Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jacek Żakowski chwali prezesa PiS: "Dokonał PRZEŁOMU"

70
Podziel się:

"Jarosław Kaczyński sprawił, że 500 plus stało się wzorcem polskiej polityki".

- Jarosław Kaczyński sprawił, że 500 plus stało się wzorcem polskiej polityki - przyznał Jacek Żakowski o prezesie Prawa i Sprawiedliwości w politycznym podsumowaniu roku 2018 Wirtualnej Polski. Dziennikarz uważa, że to jeden z największych sukcesów Kaczyńskiego, choć musiał zapłacić za to surową cenę. Żakowski dodał, że postępowanie prezesa oduczyło innych polityków myślenia, skąd pozyskać pieniądze na wsparcie funduszy społecznych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(70)
gość
4 lata temu
Zakowski przechodzi na strone pis, widzi profi9ty, symetrysta zasrany
gość
4 lata temu
Ale Tusk, Balcerowicz i Rostowski mówili że nie będzie na to pieniędzy
marcin
4 lata temu
Jeśli rząd byłby uczciwy i dbał o Polaków i ich dobro powinien tak rządzić żeby Polacy dobrze zarabiali i byli w stanie sami utrzymywać swoje rodziny i dzieci a nie żyli z opieki społecznej i z tego co politycy dadzą! 500+ to kupowanie głosów wyborczych - wy na nas głosujecie my wam dajemy kasę - proste.
gość
4 lata temu
wszystko fajnie- ale jakim kosztem i dla kogo? populizm niczym za Gierka- jedne dzieci dstaja inne beda to splacac jak juz prezes bedzie sie rozkladal w grobie
gość
4 lata temu
Jakos moje dziecko nie dostalo .
Najnowsze komentarze (70)
Andy
3 lata temu
To nie wzorzec polskiej polityki a zwykła łapówka wyborcza.... Panie Żakowski zamilcz pan, wstydu oszczędź......
gość
4 lata temu
Pracują w innych krajach i tam odprowadzają podatki a żony z dziećmi są w Polsce i my mamy płacić z naszych podatków na ich dzieci ?
gość
4 lata temu
przełom to konflikt z Rosją,Chinami,Niemcami,Francją ,Iranem, drożyzna i propaganda, sondaże 34-42 % magiel?
gość
4 lata temu
to falszywi prorocy i rozdawacze pieniedzy niech bedzie euro, zlotówka za nmich utraciła wartosć, zrobia nam krach gospodarczy, polska drugim Portoryko kolonia
gość
4 lata temu
Pis chce zrobic holocaust zwierzentom warchlakom wilkom losiom fokom chce brunhatnej europy oraz jej rozpadu i zrobią wojnęœ domową , wytną wszystko co się da szkodniki
magda
4 lata temu
ten cynik zakowski niech popatrzydo lustra jak wygalada stary..pirnik.. on każdemu musi dogryzać taki ma idiotyczny charakterek
Bruno
4 lata temu
@gość ale to już kolejny rząd będzie się martwił jak pospłacać długi. Za Gierka też było fajnie. A później zażądano spłaty.
gość
4 lata temu
Ogromny wstyd panie żakowski albo nic pan nie rozumie. Ze zwykłej chytrości jest to 500+ i nie ma nic wspólnego z ludzkim zrozumieniem biednych ludzi. To czyste wyrachowanie i cynizm , które udało się im przeprowadzić bo sytuacja finansowa panująca na świecie i brak kryzysu sprzyja temu rozdawnictwu . Od dawna nie podoba mi się pan. Nie zyska pan sympatii Pisu a straci moją i wielu ludzi .
gość
4 lata temu
Zobaczmy za rok jak kasy zabraknie.
gość
4 lata temu
dokonal przelomu ?? gdzie?/ w kiblu chyba
gość
4 lata temu
PiS PiS tylko PiS !
gość
4 lata temu
Panie Jacku Panu też się porąbało w głowie?
gość
4 lata temu
Ciemny lud, to kupi i kupił. Wy naprawdę uważacie, że te miliardy, które idą na ten "piękny' gest , nie walną nas przeciętniaków ? Rząd sie zawsze wyżywi, a my?
gość
4 lata temu
Szkoda tylko ze nie wszystkie polskie dzieci dostają te 500+.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie