Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Jacek Sasin zatrudnił... MAKIJAŻYSTKĘ

131
Podziel się:

Z jej usług korzysta m.in. Sławomir. Kontrakt z ministerstwem opiewa na 10 tysięcy złotych. Wszystko dlatego, że mamy epidemię.

Jacek Sasin zatrudnił... MAKIJAŻYSTKĘ
Ministerstwo Aktywów Państwowych zatrudniło makijażystkę. (ONS)

Jacek Sasin, wicepremier i minister aktywów państwowych, w ostatnich miesiącach dorobił się niechlubnej etykiety "organizatora" "wyborów" prezydenckich, które się nie odbyły. Jak pamiętamy, wybory miały być korespondencyjne, w co miano zaangażować Pocztę Polską. Ostatecznie do urn poszliśmy w drugim terminie, a na wybory, których nie było, wydano 70 milionów złotych. Zapłacili podatnicy.

Pociąg do obracania pieniędzmi najwyraźniej wciąż cechuje Jacka Sasina, którego resort zawarł właśnie osobliwą umowę. Jak informuje Wirtualna Polska, Ministerstwo Aktywów Państwowych podpisało kontrakt z mobilną makijażystką. Ma ona malować przedstawicieli ministerstwa, którzy występują w programach telewizyjnych. Koszt jej usług wyceniono na 10 tysięcy złotych.

Zobacz także: Wybory 2020. Kamil Bortniczuk: odpowiednie organy państwa zajmą się sprawą

Resort tłumaczy, że kwotę wykorzystano zaledwie w jednej trzeciej. Faktycznie,10 tysięcy złotych to zaledwie drobny ułamek w porównaniu do 70 milionów jednorazowo wydanych na wybory, które się nie odbyły. Najwidoczniej ministerstwo urzekło portfolio makijażystki Moniki Kędzierskiej-Tymon – okazuje się, że współpracowała między innymi z Joanną Koroniewską i Sławomirem, autorem hitów takich jak "Miłość w Zakopanem" oraz "Moja mała znów zarosłaś".

Wiadomo, że zatrudnienie makijażystki wynika z faktu pandemii koronawirusa – teraz stacje telewizyjne odmawiają wykonywania mejkapu na miejscu, więc ministerstwo Jacka Sasina postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce.

Umowa obejmuje przygotowanie przedstawicieli ministerstwa aktywów państwowych do wystąpień w programach telewizyjnych. Chodzi o wykonanie, niezbędnego w takich przypadkach, profesjonalnego podkładu maskującego z zachowaniem reguł wynikających z reżimu sanitarnego. W normalnych warunkach jest on wykonywany w siedzibie stacji. A wobec obostrzeń i zagrożenia epidemicznego to na resorcie spoczywa stosowne przygotowanie – czytamy.

Wirtualna Polska przypomina także, że dwie makijażystki współpracujące z Jarosławem Kaczyńskim oraz Joachimem Brudzińskim i Beatą Szydło, zrobiły kariery w polityce.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(131)
Bobas
4 lata temu
Zagłosuję na PiS przy najbliższych wyborach a inni niech zamilkną ci co załatwiali pracę za pieniądze.
Edekk
4 lata temu
Bardzo skromny człowiek i mega uczciwy.
trzaskowsky
4 lata temu
Kolejna awaria "Czajki". Awaria układu na moście pontonowym. Śmieci w instalacji
niesamowity
4 lata temu
zaiste niesamowity temat
WIZYTY
4 lata temu
Czy Rafał Czajka-Czaskowski („złote dziecko” Platformy Obywatelskiej number 2) odwiedza w areszcie swojego przyjaciela i jednego z szefów jego niedawnej kampanii prezydenckiej Sławka Nowaka („złote dziecko” Platformy Obywatelskiej number 1)? Czy pomaga mu duchowo w imieniu partii, czy przynosi mu smakołyki, czy wymienia Sławkowi, przy każdej następnej wizycie, uprzednio przyniesiony zegarek na nowy?
Najnowsze komentarze (131)
Niemoralni
4 lata temu
Mój komentarz został skasowany, a wiec napiszę jeszcze bardziej dobitnie. To absolutnie niesprawiedliwe, niemoralne, pozbawione wszelkich skrupułów (nawet nie wiem jakich już określeń użyć), że pieniądze z NASZYCH podatków są przeznaczane na kupowanie przychylnych komentarzy na portalu plotkarskim, a nie np. na domy dziecka czy schroniska. Co musi jeszcze się stać, żeby ludzie przestali dawać się oszukiwać i manipulować przez PIS?! To jest przerażajace, jak można być tak pozbawionym moralności jak „nasi włodarze”. Stop bezkarnemu okradaniu obywateli przez PIS!!
Jan
4 lata temu
Przeciez Sasinowi nawet operacja plastyczna za 70 milionow nie pomoze a co dopiero makijaz za 10 tys....
jamci
4 lata temu
a może jeszcze wróżkę
atir
4 lata temu
jemu nie pomoże żaden makijaż szkoda kasy podatników
AAAAAA
4 lata temu
Patrzę na PIS i co wieczór mam torsje.
Djejxjdjsjsjx
4 lata temu
Przeciez podobno facetowi makijaż nie przystoi. Tak n*aziole z Konfy bredzili. To jak to? Twój makijaż lepszy niż mój?
marta
4 lata temu
wystarczy popracować troche w samorzadowce, np. jednostka samorzadowa, muzeum itp.... gdziekolwiek.... zobaczylibyscie ze z prawa i lewa kradną na potęgę. ja 10 lat to widzę, i nic nie da sie zrobić. Ci ludzie maja powiazania, po dzieli sie kasą z pis a pis z po.... dramat
hela
4 lata temu
w jego przypadku nic nie pomoże
Ula
4 lata temu
Ludzie wyżucają śmierci do rezerwuaru bo Trzaskowski podnosi opłaty za wywóz śmieci.
Magda
4 lata temu
On potrzebuje trenera osobistego ma 30 kg nadwagi
MSt
4 lata temu
Staną jeszcze kiedyś przed Trybunałem Stanu. I skończy się farsa i balanga za nasze pieniądze
Ja2
4 lata temu
Nie wiem czy makijaz cos pomoze.....
Lud
4 lata temu
To znowu za podatników pieniądze , Panie Sasin to nie pomoże , lepiej mieć czystą duszę ,to i twarz będzie ładniejsza
Gość
4 lata temu
Jak zwykle marnotrawienie pieniędzy podatników :/
...
Następna strona