nim a jednak wytrwała
Margola
5 miesięcy temu
To co zrobiła produkcja na koniec, to kpina. Starym uczestnikom ten finał się należał. Powkładali mowych tylko po to żeby głupio zamieszać. Nie podoba mi się to wcale. Miłosz i Mateusz z dziewczynami tam powinni być. Sympatyczni ludzie. Ani Nana, ani Sara, niesympatyczne. Szkoda.
swoj
5 miesięcy temu
nie nie
Aga
5 miesięcy temu
Przestańcie pisać o Wiktorii. Taka znerwucowana, a jednak nie zrezygnowała z udziału. To jest dziwne, jest mi źle, nie widzę się w tym towarzystwie to odchodzę, a ona nie. Widocznie lubi takie klimaty i lubi robić z siebie ofiarę. Trochę konsekwencji droga Wiktorio. Nie można mieć ciastka i zjeść go.
Buuuu
5 miesięcy temu
Buuuuu
Arkaak
5 miesięcy temu
Tylko za Jankiem będziemy tęsknić Fajny facet
Stop Hejt
5 miesięcy temu
Janek ,bardzo fajny chłopak Myślałam że i Ona miła jest No niestety Przykre
Ala
5 miesięcy temu
Tylko nie Nana ona nie zasługuje na finał za te plotkarstwo i swoją niedojrzałość.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie