Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jaka jest siła naszej wiary? Jedna rodzina muzułmańska ZMIENI WYZNANIE CAŁEJ PARAFII?"

458
Podziel się

"Jesteśmy krajem uchodźców! Czuję się zawstydzony, jeżeli mówimy tak w katolickim kraju, który wydał świętego papieża..."

bEiAoXuJ

Aleksander Kwaśniewski aktywnie komentuje kryzys migracyjny w Europie. Były prezydent nie kryje oburzenia postawą znacznej części Polaków, którzy sprzeciwiają się przyjęciu uchodźców przez nasz kraj. Zobacz: Kwaśniewski o uchodźcach: "To próba. Kiedyś nam to wypomną!"

Teraz kolejny raz zaapelował do Polaków o rozsądek. Zwrócił uwagę na to, że "jedna rodzina muzułmańska nie jest w stanie zmienić wyznania całej parafii".

Jesteśmy krajem uchodźców. W historii tych fal było mnóstwo i jednak byliśmy przyjmowani, znajdowaliśmy nowy dom, wielką pomoc. Kiedyś przyjmowani nas, czas na rewanż. Czuję się zawstydzony, jeżeli w katolickim kraju, który wydał świętego papieża mówimy że jedna rodzina muzułmańska zmieni wyznanie całej parafii, to o jakim katolicyzmie mówimy? Jaka jest siła naszej wiary?

bEiAoXuL

Kwaśniewski zgodził się ostatnio z papieżem w jeszcze jednej sprawie: Kwaśniewski: "Papież ma rację. Mamy trzecią wojnę światową!"

bEiAoXuR

Źródło: TVN24/x-news

bEiAoXvm
KOMENTARZE
(458)
gość
6 lat temu
juz mnie to nie obchodzi, od pol roku zarabiam 10 tys miesiecznie siedzac w domu, wiele osob juz tak zyje np tu IDEALESS.PLmoge pracowac kiedy chce dretwy
gość
6 lat temu
Dlaczego politycy chcą leczyć skutki, a nie przyczyny? Trzeba problem załatwić u podstaw! A najbardziej wkurza mnie to, że to Amerykanie się do tego wszystkiego przyczynili, a teraz wykładają lachę! Niech oni też wezmą problem na swoje barki... Czemu tylko Europa ma czuć się winna sytuacji uchodźców?
alka_wava
6 lat temu
kwachu, tu nie chodzi o to ze wszyscy zaraz przejda na islam tylko o to, ze muzulmanie beda forsowali swoje prawa religijne i zwyczaje! przestan pic a moze zrozumiesz to w koncu! p*******e lewaki rozpieprza cala europe!
bEiAoXvn
gość
6 lat temu
Zmienić nie zmieni, ale w powietrze może wysadzić, panie Kwaśniewski
gość
6 lat temu
Nie ma to jak sie wygadac...hehe zabierz ich do siebie.Jolanta niech im gotuje,bo nie ma i tak nic do roboty.To bedzie przyklad z gory...
Najnowsze komentarze (458)
gość
6 lat temu
oj slaba to wiara, bardzo slaba i zla
jaćto
6 lat temu
A bierz ich wszystkich- daj im wikt i opierunek, ale na swoją posesję (a masz ich kilka w samej Polsce)!
ćtojo
6 lat temu
Podaj mi Kwasek nazwiska katolików z listy najbardziej poszukiwanych terrorystów świata - oraz podaj mi nazwiska islamistów z tej samej listy - zobaczymy jakie są proporcje!
łotćja
6 lat temu
Dzisiaj oni wyp-ją z Syrji do nas, a jutro my będziemy wyp-lać z polski bóg wie gdzie!!!
gość
6 lat temu
pijak stholzman wyraził swoją bezwartościową opnię :P
ćtoja
6 lat temu
A jakby tak jednak udało mu się nawróć?! To co byś pan wtedy powiedział? - mamy całą parafie terrorystów?
otćja
6 lat temu
Polać mu!!! Wprawdzie głupio gada, ale polać mu bo mu się ładnie facjata czerwieni.
gość
6 lat temu
juz nie dlugo my bedziemy emigrowac do ameryki poludniowej
bEiAoXvf
nikolop
6 lat temu
Kwas jednak wóda wypaliła ci mózg,weż dla przykładu paru z nich do swojej rezydencji cwaniaku i tchórzu.
gość
6 lat temu
Czerwony pająk mówi o wierze ??????????? A co on o tym wie .......
gość
6 lat temu
Uśmiałem się, lewactwo laickie zawsze na temat kościoła ma najwięcej do powiedzenia. Jeden islamista= 10 razem z rodziną !!!
gość
6 lat temu
Kwaśniewski ty jako ż*d wiesz dobrze ze żydzi nie nawidzą goi ( Talmut ) a islamiści innowierców ( Koran ) To was z islamistami łączy , możecie razem atakowac katolików.
gość
6 lat temu
Szczególnie ty , panie Stollzman jesteś uchodźcą , twój ojciec , lekarz z Armii Czerwonej , jesteś jewrejem , więc spierdalaj do israela
LEWEK117
6 lat temu
NIE MUSI ATAKOWAC NAS ALKAIDA-NIECH EUROPA PRZYJMIE MILONY ISLAMISTOW I PO WOJNIE BEDZIEMY NA NICH ROBIC ICH NIEWOLNIKAMI TAK JAK W USA 70% KOLOROWYCH I KOLOROWY PREZYDENT I BIALI W MNIEJSZOSCI BADA IM TERAZ BURT CZYSCIC.TO SAMO CZEKA EUROPEJCYZKOW-ISLAMIZACJA BEZ WOJNY NA ZACHODZIE MNOSTWO JUZ JEST MECZETOW W POLSCE NA SZCZESCIE MAMY 3,ALE BEDZIE WIECEJ JAK NIE ZAMKNIEMY GRANICY.
...
Następna strona
bEiAoXvH