Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|
aktualizacja

Jennifer Lopez przedstawia swoje dziecko Emme jako osobę niebinarną

730
Podziel się:

Zapowiadając wspólny występ z 14-letnim dzieckiem Emme, Jennifer Lopez używała zaimka "they" - w ten sposób gwiazda jednoznacznie dała sygnał, że jej dziecko nie identyfikuje się z żadną płcią.

Jennifer Lopez przedstawia swoje dziecko Emme jako osobę niebinarną
Jennifer Lopez przedstawia swoją córkę Emme jako osobę niebinarną (GETTY)

Zanim po długiej przerwie Jennifer Lopez wpadła znów w ramiona Bena Afflecka, układała sobie życie z innym mężczyzną. JLo przez siedem lat była w związku z muzykiem Markiem Anthonym, z którym doczekała się bliźniąt - Emme i Maximiliana.

Dziś dzieci Jenn mają po 14 lat. Emme dwa lata temu, podczas finału Super Bowl, stanęła na scenie obok matki.

Teraz nastoletnia pociecha Lopez znów miała szansę spróbować swych sił przed dużą publicznością. Podczas koncertu zorganizowanego na stadionie Emme pokazano u boku matki.

Zobacz także: 300Nie tylko Elliot Page. Osoby transpłciowe w show-biznesie

Ale to nie sam występ wywołał największe poruszenie w mediach, a jego zapowiedź. Otóż przedstawiając dziecko, Jennifer Lopez użyła zaimków neutralnych płciowo. Nie powiedziała więc o Emme "she", ale "they" i w ten sposób wysłała w świat informację, iż 14-latka nie określa siebie jednoznacznie pod względem płci.

Ostatni raz, gdy występowaliśmy razem na wielkim stadionie takim jak ten, poprosiłam, żeby [Emme] śpiewało ze mną cały czas, ale nie chciało. Więc to dla mnie wyjątkowy moment, ponieważ [dziecko] jest jest bardzo, bardzo zajęte, ma zarezerwowane terminy i jest niesłychanie drogie - żartowała Lopez, zapowiadając wspólny występ z Emme.

Sporo mnie kosztowało namówienie go do występu, ale było warte każdego pensa, ponieważ to mój ulubiony partner w duecie - dodała JLo.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(730)
Ewe
2 tyg. temu
Świat zwariował.
EM12
2 tyg. temu
Co oni robią tym dzieciom, że nagle jest taki wysyp?
Daga
2 tyg. temu
Kiedy to się skończy? Ludzie zrozumcie, ze płeć jest uwarunkowana genetyczne, jest XY i XX (i kilka innych odstępstw które nie są norma). Wszelkie urojenia to po prostu zaburzenia psychiczne
Emi
2 tyg. temu
To jej córka? Mega się zmieniła. Faktycznie wygląda jakoś niebinarnie.
way
2 tyg. temu
to moze fasa i jej minie, a jesli nie to ma matke ktora za nia stoji.czesto w tym wieku jako dziewczyna nie lubisz sukienek, nie chcez byc lala, jako chlopak nie udawac takich wielce meskiego jak inni,to nie znaczy ze sa niebinarni.zobaczymy.
Najnowsze komentarze (730)
eliza hp5
wczoraj
wcale się nie dziwie że nie chce być dziewczynką, jest córką J.Lo a wygląda jak wygląda :D
esta
3 dni temu
I nie idzioe z dzieckiem do specjalisty jezelima takie zaburzenie?
Gość
6 dni temu
Straszne toto
Dora
1 tyg. temu
Faktycznie takie nie wiadomo co...
Agata
2 tyg. temu
Wysłała w świat wiadomość? A kogo to obchodzi?
Sara
2 tyg. temu
No ona nigdy do elit intelektualnych nie należała, już nie ma co wymyśleć, żeby zwrócić na siebie uwagę
simba
2 tyg. temu
to juz jest jakas chora moda . malo urodziwa dziewczynka leczy wizualne kompleksy poprzez abnegacje swojej kobiecosci a zwariowani dorosli robia z niej osobe niebinarna wichrujac juz do konca nadwatlone poczucie wartosci. masakra
gość
2 tyg. temu
oni się tymi dziećmi podzielili czy jak? w dokumencie o niej tylko córka.. do granic zapatrzona w matkę... A odn zmiany płci, ciekawie o tym mówi Lew Starowicz. Większość decyzji nt. zmiany płci u dzieci wydawana jest zbyt pochopnie przez lekarzy. Za darmo wg mnie też tego nie robią.. bez 50 tysi minimum nawet nie podchodź.
AgresywneAnio...
2 tyg. temu
Jeśli osoba chce popełnić samobójstwo - jest to osoba chora psychicznie, jeśli osoba doprowadzi rówieśnika do samobójstwa- jest to osoba chora psychicznie i bardzo niebezpieczna dla otoczenia, jeśli osoba udaje że jest ufoludkiem - jest to osoba chora psychicznie i też inne dzieci jej się boją. Takie osoby z depresją lub z agresją trzeba od razu zamykać w ośrodkach, żeby lekarze psychiatrzy ich uleczyli.
Witam
2 tyg. temu
A JLo czasem nie przedstawiła swoje dziecko jako chore psychicznie? Bo to nie jest normalne zachowanie dziecka. Inny rodzić też może przedstawić swoje dziecko jako agresora i też powie ze to jest normalne, a ich dziecko będzie znęcała się psychicznie i fizycznie na swoich rówieśnikach. Takie coś trzeba leczyć u lekarza psychiatry.
POMAGAJMY
2 tyg. temu
Jeśli dziecko jest chore psychicznie np. mówi że jest np.kotem i udaje kota lub jest agresywne, to powinno być natychmiast izolowane od zdrowych dzieci bo stawarza swoim zachowaniem agresję. Powinno być takie dziecko umieszczone w ośrodku bo tam lekarze specjaliści leczą takie dzieci z depresji, agresji, fobii, obsesji, zaborczości, z chorej zazdrości, a nawet osoby które cały czas oszukują i się wszystkiego wypierają. Tam leczą ze wszystkiego. Trzeba pomagać takim dzieciom, zamist je izolować lub wmawiać pozostałym zdrowym ludziom, że to jest normalne. Poza tym, zdrowe dzieci boją się takich dziwolągów i te dziwolągi też budzą w pozostałych agresję. Trzeba im pomagać poprzez lekarzy.
Moje zdanie
2 tyg. temu
Tu nawet nie ma czego komentować bo dziecko powinno być leczone u lekarzy specjalistów. Wiadomo, że Jennifer Lopez się wstydzi chorego dziecka ale nie powinna udawać przed całym światem, że to jest normalne zachowanie, bo nie jest, tylko jak najszybciej zabrać dziecko do lekarza psychiatry.
Władimirik
2 tyg. temu
Ja rozumiem geyów i less, ale nie takie COŚ TOTO! W Ameryce też ponoć jest garstka ludzi co mówią, że są psami. To powinno się leczyć. To moje zdanie.
Agnieszosław
2 tyg. temu
A jak Dyrektor szkoly mówi, dzwoniąc do matki : proszę zabrać to COŚ z mojej szkoły? No bo to COŚ nie życzy sobie mówienia do tego czegoś ona lub on. Czyli to COŚ dyrektor szkoły ma trzymać w swojej szkole, żeby dawało zły przykład innym zdrowym dzieciom? Poza tym są specjalne szkoły dla dzieci z upośledzeniem psychicznym, są też specjalne ośrodki zdrowia, gdzie leczą takie dzieci z ich fobii, rozdwojenie jaźni, agresji, depresji......dzieci z agresją tez powinny być izolowane że szkoły bo dają zły przykład innym dzieciom i przez to agresywne dziecko może dojść do czyjegoś lub jego samego do nieszczęścia, dlatego lepiej umieścić takie agresywne dziecko w ośrodku. Tam są lekarze specjaliści, którzy leczą takie dzieci z agresji czy z rozdwojenia jaźni. Na dobre wyjedzie to wszystkim. A zwłaszcza nauczycielom, rodzicom, rówieśnikom- w sumie to całemu otoczeniu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie