Tiga
|
aktualizacja

Iwona Pavlović tłumaczy wpadkę Malitowskiego. "Mam nadzieję, że jakoś mu to wybaczą"

117
Podziel się

Występ Sylwestra Wilka poruszył jurora na tyle, że przeklął na wizji. Co na to surowa Pavlović?

Iwona Pavlović tłumaczy wpadkę Malitowskiego. "Mam nadzieję, że jakoś mu to wybaczą"
Iwona Pavlović, Michał Malitowski (Pudelek, East NEws, East News, pudelek.pl)

Nic nie wskazuje na to, by Polsatowi kiedykolwiek mogłaby się skończyć pula nazwisk, z której mogą czerpać przy kompletowaniu składu kolejnych edycji "Tańca z Gwiazdami". Wciąż udaje się ściągnąć pierwszoligowych celebrytów, o czym może świadczyć udział Julii Wieniawy w zapoczątkowanej w piątek nowej odsłonie show.

Okazuje się, że popisy taneczne gwiazd wciąż dostarczają wiele emocji nie tylko widzom, ale też jurorom. Piątkowy występ Sylwestra Wilka, który wskutek wypadku porusza się teraz z pomocą protezy nogi, wzruszył Michała Malitowskiego na tyle, że był w stanie wykrztusić z siebie ledwie:

K*rwa.

Juror szybko wytłumaczył, że użył tego słowa świadomie, bo był pod tak wielkim wrażeniem występu. O odważne słownictwo kolegi z panelu jurorskiego zapytaliśmy Iwonę Pavlović.

Mam nadzieję, że jakoś mu to wybaczą. My, jako sędziowie, też poddajemy się emocjom i czasem się coś wymsknie, co zrobić, mam nadzieję, że będzie wszystko Ok - powiedziała, spytana o ewentualne konsekwencje, jakie mogą spotkać Malitowskiego.

Lubicie Michała w roli jurora?

KOMENTARZE
(117)
Ktoś
4 tyg. temu
Odbiło mu po 40-stce, kryzys nie wybiera. Od depresji po pajacowanie i nową, młodą żonę. I tylko dziecka żal.
Annick
4 tyg. temu
Mnie bardziej uraziło „kaleka” w wydaniu Grabowskiego... powiedział, ze nie widać, że jest kaleką... niby pozytywnie, ale zrobił to z wdziękiem słonia w składzie porcelany. To już wolę zachwyt w postaci k#€& Malitowskiego
Hhhn
4 tyg. temu
Jego wczorajsze zachowanie wywołało jedynie ciarki żenady. Nie wiem czy to kryzys wieku średniego czy może wziął coś przed programem, ale tylko się skompromitował, a chyba myślał, że będzie śmiesznie i fajnie
Ola
4 tyg. temu
Kiedyś był profesjonalny a wczoraj pokazał jakim jest chamem. Być może cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową bo ta jego euforia i pobudzenie było szczerze mówiąc "dziwne". Nie skupił się na ocenie tańca uczestników tylko głównie na sobie i swoim niedalekim ślubie. Nie tylko powiedział "ku**a mać" ale też do jednego z uczestników ( chyba do Bosaka) że był "zes*rany". Czy tak trudno było zapytać czy nie był przestraszony bądź zestresowany?! Totalne chamstwo i żenada. Brak kultury. Pan Malitowski pozostawił ogromny niesmak. Zażenowani byli również prowadzący, jury i podejrzewam że 90% widowni.
ona
4 tyg. temu
Kawał prostaka. Ot i wszystko.
Najnowsze komentarze (117)
Kulczyk
4 tyg. temu
Lalki erotyczne barbie sztuczne cycki wszystko sztuczne a jurorzy to debile
Roma
4 tyg. temu
Jego miejsce nie jest z pewnością w jury. A niestety na obserwacji psychiatrycznej bo z jego głową nie jest dobrze. No ale u nas niestety a Polsat to juz w tym wiedzie prym ze jest nadopiekunczy jeżeli chodzi o swoich celebrytów. No ale może w tym układzie niech zafundują jakąś terapię Panu Malitowskiemu. Bo szkoda gościa.
Leśny
4 tyg. temu
Wszystkie te ponętne lalki barbie sztuczne cycki usta wagina to dla zboczone
😪😪😪😪😪
4 tyg. temu
Wpadka jak każda inna, niema ludzi idealnych🤫🤫🤫
fghjkl
4 tyg. temu
pierwszym uczestnikiem, który odpada z programu powinien być właśnie Malitowski, to co pokazał to żenada, widać, że powinien wrócić na terapię, bo zachował się prostacko i nieprofesjonalnie, te prywatne wycieczki co do swojej osoby przy ocenie każdego uczestnika były beznadziejne, to nie program o nim, zachowywał się jak totalny egocentryk, a na koniec najlepsze: "Mistrz Malitowski wam mówi" i jeszcze wdzięczenie się przy tym na wszystkie strony jak miss świata oczekując aplauzu
123
4 tyg. temu
Od razu przełączyłem kanał po tych słowach. Byłem zażenowany.
jzp
4 tyg. temu
Malitowski chce uchodzić za młodzieniaszka, więc pajacuje jak "nastolatek". Dopiero się ożenił-młodzieniec-, itd .Żenujące, bo ani wiek ani miejsce jurora do tego nie pasują.
SZOK!!
4 tyg. temu
Ludzie! To wy to jeszcze ogladacie?!;oo
Ruda
4 tyg. temu
No i co takiego się stało 🙈
Nika
4 tyg. temu
Niech zatańczą POLONEZA, to wybaczymy. Zapominają ,że większość uczestników traktuje udział w programie jako zabawę .Oceniając " gwiazdy" jurorzy ,czasem powinni ugryźć się w jęzor i pamiętać że show jest na żywo!!!
Toja
4 tyg. temu
A głupiego recenzowania Grabowskiego nie słyszycie. Beato wróć.
gość
4 tyg. temu
Wygląda jak facet przedwojenny z tą fryzurą... brzydki
Zosia 35
4 tyg. temu
Faktycznie przeciez Polacy nie przeklinają nic, alez to było gorszczace. Ludzie weźcie się ogarnijcie
Oburzona
4 tyg. temu
Niestety, ale nie ma żadnego wytłumaczenia. Pan Malitowski użył języka, którym posługuje się widać na co dzień. Jestem zniesmaczona, bo kto, jak kto, ale jurorzy, oprócz tego, że powinni być bezstronni, to także powinni sami powinni pokazać kulturę słowa. Wstyd panie Malitowski - po prostu wstyd.
Uhuhu
4 tyg. temu
Malitowski jest wewnętrznie pogubiony.
Paweł S.
4 tyg. temu
Ale tu znawców tematu. Anonimowych zazdrośników. Tajnych opluwaczy. Kto tyle osiągnoł co Pan Michał?? Panie Michale Zielona Góra jest z Panem. Pozdro.
Zuza
4 tyg. temu
Malinowskiemu wymsknęło się też coś takiego: "czuło się sztywność w kroku". No, no skąd wiedział jaka sytuacja w kroku u Bogdana. :)
Realistka
4 tyg. temu
Straszna żenada z tego Malitowskiego. Tchórz tchórz tchórz. Tyle.
Judyta
4 tyg. temu
Pawlovoć, wysoka kultura osobista, wyważony dowcip, profesjonalizm i klasa sama w sobie.
tango
4 tyg. temu
Przestałam oglądać tańczą nieznane mi osoby jury w Obecnym składzie wrecz nie zachęca widzów myślę że czas zakończyć to marne schow
Jadzia
4 tyg. temu
Co tam Malitowski i jego k..a. U mnie ksiądz na kolędzie zagalopował się w opowiadaniu o swym dzieciństwie i też powiedział to k...a, normalny człowiek.
PIK
4 tyg. temu
co tam robi GRABOWSKI i MALITOWSKI do wymiany !!!!!!!!!!!
Nanana
4 tyg. temu
Malit jest uzależniony od poklasku. Nie może go już dostawać na parkiecie, bo się "zemerytował", więc teraz ciągnie energię tłumu na bycie nowożeńcem... On chce sam sobie wmówić, że skoro nie miał ślubu z Joanną, to przecież nic go z nią nie łączy, pomimo 17 - letniego stażu w tym związku.
Live.
4 tyg. temu
Iwona zgrywa się na wrażliwą kobietę , a to grubiańska baba , wredna i bezczelna .Świętoszka , która zapomniała że jej reaktywację zrobił tvn i uczynił z niej celebrytkę .
...
Następna strona