Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski? Nie uwierzycie, w jakim fachu się wprawiał. Maja wybrała za to ciekawe studia

343
Podziel się:

Krzysztof Rutkowski i jego bliscy raczej nie mogą narzekać na brak rozpoznawalności i uwagi ze strony mediów. Zastanawialiście się jednak, kim on i jego żona są z wykształcenia? Tu spore zaskoczenie.

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski? Nie uwierzycie, w jakim fachu się wprawiał. Maja wybrała za to ciekawe studia
Kim są z wykształcenia Rutkowscy? Będziecie zaskoczeni (AKPA)

Krzysztof i Maja Rutkowscy raczej nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. To zresztą w dużej mierze ich zasługa, bo jeszcze niedawno cała Polska mówiła o hucznej imprezie, którą wyprawili z okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej i pierwszej komunii ich syna, Krzysztofa juniora. Jak zawsze było na bogato.

Jakie wykształcenie ma Krzysztof Rutkowski? Będziecie zaskoczeni

To, że Rutkowscy są rozpoznawalni i bogaci wiedzą już chyba wszyscy, bo bez oporów rozprawiają o tym publicznie sami zainteresowani. Zastanawialiście się natomiast, jak wygląda kwestia ich wykształcenia? Tu możecie być zaskoczeni, bo Krzysztof kształcił się w zupełnie innym kierunku. Maja za to wybrała ciekawy kierunek studiów, na który zawsze są kolejki chętnych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rutkowski mówi, ile trzeba zarabiać, by godnie żyć. Padła konkretna kwota. Wiemy, ile ma domów i gdzie planuje kupić mieszkanie

Słynny detektyw bez licencji działa w swoim fachu już od lat, jednak niegdyś widział się najwyraźniej w zupełnie innym miejscu. W 1981 roku 21-letni Krzysztof Rutkowski został absolwentem technikum mechanizacji rolnictwa. Przed startem jego agencji był nawet dyrektorem agencji ochroniarskiej oraz należał do warszawskiego oddziału ZOMO, co wielu do dziś mu wytyka. Sam zainteresowany mówił o tym fakcie z życiorysu następująco:

Nie brałem udział w tłumieniu demonstracji, nigdy nikogo wtedy nie uderzyłem. Byłem kierowcą pojazdów i na prowadzeniu poprzestawałem - wspominał w wywiadzie dla "Playboya" w 2004 roku. W innej rozmowie, z Faktami RMF FM, mówił z kolei o swojej przeszłości tak: Byłem w ZOMO. Czy byłem po właściwej stronie? W tej chwili ponad 50 procent Polaków opowiedziało się za tym, że stan wojenny był dobrą decyzją w tamtym okresie. Nie chciałbym w tym momencie oceniać, czy była to dobra, czy była to zła strona. To był mój wybór i uważam, że dla mnie była to prawidłowa strona.

Takie studia wybrała Maja Rutkowski. To popularny kierunek

Nieco inaczej wygląda z kolei kwestia wykształcenia jego żony, Mai Rutkowski. Okazuje się, że ta podeszła do kwestii edukacji poważnie, bo wybrała dla siebie ambitne studia, na które co roku są tysiące chętnych. Maja z wykształcenia jest psychologiem i to w tym kierunku pobierała naukę w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. W przeciwieństwie do znanego męża ma też licencję detektywistyczną.

Moja narzeczona Maja Plich oficjalnie została detektywem. Właśnie odebrała licencję oraz odznakę i jest gotowa do pomocy w naszych działaniach - chwalił ją publicznie Rutkowski na Facebooku w marcu 2015 roku.

Spodziewalibyście się?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(343)
Pudelnica
2 tyg. temu
Maja Rutkowski psychologiem? To chyba powinna pomóc Krzysiowi, bo on potrzebuje pomocy na cito 🤣
Xxx
2 tyg. temu
No widać kiepski z niej psycholog. Powoli wychowuje małego egoistę i egocentryka. Mało w tym podejścia psychologicznego.
Taka prawda
2 tyg. temu
Teraz każdy święty jest… nikt nie pacyfikował strąków stoczniowców i górników. Samo się bili. zOMO to były grupy medytacyjne.
Ed_Ek
2 tyg. temu
On tylko wykonywał rozkazy. Skąd my to znamy?
Jarek
2 tyg. temu
Może pan Rutkowski mógłby dostarczyć wezwanie na prokuraturę dla Obajtka?
Najnowsze komentarze (343)
Olivia
1 tyg. temu
Przewróciły jej pieniądze w głowie plus on, który ma problemy z powiedzeniem prawdy w prawie każdym aspekcie. Jeśli się żyje z patologicznym kłamcą to i sama ta osoba, choćby nie wiem jak prawa, się zmienia. Jej mózg się zmienia. Być może obiecał jej, że da jej wszystko, pieniądze sławę itp, byleby nie robiła afer. Zostało robienie dobrej miny do złej gry. On kłamie nielmalże we wszystkim, czy to chodzi o politykę czy karierę, łącznie z manipulacjami na temat swojego dziecka, które ma 15 lat z inną kobietą. Jedyny sukces, który faktycznie pamiętam to wymuszenie prawdy na matce Madzi. Sprawa z Iwoną Wieczorek i te cyrki z poszukiwaniami w lesie na pokaz, to jakieś nieporozumienie.
Maryjan
2 tyg. temu
A członek pisu mnie to obchodzi
Kuba
2 tyg. temu
To już nie ma innych tematów ?
Tedi
2 tyg. temu
Nie dziwię się że był zomowcem, bo jego ojciec był milicjantem. Bardzo przykładał się do pracy zresztą.
młody
2 tyg. temu
Krzysiu!!!Co Ty z siebie zrobiłeś.
Tany homer
2 tyg. temu
Chyba Maja Rutkowska , przecież to nazwisko się normalnie odmienia … jpd…
Xyz
2 tyg. temu
Dajcie już spokój z tymi artykułami o tym człowieku.....no tragedyjaaaa!
To pewnie
2 tyg. temu
Szkoła masakrowania ludzi jako Zomowiec.
Babi
2 tyg. temu
U nich to by trzeba było zacząć od początku czyli przedszkola i to dobrego,a potem reszta.
Mini
2 tyg. temu
Najbardziej ambity i najmniej szanowany jest zawód rolnika… rolnik musi znać się nie tylko na tym co wysiewa, ale i na maszynach które obsługuje, na ich konserwacji. Ludzie żyjący na wsi znają się na wszystkim.
ddddddddddddd...
2 tyg. temu
nie macie już co pisać, tylko o tych ludkach? to już nudne i denne, płytkie loty mediów skoro to oni są w centrum uwagi
zazdrośnik
2 tyg. temu
Piękny mężczyzna !!!.........też bym tak chciał , podobno jest inteligentny i bogaty no i z ogromną wiedzą.
Mark
2 tyg. temu
Stary zgred chce być młodym królewiczem. No cóż od kasy w głowie sìę..
Jerzy
2 tyg. temu
To co ma na glowie to mebloscianka?
...
Następna strona