Trwa ładowanie...
Przejdź na
ŁWI
|

"Hotel Paradise". Łuki ODPADŁ z programu, a widzowie są... ZACHWYCENI: "W KOŃCU! Zachowywał się okropnie..."

74
Podziel się:

Przed nami finałowy tydzień "Hotelu Paradise". Na ostatnim Rajskim Rozdaniu odpadł Łuki, który podszedł do Sary. Fani programu nie kryją z tego powodu radości...

"Hotel Paradise". Łuki ODPADŁ z programu, a widzowie są... ZACHWYCENI: "W KOŃCU! Zachowywał się okropnie..."
Łuki odpadł z "Hotelu Paradise" (Instagram)

Poniedziałkowy odcinek programu "Hotel Paradise" dostarczył widzom wielu emocji. Była ostatnia w czwartej edycji Rajska Wyrocznia, a także Rajskie Rozdanie, które zadecydowało o tym, który z uczestników pożegna się z programem przed finałowym tygodniem.

Jednak zanim doszło do najważniejszej decyzji, zawodnicy musieli zmierzyć się w specjalnej konkurencji. Było o co walczyć, gdyż stawką był immunitet. Siłowe zmagania zwyciężył Łukasz i to on otrzymał wspomnianą nagrodę, którą mógł zabrać dla siebie albo obdarować nią kogokolwiek z uczestników.

Do tego do programu wrócili Janek oraz Inga, którzy stanowili całkiem mocną parę. Podczas Rajskiego Rozdania w najtrudniejszym położeniu był Łuki, który przystępował do niego jako singiel.

Gdy wrócił do programu, odważnie zapowiadał, że nie ma dla niego kolegów i zrewanżuje się tym, którzy wyrzucili go z programu. Ostatecznie sam znów się z show musiał pożegnać...

Na Rajskim Rozdaniu podszedł do Sary, która jednak wybrała Michała. Pokornie przyjął wybór uczestniczki i opuścił hotel. Ta wiadomość bardzo ucieszyła fanów programu:

"Całe szczęście, że odpadł"; "Zachowywał się okropnie, ale ładnie się pożegnał"; "Wyszły z niego najgorsze cechy - wulgarność, obrażanie ludzi"; " W końcu! Próbował grać kogoś, kim nie jest i przekombinował"; "Nawojował gadaniem"; "Dobrze, że odpadł" - piszą fani programu na Instagramie.

Wy też się cieszycie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(74)
Kasia
2 miesiące temu
DZIĘKUJE!! Ktoś tu polecał blog księgowej ze skarbówki na którym zdradziła sposob na odebranie 4000zl. Bardzo potrzebowałam tych pieniędzy dlatego wielkie dziękuje! Jeśli jeszcze nieodebraliście można wpisać Awantalecka blog i sobie poczytać. Wiara w ludzi przewrócona! : ) Jeśli przeczytaliście i chcecie polecic innym dajcie plusa aby komentarz doszedł do wiekszej liczby osób i inne osoby też miały szanse odebrać. Dziękuje!!
Gosc
2 miesiące temu
Najgorszy Przemek
ron
2 miesiące temu
mam wrażenie, że na casting do tego programu zgłasza się coraz mniej osób...
Obs
2 miesiące temu
Inga BRAWO, Pavarotti śpiewał altem, ale Ty blyskotliwa
gość
2 miesiące temu
Dokończcie rym:koniec listopada......
Najnowsze komentarze (74)
Eryka
2 miesiące temu
Inga dziewczę,kup sobie 0,1 kg szynki i spadaj, nie dość ,że nic nie kumasz, to jesteś największą obludnica3
aaa
2 miesiące temu
A czemu na tej ostatniej Pandorze nie było Karoliny, tej blondyny, która Miłosz wyrzucił i tego typa, który odpadł pierwszy?
Anet
2 miesiące temu
Mega nieatrakcyjny gość, żółte zęby i zero klasy.
aaa
2 miesiące temu
Najfajniejsi to Janek, Miłosz, Mike i Mateusz. Inga po ostatnim odcinku - najbardziej fałszywa, rzuciła by kulą...dobrze, że nie ma jej w finale, tylko Janka szkoda.
majk tandeta
2 miesiące temu
W głowie się nie mieści! Sara,dziewczyna z podwórkowym językiem z Majkiem ,będacym w hotelu pięć minut ,bez wiedzy ,gracz minutowy a po drugiej przegranej stronie stronie wielcy gracze jak Przemek,Wanessa,Mati,Wika.Janek to jedyny super gość który zasłużył na wszystkie nagrody.Inga .cóż wiedza żadna,mściwa.
Szkoda koment...
2 miesiące temu
Sara w finale..absurd jakiś. Najgorsze pary zostały
TYLKO
2 miesiące temu
A Ty lektorze jestez stronniczy po Wiki jechałeś personalnie, a do ingusi po dzisiejs,y.m wystąpień iu żadnego komentarza?no twój promyczek3 pokazal swoje prawd,wie oblicze, a Ty jakos Dziwnym trafem nie skomentowales jej prosta niego zachowania, o co chodzi czyzby produkcji pupilka3?
I koniec
2 miesiące temu
Najgorsze pary zostały.
Osoba wiekowa...
2 miesiące temu
Chłopaku mniej emocji i będzie dobrze.
Szkoda słów
2 miesiące temu
Najgorsze pary doszły do finału.
Facet
2 miesiące temu
Ale Sara to cwaniara bez honoru. Łukasza za bardzo emocje ponosiły w tym kłębowisku.....I tak pierwsze skrzypce grał Pan LEKTOR. A Kisiel słodziak jak zawsze ponad. Pani Klaudia jak zawsze Klasa.
Ot co
2 miesiące temu
Zachowywał się tak jak reszta kombinatorów na to zasługiwała. Nareszcie Miłosz i Wiktoria odpadli.
Mirka
2 miesiące temu
Para Ktora jest NORMALNA wobec kazdego jedyna INTELIGENTNA i nie toksyczna ,życzliwa i szczera ... MateuszWanessa .....pozostali od pierwszego odcinka to POMYŁA w tym programie
dlaczego?
2 miesiące temu
Quiz w którym Inga i Janek wypadli żenująco w/g nie był brany pod uwagę to oni powinni wylecieć a nie Wiki i Miły
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie