Trwa ładowanie...
Przejdź na

Iza Miko wspomina RYTUALNY PORÓD koleżanki: "Jest to coś niesamowitego"

34
Podziel się:

Polska specjalistka od wszystkiego co amerykańskie zapewniła, że taki sposób przyjmowania dziecka na świat jest na zachodzie bardzo popularny. Chciałybyście spróbować?

bEUxXZat

Pomimo nieustannych prób zrobienia szumu za wielkim oceanem, Izabella Miko znalazła ostatnio chwilę na zagranie w jednej z licznych polskich komedii romantycznych o tematyce świątecznej, pod tytułem Planeta Singli 2. Pojawiając się na premierze filmu w trudnej do niezauważenia kreacji, aktorka postanowiła podzielić się swoją opinią na temat porodu rytualnego. Celebrytka oznajmiła, że na zachodzie technika ta jest niezwykle popularna, oraz, że sama będzie się nad nią zastanawiać, jeżeli będzie jej dane zostać mamą.

Myślicie, że pod patronatem Izy, porody rytualne staną się popularne również nad Wisłą?

bEUxXZaW
KOMENTARZE
(34)
gość
3 lata temu
Niekoniecznie rytualny. W Polsce wystarczyłoby przestrzeganie standardu opieki okołoporodowej. I żeby personel wyzbył się wygodnictwa, dokształcił i szanował pacjentki. To tak niewiele, a widać jak ciężko to osiągnąć.
gość
3 lata temu
Kobiety, krzyczcie o znieczulenie. To wasze PRAWO! Nie zależy to od humoru personelu.
gość
3 lata temu
Zdecydowanie! A nie traktowanie jak bydla w Polsce !
bEUxXZaX
gość
3 lata temu
Pff. Wielka znawczyni. Ciekawe, jakby jej przyszło samej rodzic, to by się tak zachwycala
gość
3 lata temu
Kobiety na polskich porodówkach traktowane są gorzej od zwierząt.
Najnowsze komentarze (34)
gość
3 lata temu
pudel ty hóju , precz z żydamy na PUDLU
gość
3 lata temu
A było potem wspólne sikanie pod prysznicem? :)
gość
3 lata temu
No coz ja w Stanach miałam poród normalny, własny pokój łóżko dla męża, tylko pielęgniarki nieciekawe i próbowały mi wmówić ze nie mam jeszcze pokarmu i kazały jarbic dziecko z butelki kiedy prosiłam o laktator żeby odciągnąć mleko bo córka po prostu nie umiała jeszcze ssać. Dopiero kiedy zapytałam trzy razy czy odmawiają mi laktatora przyniosły i mogłam dać dziecku własny pokarm a nie sztuczny i odessać mleko które rozpychało mi piersi. Niestety pielęgniarki tutaj maja własne zawsze lepsze zdanie i nie lubią słychać pacjentek zwłaszcza pierworodnej bo co one wiedza o karmieniu piersia.
gość
3 lata temu
A co to jest rytualny poród?
gość
3 lata temu
Walczmy i pomóżmy , aby zwierząt hodowlanych nie kastrowano bez znieczulenia.
gość
3 lata temu
Rytualny d***l
gość
3 lata temu
I*****a
lalamido
3 lata temu
w samym porodzie nie ma nic pięknego ani mistycznego. Ból i niepewność odbierają radość, chce się jak najszybciej wydać na świat potomstwo i zasnąć, wreszcie odpocząć. Niesamowity jest tylko mały człowiek, który wrzaskiem oznajmia światu - OTO JESTEM-.
bEUxXZaP
gość
3 lata temu
od izy zawsze można się czegos ciekawego dowiedzieć, nowinek z zachodu:)
cdev
3 lata temu
o.d.b.y.t
gość
3 lata temu
ale ona się wysławia...
gość
3 lata temu
Rodziłam w zeszłym roku w szpitalu Medicor w Nowym Sączu. Kobiety, byłam na prawdę bardzo zaskoczona bo inne mamy straszyły mnie porodem, niemiłym personelem i uzwierzęceniem człowieka, a sama miło wspominam opiekę. Zostały mi zaproponowane naturalne sposoby łagodzenia bólu, gaz rozweselający, znieczulenie, miałam do dyspozycji prysznic, ciepłe kąpiele, piłkę do leżenia, oraz super położną na każde zawołanie. Moje dzieciątko miało bardzo dobra opiekę, doradca laktacyjny na zawołanie, panie doktor oraz pielęgniarki bardzo miłe. W Polsce można rodzic godnie, jak człowiek tylko szukajcie, czytajcie dopytujcie gdzie!!!
gość
3 lata temu
Alez one belkocze. Ta kobieta nie powiedziala nawet jednego zdania majacego jakis sens
gość
3 lata temu
Oto moment kiedy warto zamknąć usta
Oferty dla Ciebie
bEUxXZbI
bEUxXZbJ
bEUxXZbK
bEUxXZbL
bEUxXZbM
bEUxXZbr