Trwa ładowanie...
Przejdź na

Izabela Trojanowska walczy z budowlańcami: "Od 3 lat próbuje wykończyć mieszkanie, bezskutecznie"

43
Podziel się

"Dostałam dwóch panów, których nazwałam Coco Channel, bo tak pieścili ściany".

bEgunojp

Izabela Trojanowska postanowiła raz na zawsze uporać się ze remontem własnego mieszkania. Niekończące się prace budowlane od trzech lat dają się jej we znaki. O swoich doświadczeniach z remontami opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Artystka choć wyznała, że mam dużo serca dla fachowców, powoli traci nadzieję. Podczas remontowania mieszkania sprawdził się u niej niemal każdy stereotyp dotyczący fachowców. Trojanowska nie rozumie, dlaczego dzień pracy robotników zaczyn się od borowania ścian, a kończy się na "cichych pracach":

Mi najbardziej przeszkadzało to, że budowlańcy zaczynali borować o 6, a potem wykonywali ciche prace - zastanawia się. Dostałam dwóch panów, których nazwałam Coco Channel, bo tak pieścili ściany. Czar prysł jak przyszła ekipa zakładająca drzwi, okazało się, że nie mam żadnej równej ściany.

bEgunojr

_

_

_

bEgunojx

_

_

bEgunojy

_Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bEgunojS
KOMENTARZE
(43)
ruru
4 lata temu
ktoś pisze że artystka nie płaci, a moim zdaniem właśnie płaci im za dużo i jest im tak po prostu dobrze, znam to z własnego doświadczenia
Klaniarka
4 lata temu
Szwagier Jurek Chojnicki może coś zaradzi ;)
gość
4 lata temu
Niestety to nagminne u FACHOWCÓW-trudno sie dziwić,ze niektorzy wola Ukraincow-szybko,terminowo i nie drogo Polacy gdziekolwiek by nie byli,pobierają bardzo duxo a wcale ich praca nie jest lepsza id innych Fachowiec do odblokowania drzwi zatrzaśniętych bierze 100zl za 5 minut pracy
bEgunojT
gość
4 lata temu
3 lata? Jedyna przyczyna...nie płaci albo płaci mało!!
gość
4 lata temu
"Jak remont wpływa na relacje z samym sobą" - Mołek i jej poziom. I za takie pytania dostaje się grube pieniądze...
Najnowsze komentarze (43)
Inka
4 lata temu
Ślicznie wygląda w tych ciemnych włoskach! 😊
grobocop
4 lata temu
Ale fajnie się to ogląda!, lewusy jeżdżą po Rzymach, są estetami nigdy się nie mylą zawsze mają rację i na ościerznicę mówią framuga,po prostu cud i miód!, uwielbiam cwelebrytów !,czegoś tak oderwanego od rzeczywistości nie wszędzie można zaobserwować, za moczenie kolan w morzu wrzeszczą jaki tród i znój no i trzeba znależć czas na yogę oraz jogging i wszystkie inne jingi no i rodzynek z dnia świra - oni BORUJĄ!, jak tych lewusów nie kochać?!,Bracia budowlańcy ! rąbać ich ile wlezie!,niczym sobie nie zasłużyli na takie fory i możliwość swojego pieprzenia o niczym!, zrozumcie że wy swoim siedzeniem przed nic nie wartym telewizorem i oglądaniem durnych seriali dajecie im możliwość wyrywania niczym nie zasłużonej kasy i wygodnego życia na wasz koszt,zastanówcie się bo inaczej dalej zapier...alajcie na kasie w biedronce , na budowie , za kółkiem z miesiącami na parkingach za jakies nędzne drzazgi , zrozumcie że jesteście sterowani i to w prymitywny sposób czy jesteście jebni...ęci?
Bob budownicz...
4 lata temu
Iza ajlowju cię, zostaw ruinę ,podasz cegłę i zbudujemy nowy dom.
gość
4 lata temu
O Boze, a czego ona sobie nie poprawila? Oczy-laserem, twarz zbotoxowana, peruka na glowie... koszmarna baba
gość
4 lata temu
O!! wiec nie tylko ja tak mam.Tak a propo`s krzywych scian. Przy zakladaniu drzwi tez okazalo się ,ze sciany, ktore budowlancy równali , niektore sami wstawiaii sa nierówne. W ramach gwarancji ich wezwalismy by to obejrzeli , ale nawet nie przyszli mowiac,ze to na pewno krzywe oscieżnice.
gość
4 lata temu
Gdyby miala wiecej mądrości zyciowej to spisalaby umowę określając czytelne warunki zlecomych przez nią prac i nie bujalaby się trzy lata z pseudo fachowcami.
gość
4 lata temu
Pewnie to zamek i wymyśla cuda...
gość
4 lata temu
Kto "probuje" wykonczyc mieszkanie? ORTOGRAFIA!
bEgunojL
gość
4 lata temu
Pięknie pani Iza wygląda :)
gość
4 lata temu
Chanel, OPie pedale!
Zdzisek
4 lata temu
Jak można 3 lata remontować mieszkanie,kobieto??!Jakbym miał jej kasę to w 3 lata wybudowałbym nowy dom,spłodził syna posadził drzewo i stuknął nieraz nową sąsiadkę.Eh ci artyści od siedmiu boleści tylko na pis narzekać umieją haha
gość
4 lata temu
Może się z nimi na dniówkę umówiła, nie na usługę.
gość
4 lata temu
Bo na pierwszym planie jest remont zewnętrzny tj.wygładzanie ,wypełnianie + zmiana peruki .Nie ma więc czasu ,więc niech nie pi...li głupot.
xyzz
4 lata temu
Moje mieszkanie remontował ppolecony pan z Ukrainy!-jestem baaaardzo zadowolona!!! Pazdrawiam pana Iwanka i Tatę!!!!😀
bEgunokn