Janachowska skromnie o sobie: "Organizuję wyjątkowe, spersonalizowane i niepowtarzalne śluby"

53
Podziel się

"Goście, którzy na nich byli, mówią o tych uroczystościach do dziś" - zapewnia.

Izabela Janachowska w TVN Style wywalczyła sobie monopol na prowadzenie programów związanych ze ślubną tematyką. Celebrytka mianowała się na mentorkę w kwestii wyboru odpowiedniej sukni ślubnej oraz ratowania par z opresji kilka godzin przed rozpoczęciem ceremonii. Jej tajną bronią najczęściej było rozwinięcie białego dywanu w kościele... Janachowska przekonana o wyjątkowej randze swojej misji w I nie opuszczę cię aż do ślubu, na każdym kroku podkreśla, jak wielkie znaczenie ma jej doświadczenie. Podczas czwartkowej prezentacji ramówki stacji TVN wspominała najbardziej spektakularne ceremonie ślubne, które zorganizowała. Zapewnia, że goście wspominają jej "dokonania" do dzisiaj.

Chcielibyście, żeby "uratowała" Wasz ślub?

KOMENTARZE
(53)
gość
2 lata temu
Z ludźmi z TVNu, innymi specjalistami i nieograniczonym budżetem to każdy może zrobić fajne wesele.
gość
2 lata temu
W moich oczach i tak jest przegrana jako 5 czy 10 żona jakiegoś starca milionera. Ale ogólnie to miła osoba, ale jest mi jej żal, że jest aż taką materialistką i dla luksusu tak pokierowala swoim życiem.
gość
2 lata temu
A może byście czasem napisali coś o bardzo wartościowych osobach, które rzeczywiście przez swoje doświadczenia wnoszą coś od siebie do życia innych ludzi? Od długiego czasu obserwuję na insta peeweetoms, jego walka, jego odwaga i siła są niesamowite.
gość
2 lata temu
Utrzymanka dziadziusia?
gość
2 lata temu
Takie banaly zawszebsie mówi. Niezapomniane jak wujek Stefan narzygal do sałatki. Swirowanie z tymi służbami to wiocha. Ważne co jest po.
Najnowsze komentarze (53)
gość
2 lata temu
A ja lubię jej program. Wiadomo, że to show tv, więc budżet nie ma znaczenia, ale ma (albo promuje) ciekawe pomysły i jest sympatyczna, choć intelektualistką nie jest...
gość
2 lata temu
Jak to jest dawać d**y za mamonę?
gość
2 lata temu
Bardzo sympatyczna osoba, lubię jej program, jest autentyczna i swojska. Odczepcie się od jej męża,ich sprawa,ich związek i miłość
gość
2 lata temu
I*****a, kretynka... :D Znalazła swoją niszę, zna się na swojej robocie i na tym zarabia. Prowadzi portal, kanał na youtube, własną firmę... Spoko. A teraz... jak to świadczy o Was? :D
Gość
2 lata temu
Kobieto już nie pisz tych bredni o sobie..Jaka to ty jesteś..Zrobiłaś program o ślubach i tak naciągasz kasę z młodych par i sponsorów..Jesteś beznadziejna.
gość
2 lata temu
Skromnie o Sobie?
gość
2 lata temu
Te śluby to tandeta taka jak ty!
gość
2 lata temu
Te wszystkie "śluby marzeń" organizują sobie ludzie zakompleksieni, niedowartościowani, których jedynym marzeniem jest być w centrum uwagi choć raz w życiu, przez jeden, jedyny dzień bo gdzieś podświadomie czują, że ich życie jest słabe i nieciekawe na codzień. Jakby se musieli odbić to, ze nic się u nich nie dzieje przez całe życie. Jeszcze pól biedy jak są bogaci i mają na to kasę bo wielu robi te cyrki na kredyt spłacany potem przez 5 lat... Bogaci z resztą urządzają takie wesela by "środowisko" o nich gadało, by nie wypaść z obiegu wzajemnej adoracji. Powód tak samo żenujący jak próba odbicia se chujowego życia weselem na kredyt u biedoty. Brandzlują się potem tymi filmami, zdjęciami pokazując to na siłę ludziom, których to nie obchodzi zamiast zachować dla siebie. Śmieszne są takie akcje, pokaż mi swoje wesele a powiem Ci kim jesteś chciałoby się rzecz.
Ł
2 lata temu
Kretynka która wyszła dla pieniędzy !!!
L
2 lata temu
I*****a, która wyszła za starego dziada dla pieniędzy myśli, że się na czymś zna !!
gość
2 lata temu
dokladnie
gość
2 lata temu
Oglądałam jakiś odcinek i śmiać mi się chciało to podejście, że np. jakiś typ krzeseł na sali to jakby przestępstwo i trzeba zmienić, bo wesele będzie katastrofą? Sorry na moim ślubie w ogóle się nie przejmowałam takimi pierdołami, zdałam się na sale i zrobili super dekorację. Generalnie cieszyłam się,że będziemy małżeństwem i myślałam o tym co dalej, dzień ślubu to tylko początek. Wszystko było elegancko i fajnie. Kościół zabytkowy to prawie bez dekoracji, bo nie chciałam tego psuć. Nie samym weselem człowiek żyje, to jeden dzień, liczy się życie potem. Dla gości to i tak kolejne wesele z wielu.
gość
2 lata temu
ale zmanipulowany tytuł, w ogóle nie powiedziała, że ona takie wesela organizuje... masakra jak przekręcacie. fajna dziewczyna, wesoła i pozytywna, a że jej mąż ma kasę to super, nie zazdrośćcie, też sobie takiego znajdzcie :P. przynajmniej nie siedzi przy nim bezczynnie, a mogłaby...
gość
2 lata temu
dobrze mówi