Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Jennifer Aniston o spekulacjach mediów, dlaczego nigdy nie została matką: "To było bolesne i PASKUDNE"

157
Podziel się:

Fakt, że Jennifer Aniston nie doczekała się dzieci, od lat jest tematem niekończącej się dyskusji w mediach. "Myślałam sobie, że nie mają pojęcia, co dzieje się w moim życiu, z moim zdrowiem" - przyznała 52-latka w najnowszym wywiadzie.

Jennifer Aniston o spekulacjach mediów, dlaczego nigdy nie została matką: "To było bolesne i PASKUDNE"
Jennifer Aniston otwiera się w wywiadzie (The Hollywood Reporter)

Jennifer Aniston święci triumfy w Hollywood od ponad trzech dekad i nic nie wskazuje na to, żeby szybko miało się to zmienić. Aktorka wciąż jest rozchwytywana przez najlepszych producentów w fabryce snów, a wierni fani tłumnie chodzą do kin na filmy z jej udziałem. O popularności gwiazdy świadczyć może fakt, że obecnie zaangażowana jest w pięć dużych projektów, które w kolejnych latach zadebiutują na srebrnym ekranie.

Ogromne zainteresowanie opinii publicznej niezmiennie budzi też życie osobiste Aniston. Była żona Brada Pitta przez kilka lat związana była z aktorem Justinem Theroux, z którym zresztą stanęła na ślubnym kobiercu. Małżeństwo wytrzymało zaledwie dwa lata, a nauczona błędami przeszłości 52-latka stara się dziś nie poruszać w wywiadach tematu związków. Ostatnio Amerykanka napomknęła jedynie, że ma spore wymagania odnośnie potencjalnego partnera.

Zobacz także: "Przyjaciele: spotkanie po latach" HBO zwiastun

Na fali popularności Aniston pojawiła się właśnie w sesji okładkowej grudniowego numeru "The Hollywood Reporter", której towarzyszył wywiad. Gwiazda przyznała w nim, że trudno jej się odnaleźć w dzisiejszym Hollywood, gdzie twoją wartość mierzy się poprzez ilość "lajków".

Nie wiem już, czym jest branża - stwierdziła. To nie jest ta sama branża, co kiedyś. To już nie jest takie efektowne. Powoli wszystko zaczyna się kręcić wokół obserwujących na TikToku i Instagramie. Teraz robimy tak, że zatrudniamy na podstawie obserwujących, a nie talentów? Ojej. Ja tracę już kontakt. Nie potrafię powiedzieć: "Zamierzam być na czasie i założę sobie TikToka".

Rozmówca aktorki chciał też wiedzieć, jak Jen radzi sobie z medialnym szumem, który wokół siebie wywołuje, a także pojawiającymi się od lat w mediach plotkami na swój temat. 52-latkę najbardziej boli, gdy do mediów niczym bumerang powraca pytanie, dlaczego gwiazda nigdy nie zdecydowała się na macierzyństwo.

Więc znikasz tak często, jak możesz - zaczęła Aniston. Dobrze się bawisz, przyjmujesz te dziwne role, g*wno cię to wszystko obchodzi, dobrze się bawisz, pamiętasz, że masz wspaniałą grupę przyjaciół, że jesteś uprzywilejowany i robisz to, co najlepiej potrafisz. Traktowałam to wszystko bardzo osobiście - plotki o ciąży i całe założenie "Och, wybrała karierę, a nie dzieci". Myślałam sobie: "Nie masz pojęcia, co dzieje się w moim życiu, z moim zdrowiem, dlaczego nie mogę... czy mogę mieć dzieci?". Nikt nic na ten temat nie wiedział, a to było naprawdę bolesne i po prostu paskudne.

Współczujecie jej?

Dlaczego nie piszemy o Dodzie?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(157)
Macica
2 miesiące temu
Kiedy ludzie przestaną zaglądać kobietom do macic?
Anna
2 miesiące temu
Nikt nie pomyśli, że może jest bezpłodna albo po prostu nie chce mieć dzieci. Mam nadzieję, że kiedyś będzie to normalne.
Gość
2 miesiące temu
Miałaby by dzieci, grałaby w filmach, robiłaby karierę, to pisaliby, że jest egoistyczną karierowiczką. Dajcie kobietom w końcu żyć i nie każcie im się tłumaczyć ze wszystkiego. Zdejmijcie z nich ten ciężar odpowiedzialności
Anis
2 miesiące temu
A ja jestem dzieciata i to najgorsze co mi się w życiu przydarzyło. Możecie krzyczec
Poeta
2 miesiące temu
Bardzo zgrabne ma nogi to i dobrze chodzi po tym Hollywood!
Najnowsze komentarze (157)
Kkk
miesiąc temu
Świetnie wygląda😍
Mirek
miesiąc temu
I dobrze na tym wyszła. Świat jest tak paskudny, że wydawanie na świat dzieci jest szaleństwem w tych czasach.
Mariusz
miesiąc temu
W sumie mało mnie obchodzi czy jakaś kobieta ma dzieci czy nie, czy chce je mieć czy nie, ale przykre jest to jeśli zadaje się kobiecie takie pytanie, a ona nie ma co odpowiedzieć bo dzieci mieć nie może. Ja i moja żona mamy 2, ale jej siostrę spotkał dramat w postaci niepłodności. O tym wiemy tylko my i jej rodzice. Jak ktoś zadaje jej takie pytanie to zazwyczaj odpowiadam z grubej rury i wychodzę na chama i prostaka. Jest świetna ciocią dla naszych dzieci i Bogu dziękuję że mogę powierzyć opiekę osob najważniejszych w moim życiu w ręce odpowiedzialnych osób. Tego typu pytania, insynuacje nie powinny mieć miejsca. Kobiety to nie inkubatory. Kobiety to kobiety, czyli ludzie. Zauważyłem, że to zawsze baba babie zadaje takie pytanie. Co z wami drogie panie?
Gość
miesiąc temu
Dlatego tak młodo wygląda. Bezdzietne wyglądają młodziej patrz Torbicka czy inne.
Ala
miesiąc temu
Straciłam dziecko w 5 miesiącu ciąży, mimo to moja babcia 2 miesiące po stracie z tekstem: No jeszcze tylko wam brakuje dziecka, twój brat z siostra maja, tak by wam pasowało... Ludzie powinni zająć się w końcu swoim życiem, czy to obcy czy rodzina! Ludzie są ohydni
yxyxx
miesiąc temu
niech raz powie wprost dlaczego nie ma dzieci i wszyscy dadzą jej spokój. nie wiem czemu ukrywa ten powód.
Mama
miesiąc temu
Sama teraz nie mogę mieć dzieci jest mi bardzo przykro jak muszę się co chwilę tłumaczyć wszystkim.... Nie chce być nie miła ponieważ zaraz powiedzą że jestem agresywna
Lena
miesiąc temu
Cudowna!
ona
miesiąc temu
ah uwielbiam <3
......
miesiąc temu
Na zdjęciu okładki Hollywood Reporter wygląda jak Sarah Jessica Parker - aktorka o końskich rysach twarzy.
ggggg
miesiąc temu
Ja nie mam dzieci, bo odziedziczą moją brzydotę(twarz, a nie waga) i będzie im ciężko. Naprawde łatwo jest ładnym z dobrych rodzin z kolejką dobrze zarabiających absztyfikantów rodzic sobie dzieci i potem się lansowac w ładnym samochdziku z nienagannym wyglądem i uśmiechem po parkach i ulicach z ślicznymi bobaskami. Dlaczego niewiele z tych królewien potrafi się domysleć, że brzydsze kobiety mają gorzej? Że cudem jest mieć dobrego kandydata na ojca?
Żenada
miesiąc temu
Przepraszam a co to kogoś obchodzi? Jak można kogoś o takie sprawy pytać? Patrzmy na siebie i swoje sprawy czy lubimy kiedy ktoś nam z BUCIORAMI w życie się pakuje ?
Xxx
miesiąc temu
To mężczyzna jest
Blabla
miesiąc temu
Jest piękna i utalentowana. Tak jej się ułożyło życie. Może teraz tego żałuje, a może nie. Nic nam do tego. Choć dzieci by miała na pewno piękne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie