Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Jacek Kurski ocenia szanse Krystiana Ochmana w finale: "STUDZĘ EMOCJE. Europa produkuje dużo TANDETY"

140
Podziel się:

Jacek Kurski udzielił wywiadu, w którym zachęcał do głosowania na Ochmana wszystkich Ukraińców przebywających w Polsce. "Cieszmy się z każdego wyniku w pierwszej piątce, a nie żądajmy zwycięstwa" - apelował prezes TVP.

Jacek Kurski ocenia szanse Krystiana Ochmana w finale: "STUDZĘ EMOCJE. Europa produkuje dużo TANDETY"
Jacek Kurski ocenia szanse Krystiana Ochmana w finale (AKPA)

Krystian Ochman dał popis swoich wokalnych umiejętności w Turynie, co zapewniło Polsce awans do finału Eurowizji. Wokalista jest doceniany przez zagranicznych dziennikarzy i krytyków, ale raczej nie jest wymieniany w ścisłym gronie faworytów. Oczywiście wiele będzie zależało od widzów, którzy mogą niespodziewanie wywindować Ochmana na górę zestawienia. Do Polonii i wszystkich obcokrajowców przebywających w Polsce postanowił zaapelować Jacek Kurski.

Trzymajmy kciuki. Apeluję do wszystkich państwa, którzy mają znajomych, rodzinę poza Polską, a przecież mnóstwo kontaktów mają Polacy, jest 20 mln poza Polską ludzi polskiego pochodzenia, mamy 3 mln Ukraińców, którzy mogą głosować na Polaka, będąc w Polsce. Tego blokady nie obowiązują, chyba że mają polskie telefony. Niech wszyscy się zmobilizują, bo mamy szansę i trzeba to wykorzystać - mówił Kurski w rozmowie z Plejadą.

Zobacz także: Rafał Brzozowski ocenia szanse Krystiana Ochmana podczas tegorocznej Eurowizji

Prezes TVP, który przebywa w Turynie wraz z polską delegacją, został poproszony o ocenienie szans Polski na zwycięstwo. Pokusił się o dość ostry komentarz:

Pytanie jest jedno i to definiuje mój nastrój: czy Europa, która jednak produkuje bardzo dużo tandety, chałtury i czasem bazarowego sposobu komunikacji artystycznej, zdobędzie się na to, żeby ten genialny głos, piękna barwa i wspaniały, kontrolowany wykon zostały zauważone i się przebiły. Myślę, że są na to szanse i bardzo bym chciał, żeby Krystian odniósł sukces, przy czym chciałbym ostudzić oczekiwania, bo zawsze, jak się mówi, że idziemy po zwycięstwo, to się przegrywa. Ja mam jedno oczekiwanie: niech Europa pozna się na tym głosie i wtedy ja będę spokojny o dobry wynik - stwierdził.

Jest kilka ładnych hal w Polsce, ale o żadnej nie będę mówił, dopóki nie zobaczę zwycięstwa. Studzę emocje, cieszmy się z każdego wyniku w pierwszej piątce, a nie żądajmy zwycięstwa - dodał.

Jacek Kurski zapewnił też, że gdyby Ukraina zwyciężyła w wielkim finale, Telewizja Polska dołoży wszelkich starań, by pomóc naszym sąsiadom w organizacji konkursu.

Zawsze jesteśmy otwarci. Udostępnienie hal jest w gestii poszczególnych miast czy sponsorów tytularnych, tutaj chodziłoby pewnie o pomoc w realizacji, produkcji takiego sygnału, to są realne koszty. Zawsze jest chęć pomocy, ale też są procedury, które nas wiążą jako spółkę Skarbu Państwa, spółkę publiczną, tutaj obowiązuje nas dyscyplina, w związku z czym nie mogę szafować obietnicami poza ogólnie dobrą wolą w tym temacie - zdradził prezes TVP.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(140)
Obiektywny
2 tyg. temu
Człowiek który wprowadził discopolo i tandetę na salony mówi o tandecie Europy zachodniej. CYRK
Madzia
2 tyg. temu
Europa produkuje dużo tandety - powiedział fan disco polo 🤣🤣
agata
2 tyg. temu
Będzie zgodnie z zw bukmacherami 8-9 miejsce a może nawet niżej
Lori
2 tyg. temu
Wyjątkowo sensownie gada. Zobaczymy.
Ego
2 tyg. temu
Pokazywanie disco polo w TVP za publiczne pieniądze to dla Kurskiego nie jest tandeta? Pokazywanie "beczącego" Zenka to nie szczyt tandety traktowanie go jak "artysty" z górnej półki i płacenie z publicznych środków horrendalnych pieniędzy za występ to według TVP nie jest hipokryzją. Jak Kurscy mają taki a nie inny gust muzyczny i lubią disco polo to ich sprawa. Jak chcą posłuchać i pooglądać to niech jeżdżą na koncerty tych zespołów a nie puszczają tego badziewia w TVP bo to przypominam nie prywatna tv Kurskiego tylko publiczna telewizja od której wymaga się określonego poziomu prezentowanych audycji, filmów czy festiwali. Na TVP składamy się przymusowo wszyscy i też oczekujemy odpowiedniego poziomu programów. Najłatwiej krytykować kogoś a o sobie mieć dobre zdanie choć też pokazuje się tandetę.
Najnowsze komentarze (140)
666
2 tyg. temu
to tak samo jak TVP xD
arent111
2 tyg. temu
Pasja
Polak
2 tyg. temu
Kurski kreuje swoiste gusta w zależności od potrzeb bo raz promuje disco polo a raz górnolotne uniesienia artystyczne jakie dostarczył niewątpliwie Krystian Ochman. Trzeba być bardziej obiektywnym i przyznać, że każdy rodzaj muzyki jest dobry i taki do tańca i taki do różańca. No cóż Eurowizja rządzi się swoimi prawami i nikt tego nie zmieni.
Olek
2 tyg. temu
Ten facet nie ma pojęcia o czym mówi chyba o disco polo zenada straszna.
Gosc
2 tyg. temu
hahahahihihi panie prezesie
Och
2 tyg. temu
I to mówi gość który zrobił z telewizji polskiej największą tandetę, kicz i żenadę w jej historii. Zaiste wyborny żartowniś.
ale ale
2 tyg. temu
skąd on się wziął ze tak nagle go promują, w Polsce nie śpiewał...
Obiektywny
2 tyg. temu
Cala eurowizja to obraz tandety …
Szkoda gadać
2 tyg. temu
Powiedział kreator smaku,entuzjasta disco polo i tureckich seriali.
gosc
2 tyg. temu
ten wytrzeszcze wiem ze to stan to chorobowy
ciekawe kto
2 tyg. temu
czyżby ktoś wykupił promocje eurowizji na pudełku? xd
emeryt
2 tyg. temu
Europa produkuje tandetę? I to mówi ten, dla którego disco polo jest muzyką narodową :)
She
2 tyg. temu
Powiedział Kurski, który wprowadzil remizę disco polo do TVPiS.
Wieśka
2 tyg. temu
Festyniarz Kurski i jego złote myśli.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie