Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jacyków o tęczy: "Jest OKROPNA, ONA WYPŁOWIAŁA. Niech ją sobie zabierają!"

109
Podziel się

Stylista krytykuje autorkę instalacji: "Kobicina trochę ze sztuki, troszkę z hucpy, trochę z układu".

bCyssSnF

Najbardziej kontrowersyjna tęcza w Polsce tylko do końca roku będzie stała na pl. Zbawiciela w Warszawie. Wielokrotnie niszczona instalacja zostanie przeniesiona do "jednej z najbardziej poważanych instytucji kultury". Nie wiadomo, co to dokładnie oznacza, ale z tego, że tęcza zniknie z placu zadowolony jest Tomasz Jacyków.

- Tęcza jest okropna, ona wypłowiała. Kwiaty jeszcze nie zgniły, ale straciły kolor. Dobrze, że ją przenoszą. Nie lubię czegoś, co mogę określić mianem: trochę sztuki. Trochę, to jest sztuka mięs. Gdyby była dziełem ludzkich rąk i kreacji i umysłu, to ja bym się na tej tęczy rozpiął. Ale jeżeli ktoś zasila hurtownię sztucznych kwiatów, to nie bardzo widzę w tym sztukę. Niech ją sobie zbierają - mówi stylista podczas imprezy Deichmann.

Jacyków przy okazji komentowania przeniesienia tęczy skrytykował też autorkę instalacji, Julitę Wójcik. Kobicina trochę ze sztuki, troszkę z hucpy, trochę z układu. Nie miała nic na myśli, postawiła tęczę.

bCyssSnH

_

_

_

bCyssSnN

_

_

bCyssSnO

_

_

_

bCyssSnP

_

_

bCyssSoi
KOMENTARZE
(109)
gość
5 lata temu
Pierwszy raz się z nim zgodzę. Co jak co, ale ta konstrukcja, zwana "tęczą", ani ładna, ani pasuje do Placu Zbawiciela, przy którym mieszkam.
gość
5 lata temu
Dobrze gada ! Przecież to jest ohydne ! A ta wielka pseudo artystka, to niezły przekręt na tych kwiatach do tęczy zrobiła... No cóż hajs się musi zgadzać złodziejom z wiejskiej..
wieci co zrob...
5 lata temu
był miś, była tęczka, jest jeszcze palma i ten cyrk na wiejskiej, wszystko to trzeba wreszcie uporządkować, wyczyścić, zresteować
bCyssSoj
gość
5 lata temu
Proponuję tam postawić wielkiego, tęczowego k****a.. Dla wszystkich transów od rodaków !
gość
5 lata temu
Tomek nareszcie zmądrzałeś.
Najnowsze komentarze (109)
gość
5 lata temu
tak właśnie, wypad z tęczą...... Jacyków też wypad
gość
5 lata temu
Zakaz pedałowania obowiązuje również w sieci!!!
MJJJ
5 lata temu
Lubie Jacykowa, ale normalnie.
stary ale pam...
5 lata temu
A ty frajerze czego się celebrujesz ? jakie masz prawo osądzać inną osobę ,jeżeli tak sądzisz ,że masz do tego prawo, to ja mam prawo powiedzieć o takim d***u jak ty to samo (prawie) - zdeprawowany goguś z wąsikiem ala "kutasiki".
stary ale pam...
5 lata temu
A ty frajerze czego się celebrujesz ? jakie masz prawo osądzać inną osobę ,jeżeli tak sądzisz ,że masz do prawo to mam prawo powiedzieć o takim d***u jak ty to samo (prawie) - zdeprawowany goguś z wąsikiem ala "kutasiki".
gość
5 lata temu
Zrobiłbym mu kupę na głowę.
gość
5 lata temu
co to k***a za p***c!?
gość
5 lata temu
a z czego powstał jacykow?
bCyssSob
gość
5 lata temu
W zyciu nie myslalam,ze go kiedys popre.Cuda sie zdarzaja
gość
5 lata temu
wprowadzic zakaz pedalowania!!!
gość
5 lata temu
Panie Jacykow, nie flagą cechu spozywcow tylko Miedzynarodowego Zwiazku Spóldzielczego. Troche trzeba się pouczyc?
gość
5 lata temu
Warszawa - świat poyeboow.
gość
5 lata temu
Jaki stylista ? On pracował jako alfons w hotelach warszawskich. Czemu nie piszecie jakie ma wykształcenie - jeśli w ogóle ma jakieś ? I takiego barana pokazujecie jako przykład mody polskiej .Żałosne to jest oj, żałosne !
gość
5 lata temu
Płonie tęcza i płaczą geje :)
...
Następna strona
bCyssSoD