Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

Ilona Łepkowska komentuje wizytę Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu: "Ma się za kogoś lepszego, kogo zakazy i nakazy NIE OBOWIĄZUJĄ"

492
Podziel się:

Dla polityka zrobiono wyjątek od wprowadzonych w związku z pandemią obostrzeń i otwarto Powązki, by mógł odwiedzić grób matki.

Ilona Łepkowska komentuje wizytę Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu: "Ma się za kogoś lepszego, kogo zakazy i nakazy NIE OBOWIĄZUJĄ"
(East News)

Ilona Łepkowska dała się poznać jako naczelna komentatorka otaczającej nas rzeczywistości. Scenarzystka nie szczędzi w słowach, oceniając kolejne premiery filmowe i umiejętności sceniczne znanych twarzy polskiej telewizji.

Zobacz także: Łepkowska napisała scenariusz do kolejnego "Kogla-Mogla". Zdradziła kiedy ruszą zdjęcia!

Swój najnowszy wpis 65-latka zdecydowała się wyjątkowo poświęcić osobie spoza show biznesu. Ilona uraczyła czytelników obszernym wywodem, który skierowała do Jarosława Kaczyńskiego. W długim wpisie zbeształa polityka, który łamiąc wprowadzone przez rząd, którego jest częścią, obostrzenia, wybrał się na cmentarz.

Zobaczyłam dziś w Internecie zdjęcie, jak wysiada Pan z limuzyny zaparkowanej w alei Cmentarza Powązkowskiego, gdzie wybrał się Pan, mimo zakazów, by odwiedzić grób swojej matki - zaczyna Łepkowska.

Tym samym okazał Pan głęboką pogardę i całkowity brak zrozumienia uczuć milionów zwykłych Polaków, ludzi, w których interesie działa Pan ponoć od dziesięcioleci. Tych Polaków, którym w te Święta niedane będzie odwiedzić grobów swoich bliskich, bowiem im, zwykłym Polakom jest to zakazane - kontynuuje oburzona zachowaniem Kaczyńskiego pisarka.

W dalszej części wpisu Ilona podkreśla, że karygodne działania czującego się ponad prawem 70-latka z pewnością podzielą obywateli:

Szanuję Pana głęboką miłość do matki, opiekę, którą ją Pan z bratem otaczaliście i rozumiem ból po jej stracie. Ale miłość do rodziców i ból po ich śmierci to jedna z tych rzeczy, która ludzi powinna łączyć. Tymczasem ona dziś podzieliła Pana i pozostałych Polaków. Jadąc limuzyną z ochroną (a swoją drogą - kogo się Pan bał na tym pustym cmentarzu, Panie Prezesie?) pokazał Pan swoim rodakom, że Pana ból jest lepszy i ważniejszy. Bo Pan MOŻE. Bo Panu WOLNO go okazać. Wjechał Pan na Powązki - gdzie i ja mam grób swoich bliskich - jak król do prywatnej kaplicy. Jak cesarz do mauzoleum swoich przodków w swoim prywatnym pałacu - czytamy na fapage’u Łepkowskiej, która w dalszej części wywodu zwraca uwagę na to, że prezes po raz kolejny udowodnił, że ma się za "kogoś lepszego":

Okazał Pan nie po raz pierwszy, ale pierwszy raz w tak szczególnym czasie, który powinien być czasem wyjątkowym, czasem wzajemnej empatii, solidarności i czułości, że ma się Pan za kogoś lepszego, ważniejszego, kogo zakazy i nakazy nie obowiązują.

Na koniec, 65-latka, nie rezygnując z podkreślenia swoich zasług, skwitowała:

Piszę to Panu jako osoba, która od lat uważana jest za twórcę wyjątkowo dobrze odczytującego potrzeby i uczucia Polaków, czego dowodem są wielomilionowe wyniki oglądalności stworzonych przeze mnie seriali. I mając za sobą te miliony widzów, zwykłych Polaków mówię Panu - popełnił Pan wielki błąd. Okazał Pan lekceważenie ludziom, którzy też kochali swoich rodziców, ale zastosowali się do zakazów nałożonych na nas przez rząd powołany z Pana nadania. Wstyd, proszę Pana.

Zgadzacie się z Łepkowską?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(492)
onna
4 lata temu
Nie jest ani premierem ani prezydentem, ale żadne nakazy i zakazy go nie obowiązują. Kim on jest? Szkoda, że ludzie są ślepi i dla 500 zł pozwalają się panoszyć temu małemu skur...... i tej całej jego bandzie.
Aga
4 lata temu
Prawda jest taka, że powinien się zastosować do przepisów, którym podlegają inni rodacy, to zupełny brak szacunku wobec reguł postępowania, zwłaszcza, że zamiast udać się na cmentarz można zmówić modlitwę w domu.
mnbg
4 lata temu
90% komentarzy antupis o spam pvdelkovego pierdziôha, niech policja sie nim zainteresuje, kaczor zdech/niech zdechnie i podobne to już mocny paragraf
Bez koryta
4 lata temu
Bez ustanku obłąkanie ujadają w tym portalu, wściekle gryzą, kąsają, odsunięci ponad 4 lata temu od obfitego koryta złodzieje z Platformy Obywatelskiej i PSL. Wspomagają ich w tym szaleństwie klony – KODomici i UBywatele RP…
policja
4 lata temu
Niech policja zajmie się tym co tu codziennie od rana obraża Pana Kaczyńskiego i życzy mu śmierci!!!
Najnowsze komentarze (492)
666
4 lata temu
Ilka! Ameryki to ty nie odkryłaś...
Gosc
4 lata temu
Obłąkane lewactwo, az miło posłuchac waszego jezyka
ZULA
4 lata temu
on ma obled w oczach!!!!!!!!!!!!
ada
4 lata temu
już czas na emeryturę dla tej pani
Jakub
4 lata temu
Ja szukam nekrologu na pierwszej stronie gazet
,,,,
4 lata temu
a kim jest ta oani
wanda
4 lata temu
Ten mały, gruby, samotny, nieszczęśliwy, chory starzec !!!! zachowuje sie jakby był szefem w Korei północnej !!!A co !!!!!!!! Robi, co chce !!! A kupa eunuchów wspomagajaca go we wszystkim-- jeszcze go upewnia o jego waznośći !!!!Co to za premier-- który w tv. mówi o przestrzeganiu zasad, przeciw zakażeniu sie !! a na drugi dzień kroczy za małym starym bossem !!!! Gdzie sens, gdzie logika !!!Kupa nieudaczników---wazeliniarzy, pochylająca karki w pokłonie staremu Kaczyńskiemu !!! Wstyd, na cały świat !!! nawet policja omamiona opowiada pierdoły, nie zgodne z prawda !!!!!
jaaaaaa
4 lata temu
szkoda, że tam nie został
Nick
4 lata temu
Hahaha
Mrt
4 lata temu
Nic z tych rzeczy. On jak I reszta wtajemniczonych wie ze ten cyrk z wirusem to oszustwo. Nie ma sie przed czym chronic. Bierzcie z niego przyklad! Douczcie sie w koncu zamiast trzesc portkami na wszystko co gadaja TV... Barany
Kociewiak
4 lata temu
Widocznie doszli do wniosku?że złego diabli nie ruszą??
123
4 lata temu
Jak trzeba nisko trzeba upaść, żeby dac tak sobą manipulować jak robi to kaczynski. Dziwię sie mlodym ludziom, ze pozwalają sobie na pranie mózgów przez prezesa. PIS się wcześniej czy później skończy. Jak otaczających im ludzoom będą mogli spojrzec w oczy
AniaW
4 lata temu
Brawo Pani Ilono. Zgadzam się z Panią w 100% Ale proszę spojrzeć na twarz tego człowieka. W jego oczch obłęd a twarz to twarz szaleńca. Pani Ilono, mam nadzieję, ze temu czlowiekowi, który nienawidzi Polski i Polaków ktos od czasu do czasu czyta te komentarze oraz krytyki.
Ala
4 lata temu
Bismarck powiedział dajcie Polakom władze a sami się wykończą, miał 100% rację.
...
Następna strona