Trwa ładowanie...
Przejdź na

Internet nie zapomina: Wpadka Szydło znowu podbija sieć

718
Podziel się

Nie wiedziała, kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej. "Mamy okrągłą rocznicę, tak? Osiemdziesiąty... Przepraszam, dziewiędziesiąty drugi... trzeci?"

bCIlvrbF

Zbliżające się wybory parlamentarne zaktywizowały polityków do walki o głosy. Bardziej aktywni politycznie stali się również internauci. Popularność znów zdobywa nagranie z wpadką Beaty Szydło, kandydatką na premiera, która nie wiedziała nawet, kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej.

"Mamy okrągłą rocznicę, tak? Osiemdziesiąty... Przepraszam, dziewiędziesiąty drugi... trzeci?"

Pochwaliła się też wiedzą o euro.

Przypomnijmy, że Polska weszła do Unii Europejskiej 1 maja 2004 roku, natomiast euro pojawiło się w transakcjach bezgotówkowych 1 stycznia 1999 roku, a w formie gotówkowej 1 stycznia 2002 roku.

bCIlvrbH
bCIlvrbN
bCIlvrci
KOMENTARZE
(718)
Zapraszam do ...
5 lata temu
Dlaczego polscy politycy nie ida na studia,zeby uzupełnić wiedzę kiedy juz dostaną sie do parlamentu? Na studiach politologicznych dowiedzą sie takich podstawowych rzeczy no i jeszcze wiele wiecej,dowiedzą sie jak prezentować swoje poglądy z kultura,z poszanowaniem dla odmiennych racji i jak je rzeczowo popierać argumentami.Proces nabierania ogłady i wiedzy nie boli kochani politycy.To jest wręcz budująca przygoda intelektualna,zachęcam gorąco.
gość
5 lata temu
I to się nazywa inteligencja.
gość
5 lata temu
a pamietaja cinkciarze ile dostali za reklame?
bCIlvrcj
A
5 lata temu
to wlasnie czlonkowie PIS
gość
5 lata temu
STRASZYDLO!!!!!
Najnowsze komentarze (718)
gość
rok temu
najgorzej jest ze jak jedzie z balic to c**i sledziami. zbierzmy sie dla niej na mydlo intymne
Fantasy XIV G...
3 lata temu
What is that guy? Fantasy XIV Gil http://finalfantasy.blogaholic.se/2017/apr/81441/final-fantasy-xiv-world-and-eorzea-details/
buy albion on...
3 lata temu
Im very pleased with your work. buy albion online gold http://click2connect.us/index.php?do=/public/blog/view/id_72638/title_Albion-Shall-Be-Available-On-A-Number-Of-Stands/
buy NBA 2K17 ...
4 lata temu
I let myself become a fool . buy NBA 2K17 MT http://diduknow.allrh.com/blogs/28606
meeg
5 lata temu
Trzeba by popracować nad wymową...bo na poglądy już niestety nie mamy wpływu :( W polskim języku nie ma słowa "czeci" a jeśli chodzi o odmianę liczebnika 3 to mówi się trzeci!!!! Noo, KIEPSKO droga pani, bardzo kiepsko!!!!
m
5 lata temu
A ty się naucz pisać po polsku! Z********w???
gość
5 lata temu
Szkoda, że nikt nie pamięta, że to Pani Szydło poprowadziła kopalnię Brzeszcze do upadku :)
LORD RENE
5 lata temu
Też nie znam odpowiedzi na te dwa pytania, ponieważ to jest mało istotne. Najważniejsza jest rzeczywistość i przyszłośc Polski i Polaków, a nie jakiś mało znaczący lub nawet nic historyczny bełkot.
bCIlvrcb
gość
5 lata temu
Hihi na Konstytucji tez sie nie zna na niczym się nie zna taka marionetka dla zdobywania głosów i tym PIS juz wygrało bo ludzie zaślepieni i głusi na argumenty.
gość
5 lata temu
osrajcie się swoją Unią, Eurokołchozem pederastów i eutanazji
anty
5 lata temu
A to chłop czy baba ,no bo za bardzo nie wiem ;/
kokototo
5 lata temu
Oto przykład, dlaczego politycy mają resztę społeczeństwa (czyli nas) za idiotów. I mają jak widać rację! Więc głosujmy na Panią, która nas poprowadzi ku lepszemu jutru! Z Jej wiedzą o naszej przeszłości nasza przyszłość jawi się świetlana! Wiwat Beata!
gość
5 lata temu
Stara, g****a i nie rośnie!
gość
5 lata temu
Prosty babuszon.
...
Następna strona
bCIlvrcD