Isabel Marcinkiewicz o Brexicie: "Żadnym politykom nie ufam. Mam tak z autopsji!"

64
Podziel się

"O przyszłość boją się osoby pracujące na szarym rynku. Polacy zatrudnieni legalnie nie mają się czego obawiać" - zapewnia. "Noszę Londyn cały czas w sobie".

Rok temu Brytyjczycy podjęli decyzję o opuszczeniu Unii Europejskiej. Jedną z przyczyn Brexitu była unijna polityka dotycząca uchodźców. Niechęć dotyczyła nie tylko imigrantów z Bliskiego Wschodu, ale także m.in. z Polski. Narastające napięcie i agresja były przyczyną szykanowania Polaków, zdarzały się także śmiertelne pobicia.

W ostatnim wystąpieniu Theresa May, zapewniała, że prawa migrantów na Wyspach będą zagwarantowane. Słowa brytyjskiej polityk skomentowała w studio Telewizji WP Isabel Marcinkieiwcz. Jej zdaniem o swój los nie muszą obawiać się Polacy, którzy na wyspach pracują legalnie:

O przyszłość najbardziej boją się osoby pracujące na szarym rynku. Osoby pracujące legalnie, odprowadzające podatki, mające ubezpieczenie zdrowotne, zarabiające przynajmniej pensję minimalną nie mają się czego obawiać. Z tego co wiem, w ostatnich latach był spory spadek przyjazdów Polaków do Wielkiej Brytanii. Szturmu i powrotów nie będzie. Noszę Londyn cały czas w sobie. Chętnie tam wracam, często o nim myślę. Z kolei Polacy szukaliby innych krajów, żeby się tam osiedlić. Żadnym politykom nie ufam. Mam tak z autopsji.

KOMENTARZE
(64)
gość
3 lata temu
gx t, a ja mam caly czas wakacje chhggb. Pracuje max 2 godziny dziennie i zarabiam spokojnie 20 tys miesiecznie vixzbk. Kazdy tak moze, moja metode opisalem na stronie: bogatysyn.ga ☺ xdmr uvqm jagnie dekada krzewu halowe epitet
gość
3 lata temu
Oj Kaziu, Kaziu, teraz pewnie wstyd Ci, co?
gość
3 lata temu
Teraz to mało kto ufa politykom, każdy z nich dba o swój interes, a nie o los społęczeństwa.
gość
3 lata temu
Politycy to w większośći k****y i s***e!
gość
3 lata temu
Skończ waść, wstydu oszczędź!!!
Najnowsze komentarze (64)
gość
3 lata temu
szary rynek? a co to jest? w PL jest szara strefa (pracownicy lub czarny rynek, (handel). Ech, pomyśleć, że w londyńskim banku pracowała...
gość
3 lata temu
Ranga gościa pokazuje jaki to wartościowy program :-D:-D :-D
gość
3 lata temu
A ona jest ekspertem od czego?
Adrian Expert
3 lata temu
czy tylko mnie sie chce rzygac jak na nia patrze?
gość
3 lata temu
Chryste panie ta dziewczyna nie potrafi skladnie, gramatycznie wypowiadac sie. Sepleni a do tego mowi jak dziecko w podstawowce. Co za pusta dziewczyna.
gość
3 lata temu
O co chodzi z ta ręka? Czy ona musi ja cały czas eksponować i ofiarę z siebie robić? Trzeba się wsiąść w garść a nie biadolić
gość
3 lata temu
Ma racje
gość
3 lata temu
ale jołop...
gość
3 lata temu
a kto tobie może zaufać ... taki sam jak ty... swój swego pozna , to się ma we krwi.. gdy się jest ....
gość
3 lata temu
Czy ta kobieta nie ma wstydu i pozwoli wkońcu o sobie zapomnieć, zacznij żyć normalnie
Ala
3 lata temu
Ta laska to tragedia...
gość
3 lata temu
Po cholere ona dalej nosi to coś na barki? Ma to już chyba ze 2 lata, śmiech na sali!!!
gość
3 lata temu
Bylej zonie nie ufa ,drugiej sie rozwiod(izabel)przemadrzaly polityk niech sie ozeni z olejnik, bo w programie " kropka nad i ,jest co 2-gi program!!(berett)
gość
3 lata temu
Nadal nie rozumiem tej calej historii.. Cos tu nie gra. Laska miala niby dobra prace w jednym z najlepszych bankow na swiecie. Co wiecej, pracuje w nim sporo mlodych i jak juz wybredna jest, bardzo przystojnych facetow, ktorzy jakby nie bylo naleza do bogatszej czesci spoleczenstwa w Londynie , jezeli juz jej tak bardzo na kasie zalezalo. Po w takim razie byl jej stary oblesny wylnialy facet bez specjalnego wyksztalcenia ( sorry, ale nauczyciel fizyki w pipidowku to nie jest jednak to samo co np fizyk kwantowy pracujacy dla renomowanej uczelni) z bachorami na karku, alimentami itp?????? Po co? Jak mozna byc az tak zdesperowanym? Pytam: jak????
...
Następna strona