Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Jan Śpiewak OSTRO krytykuje stację za promowanie Megakota: "Chwali się, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO"

469
Podziel się:

Jan Śpiewak w obszernym poście skrytykował program "Królowe życia" oraz biorącego w nim udział ekscentrycznego Megakota, który w przeszłości podejrzany był o zabójstwo jednej ze swoich zmarłych czterech partnerek.

Jan Śpiewak OSTRO krytykuje stację za promowanie Megakota: "Chwali się, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO"
Jan Śpiewak OSTRO krytykuje stację za promowanie Megakota (Instagram, East News)

Hitowy program stacji TTV "Królowe życia" od emisji pierwszego odcinka wzbudza skrajne emocje. Osobliwa fabryka gwiazd zdołała wypromować w show biznesie tak barwne postacie jak Sylwia Peretti, Adrianna Eisenbach czy Dagmara Kaźmierska. Ta ostatnia zyskała ogromny rozgłos dzięki szczerym wywiadom na temat jej pobytu w więzieniu, w którym przebywała po skazaniu za m.in. stręczycielstwo i sutenerstwo.

Zaledwie kilka miesięcy temu kontrowersyjne show zyskało nowego, dorównującego reszcie poziomem uczestnika. Obsadę wzbogacił 51-letni deweloper ze Szczecina, Arek "Megakot" Kocik, który od razu przykuł uwagę internautów. Aspirujący celebryta, podobnie jak jego koleżanka z planu w przeszłości pełniąca funkcję burdel mamy, przyznał się do mrocznych sekretów w przeszłości. Kocik otwarcie wyznał, że jego cztery byłe partnerki zmarły, a o śmierć jednej z nich był podejrzany.

Głos w sprawie udziału kontrowersyjnego mężczyzny w programie telewizyjnym zabrał Jan Śpiewak. Działacz społeczny, publicysta i socjolog nie szczędził ostrych słów krytykując nie tylko zachowanie samego Megakota, ale także media społecznościowe oraz szeroko pojęty show biznes, które aktywnie promują takie osobistości.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska zapowiada kolejną książkę! "Moje życie jest na 100 książek"

Jest taki program w stacji należącej do TVN TTV Królowe Życia. Prowadzi go burdelmama, która odbyła wyrok więzienia za stręczycielstwo i handel ludźmi. W jej burdelu handlowano kobietami za 5000 euro. Jak sama pisze pobyt w więzieniu otworzył jej drogę do kariery w telewizji. W programie niedawno pojawił się niejaki Megakot.

Sam Megakot w internecie chwali się zażywaniem twardych narkotyków i romansami z "małolatkami". Z jedną z nich związał się już jak miała 15 lat, albo i mniej… W popularnych nagraniach na YouTube chwali się tym, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która popełniła samobójstwo. (...) Jak sam Megakot przyznał policja sama podejrzewała go o zabójstwo jednej z nich.

Śpiewak ostro skrytykował media za lansowanie w przestrzeni publicznej człowieka, który bez ogródek przyznaje się do tak karygodnych zachowań i nawoływał do zdjęcia kontrowersyjnych programów z wizji:

Jestem przerażony tym jakie treści promują social media i telewizja. Żyjemy w świecie odwróconych wartości. YouTube, Instagram i TVN zarabiają ogromne pieniądze na promowaniu zła. Nieustająco przesuwają granice tego co akceptowalne. Ci ludzie niszczą innym życie. Pokazują, że kobiety to tylko przedmioty. Że każde świństwo można spieniężyć. Że liczy się tylko kasa. Powiedzmy temu stop. Zachęcam do pisania mejli do TVN, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, zgłaszania tych treści na Instagramie i YouTube. Ten program i te profile powinny zniknąć z przestrzeni publicznej - pisał.

W innym poście socjolog odniósł się także do afery dotyczącej Marcina Najmana oraz byłego bossa mafii pruszkowskiej Andrzeja "Słowika" Zielińskiego. Były bokser otwarcie przyznał, że prowadzenie MMA-VIP powierzył byłemu gangsterowi, czym wywołał medialną burzę.

Modę na promowanie kryminalistów jako celebrytów Śpiewak skomentował w równie gorzki sposób:

My nie zaliczamy kulturowego regresu. My zaliczamy kulturowy upadek. W Polsce powstała prawdziwa antykultura. Nie liczą się żadne wartości, bo jedyną wartością jest zysk. Jak te pieniądze są zdobywane i przez kogo nie ma żadnego znaczenia. Liczą się tylko cyfry na koncie - zarzucał.

Jakie DM-y dostajemy od celebrytów?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(469)
Xyz
2 lata temu
Nareszcie, ktoś zaczął robic raban o to jaka patologia jest promowana na gwiazdy. Mam nadzieje, że zdejmą z anteny ten denny program, który nie pokazuje żadnych wartościowych treści, a uczy jedynie, że w życiu liczy się kasa i zysk za wszelką cenę.
Sandra
2 lata temu
Racja. Świat zwariował, spowodowanie bólu u innych powinno zablokować sławę, a jest odwrotnie.
Aaa
2 lata temu
Dno..brak słów, dlatego TVN jest takim samym ściekiem jak tvp
Prawda
2 lata temu
Ma racje…
Nnn
2 lata temu
Dokąd ten świat zmierza? :( nie oglądam tvp, tvn też bez żalu odpuszczę. Kto ze mną?
Najnowsze komentarze (469)
Woj
2 lata temu
Patologia w mediach zaczęła się od dody i big brothera.
asia
2 lata temu
Ten program to promocja głupoty i patologii, większość jego uczestników ma problem z wypowiadaniem się w języku polskim...Plastic is fantastic, nadmuchajmy się, głupota w połączeniu z kasą są cool- to główne refleksje jakie się nasuwają po obejrzeniu "Królowych"...
Karol
2 lata temu
Mądry wpis Pana Śpiewaka, popieram....Ludzie przemyślcie to co napisał...
HanaMontana
2 lata temu
Kolejny do kasacji powinien być program „Chłopaki do wzięcia” jak można tak okrutnie wykorzystywać ludzi do przyciągnięcia widza. Wiem, wiem- zaraz ktoś zarzuci, że oni się sami na to zgadzają, ale tak jak megakot tak oni nie wydają się osobami, które są świadome zagrożenia jakie wynika dla młodych ludzi z pokazywania takich zachowań, zwyczajów i poziomu jaki prezentują Ci „bohaterowie”. Co się dzieje na tym świecie..
Anna
2 lata temu
Wolne.media nie znaczą że można promować prostytucję i przestępstwa! TVN przegielo z tym programem! Jestem ZA że program zniknął z anteny!!!
wnioski
2 lata temu
Śpiewaczek to typek który żyje w swoim świecie i uważa że jego poglądy cokolwiek znaczą. Znaczą tyle samo ile zdanie podrzędnego człowieka, który coś sobie napisze lub powie.
Lopez
2 lata temu
Ciesze się baaaardzo że ktoś zaczął o tym mówić. To co się dzieje w tvn to juz przechodzi wszelką etykę moralności. W dzisiejszych czasach PATOLOGIA to na szczycie sławy. Burdelmama i te pozostałe osoby w programie" krolowe życia" nic dobrego sobą nie reprezentują,nic dobrego nie wnoszą w życie. Nie potrafią nawet składnie i etycznie się wypowiedzieć. Dramat to co się dzisiaj promuje w tvn
Ola
2 lata temu
Jak to leciało?Wolne Media Wolne Media Wolne Media... To mamy te wolne media.
Ola
2 lata temu
w końcu!!!!!!! Janek, dzięki!!!
Ica
2 lata temu
Ja się nie dziwię że wiele ludzi jest za zamknięciem tych stacji
Dance macabre
2 lata temu
NIE PATRZ W GÓRĘ ‼ PATRZ NA SŁOWIKA, MEGAKOTA, NAJMANA, JAKIMOWICZA, KRÓLOWE ŻYCIA...
Donald
2 lata temu
Każda produkcja tvn to wyjątkowe DNO , ale jaja telewizja takie produkcje
Abc
2 lata temu
To jest tragedia.Dokąd ten świat zmierza
Brawo
2 lata temu
Macie swoje pełne media..
...
Następna strona