aktualizacja

Jan Śpiewak broni swojego doświadczenia zawodowego: "Byłem barmanem, sprzątałem toalety, myłem naczynia"

67
Podziel się

To wystarczy by objąć urząd prezydenta Warszawy? "Za nikim teczki nie nosiłem. Sam wywalczyłem pozycję, na której dzisiaj jestem".

Jan Śpiewak w tegorocznych wyborach ubiega się o stanowisku prezydenta Warszawy. Internauci wytykają jednak kandydatowi porozumienia "Wygra Warszawa" brak doświadczenia zawodowego. Śpiewak bronił się w programie Tłit, opowiadając o tym, gdzie pracował przez ostatnie lata. Przyznał, że doświadczenia nabierał jako barman, organizator wydarzeń kulturalnych w muzeum, a obecnie jest doktorantem i wykłada na Uniwersytecie Warszawskim oraz SGH. Dodał, że obecnie zarabia pisząc, a na swoim koncie może pochwalić się wydaniem książki. W obronie zdobywania doświadczenia myciem naczyń i toalet, dodał że Sebastian Kurz został minister spraw zagranicznych w wieku 27 lat.

To wystarczy by objąć urząd prezydenta Warszawy?

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(67)
gość
rok temu
Jest ponadpartyjny i dlatego tak po nim jadą opłacone trole z dwóch stron.
gość
rok temu
lepszy Śpiewak niż PO-PiS
lili
rok temu
JAN SPIEWAK BARDZO NIEWYGODNY DLA PISU ZA UCZCIWY SKROMNY SZLACHETNY ODWAGA
gość
rok temu
Może nadejdą czasy kiedy rządzeniem zajmą się ludzie kompetentni, a nie Ci którzy robią w życiu wszystko i nic
gość
rok temu
Za ujawnienie skandali reprywatyzacyjnych szacun dla Śpiewaka. Powodzenia
Najnowsze komentarze (67)
gość
rok temu
a czy to prawda, że wcześniej z kumplami żydami doprowadził do udowy wieżowca na zabytkowym placu? i nie protestował, bo akurat zarobiły na tym głównie środowiska żydowskie?
gość
rok temu
Ż*d i już... nic więcej nie trzeba. Nigdy słowa prawdy nie powiedział
gość
rok temu
to ten koleś, który mówi, że zabroni sprzedaży ziemi deweloperom a jednocześnie obiecuje tysiące nowych mieszkań? czy to nie jest czasami chorobą?
gość
rok temu
myciem naczyń i sraczy nauczył się urbanistyki i planowania przestrzennego i teraz kozaczy :) brawo Warszawo za super kandydata buahaha :)
gość
rok temu
Kolejny k***a mądry. Przez takich jak ty Polska jest bagnem, a nie Państwem. Nóż kur...a. Każdy do władzy, a później tylko kłótnie, wyzwiska i ogólne p*********e za nasze skradzione przez Państwo pieniadze
Kandydat
rok temu
CZASkowski może liczyć na spore poparcie w Warszawie elektoratu Platformy Obywatelskiej, PSL, tych od Swetru i komunistów z SLD. To przede wszystkim: 1. Byli ubecy i esbecy z rodzinami. 2. Tysiące skorumpowanych, łapówkarskich urzędników/ samorządowców, wsadzonych na stołeczki przez te ugrupowania. 3. Celebryci, dziennikarze, artyści, prawnicy, doradcy, którym w 2015 roku w siną dal odpłynęło koryto. 4. Więźniowie, którzy zawsze stanowili najbardziej wierną część wyborców Platformy. 5. „Przedsiębiorcy” – przyjaciele obecnych władz Warszawy, zwani czyścicielami kamienic. 6. Dilerzy narkotyków, którzy za rządów PO/ PSL mieli spokojne życie. 7. Środowisko pederastów, l**b i transów. 8. Lokalni tzw. biznesmeni, powiązani ze skorumpowanymi urzędnikami. 9. Nadludzie, czyli stara kasta sędziowsko-prokuratorska. CZASkowski do boju!
gość
rok temu
gil u nosa, a już chce władzy! poczekaj kajtek 10-15 lat
gość
rok temu
M pozycje celebryty
gość
rok temu
art. w GW wywiad syn Jan i ojciec Paweł "Jan Śpiewak kontra Paweł Śpiewak. Syn: Skąd ten wasz egoizm? Ojciec: Jaki egoizm?"
gość
rok temu
a kto odebrał domki ludziom na Jazdowie i założyła tam kibuc w centrum Wa-wy?? Np.aktorka Barbara Wrzesińska na starość zostala pozbawiona domku na Jazdowie co podobno b. przeżyła a w koncu w jej opuszczonym domku podobno wybuchł pożar, takich ludzi było tam wiecej, za to .ydzi majaj teraz w centrum mega wioske -kibuc
ja BABA
rok temu
Panie Janie, panie Janie. Rano wstań. Rano wstań. Bim bam bom.
gość
rok temu
Boże broń
gość
rok temu
czekam aż media w końcu zabiorą się za doświadczenie zawodowe posła szczerby, który po ukończeniu studiów nie skalal się żadną pracą oprócz bycia posłem z zawodu
gość
rok temu
spiewak..idz,pospiewaj..giertycht....konski..leb..skakal..hop..hop..zlodzieje,,polski..dno...p.o..okradli..polske..rudy.donek...spiewak..bedzie..wam..w,polsce..spiewal..taki..dobry,,i..uczciwy...kiedy,,to.bagno.wpolsce..p.o.i.inni..przestana..gnoic.rzad..polski..rudy,,caryca.szabska,,donek..za..polske..,niewyjdziesz..z.kryminalu..
...
Następna strona