Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
Maks
|
aktualizacja

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej. Pogrążona w ŻAŁOBIE tancerka podała szczegóły pogrzebu (FOTO)

Podziel się:

W środę z samego rana Izabela Janachowska przekazała smutną wiadomość. Jak poinformowała ekspertka od ślubów, jej mama nie żyje.

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej. Pogrążona w ŻAŁOBIE tancerka podała szczegóły pogrzebu (FOTO)
Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej (Instagram)

Izabela Janachowska w środowy poranek podzieliła się z internautami smutną informacją. Milionerka opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie z ukochaną mamą, informując o śmierci rodzicielki.

Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz - napisała, cytując wiersz Gałczyńskiego.

MAMO. W tych trudnych chwilach prosimy o uszanowanie naszej prywatności - napisała Janachowska.

Na kolejnym zdjęciu żona Krzysztofa Jabłońskiego opublikowała zdjęcie klepsydry, informując o szczegółach pogrzebu. Dowiadujemy się, że uroczystości pogrzebowe mamy Izabeli odbędą się 27 listopada o godzinie 13.00. w kaplicy na cmentarzu centralnym w Szczecinie.

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej. Tak o niej mówiła

Grażyna Janachowska, bo tak nazywała się mama gwiazdy Polsatu, miała z Izabelą bardzo dobre relacje, o czym gwiazda wielokrotnie mówiła w licznych wywiadach. Ekspertka ślubna podkreślała zawsze, że z mamą świetnie się dogaduje i może liczyć na pomoc w opiece nad synkiem.

Moja mama jest silną jednostką. Ale nasze relacje są dziś wspaniałe. Wraz z tatą przeprowadzili się do Warszawy – pojechali za córkami. Jeśli tylko nie jestem w pracy, to weekendy są tylko dla nas. I wydaje mi się, że dla Kriska to jest fajne, że wychowuje się w domu, gdzie są rodzice, dziadkowie, ciocie… - mówiła jakiś czas temu w wywiadzie z serwisem Viva.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl