Janachowska obawia się zdrady męża? "Nie chciałabym tego przeżyć"

83
Podziel się

"Zabolałoby mnie, gdyby mąż pisał z inną kobietą wiadomości albo wysyłał jej zdjęcia" - wyznała drżącym głosem.

Izabela Janachowska od 2014 roku jest żoną biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego. Prezenterka jest przekonana, że w obecnych czasach znalezienie odpowiedniego partnera i utrzymanie związku na dłużej nie jest łatwe, nie ma też jednej recepty na udaną relację. Janachowska przestrzega, że to, co dla jednej osoby może być niewinnym flirtem, jej partner lub partnerka może uznawać za rodzaj zdrady.

Celebrytka zdradziła, że czułaby się niekomfortowo, gdyby jej mąż utrzymywał bliskie relacje z inną kobietą przez media społecznościowe.

KOMENTARZE
(83)
gość
rok temu
Chodzilem kiedys z Krzysztofem na siłke.Super facet.Nie wywyższał sie.W ogóle nie miałem świadomości,ze facet jest taki zamożny.
gość
rok temu
Niekomfortowo? Czy ktoś w ogóle myśli zanim użyje tego słowa? Niekomfortowo można się czuć w nieznanym towarzystwie, ale gdy facet flirtuje przez telefon z inną, jego partnerka czuje się upokorzona a nie niekomfortowo...
gość
rok temu
taki świat że bezgranicznie miłością należy otaczać tylko swoje dzieci
gość
rok temu
Za stary na skoki w bok, hydraulika mu zaraz siądzie i będzie po zabawie.
gość
rok temu
Po komentarzach widać “zainteresowanie ta panią” ... prawie żadne! Bravo
Najnowsze komentarze (83)
gość
rok temu
Wymieni, bo ile można słuchać tego skrzeczącego głosu, no i te zębiska.
Ewa
rok temu
Paskudne zeby wystawione jak duza stara nutria zeby nie nalozyc aparatu niby tyle kasy ma no pewnie musi zostawic dzieciom starca facet napewno zmieni jeszcze troche na inna bo kto by wytrzymal z z taka wstretna pewnoscia baba znam takich milionerow na 100 procent wymienia l***e na rozsadniejsza na kobiete bo u lzy nie ma nic ciekawego poza skorai ..........
gość
rok temu
taka bogata to niech zrobi porządek z tymi końskimi zębami
gość
rok temu
Dobrze powiedziała z tym lubieniem. Jak ludzie się przestają lubić to już jest po związku. Przyjaźń jest tak samo ważna jak miłość. Nawet jak miłość przygasa to prawdziwa przyjaźń potrafi utrzymać relację.
gośćehhh
rok temu
Jakby moj maz mial tyle siana tez lubilabym go, a tak jest dziadem ktory mysli ze jest panem Jest najmadrzejszy, drazni mnie i go nie lubie.
gość
rok temu
ale do burdeli chodzi ;0
wchodzę by to...
rok temu
NIEKOMFORTOWO... widac naprawdę była zaskoczona tym pytaniem skoro dala tak g****a odpowiedz. nie komfortowo to ja sie czuje gdy za dużo zjem a nie jakby mnie facet zdradzil.. mysle ze nie przemyslalas tego Izka co chcialas powiedzieć...
gość
rok temu
A TO MOZNA KOCHAC BEZ LUBIENIA ? nOWE WYDARZENIE WSROD CELEBRYCKICH LOWCZYN FORTUNY .
Asus
rok temu
Widzisz jakie Twoje życie jest boskie Inne ładniejsze i mądrzejsze muszą znosić zdrady ojca swoich dzieci z starą szparą sekretarą z byłego PTR -u Nikt jej nie chciał kiedyś to czemu teraz na być inaczej Bo nie ma i nigdy nie będzie musiała gromadki dzieci i zawsze jest dostępna
gość
rok temu
Ale On to juz zrobil swojej zonie Jej Ci nie szkoda bylo jak ja ranil umawiajac sie z Toba?
gapa
rok temu
I tak cię zdradzi, pomimo, że jesteś dużo od niego młodsza. Jesteś zasuszona kobieta, robisz się coraz brzydsza i nieciekawa erotycznie, nie masz w sobie seksapilu z powodu zasuszenia czytaj: potwornej chudości, nie pomyliłem szczupłości z chudością. Ty jesteś chuda i zasuszona, głową robi się tobie coraz większa. Wyglądasz fatalnie.
gość
rok temu
Boszszszsz....co za bzdety...
gość
rok temu
Ona lubi pieniądze
gość
rok temu
tytuł dno, sugeruje cos czego w filmiku kompletnie nie ma.
...
Następna strona