Jessica Simpson o swoim uzależnieniu: "Powoli ZABIJAŁAM SIĘ piciem i braniem leków"

36
Podziel się

W swojej książce Amerykanka wyznała, że w 2017 roku zmuszona była pójść na odwyk po 20 latach nadużywania środków odchudzających i alkoholu. "Byłam też ofiarą molestowania seksualnego" - wyjawiła.

Jessica Simpson o swoim uzależnieniu: "Powoli ZABIJAŁAM SIĘ piciem i braniem leków"
(eastnews, eastnews)

Jessica Simpson jest jedną z tych gwiazd, które dzięki niebywałej żyłce do interesów dorobiły się gigantycznych fortun. Amerykanka od lat spełnia się w kilku dziedzinach show biznesu na raz, a jej wartość rynkowa wyceniona jest dziś na okrągły miliard (!) dolarów.

Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat o znanej blondynce pisało się często w kontekście wahań wagi. Niedługo przed porodem borykająca się z efektem jojo 39-latka osiągnęła wagę 109 kilogramów, żeby po kilku miesiącach zrzucić aż 45 kilo.

Okazuje się, że tendencja do tycia nie była jedynym problemem ambitnej celebrytki. W swojej książce "Open Book", która niebawem będzie miała swoją premierę, amerykańska businesswoman wyjawiła, że przez cale życie borykała się z uzależnieniem od leków i alkoholu, które w rezultacie doprowadziły do pobytu na odwyku.

"Powoli zabijałam się piciem i braniem leków" - wyjawiła.

Celebrytka przyznała, że w 2017 roku "sięgnęła dna", dlatego ostatkiem sił zdecydowała się na terapię na oddziale zamkniętym.

"Rzucenie było najłatwiejszą częścią" - wyznała. "Byłam zła na tą butelkę. Na to, że przez nią byłam taka z siebie zadowolona i przy tym otępiała."

Simpson twierdzi, że jej uzależnienie od narkotyków i alkoholu było częściowo spowodowane traumą związaną z wykorzystywaniem seksualnym w dzieciństwie, które rozpoczęło się, gdy miała 6 lat.

"Dzieliłam łóżko z córką przyjaciela rodziny. Wszystko zaczęło się od łaskotania mnie po plecach, a następnie do rzeczy, które były wyjątkowo nieprzyjemne. Przez sześć lat byłam wykorzystywana przez tę dziewczynę podczas wizyt naszej rodziny" - wyjaśniła.

W końcu Jessica zdobyła się na odwagę i opowiedziała rodzicom, co działo się podczas wizyt u znajomych.

"Byłam ofiarą, ale jakoś to do mnie nie dotarło. Pamiętam, że jak im to powiedziałam, matka walnęła ojca w ramię i krzyknęła: "Mówiłam ci, że coś się dzieje". Od tej pory nigdy nie zostaliśmy tam więcej na noc, ale też nigdy później nie poruszyliśmy tego tematu".

Celebrytka przyznaje, że jej uzależnienie nasiliło się na początku jej kariery, gdy wymagający producenci kazali jej zrzucić "nadprogramowe kilogramy".

"W młodym wieku przeszłam na surową dietę i zaczęłam brać pigułki dietetyczne, co robiłam przez następne dwadzieścia lat. Kiedy w końcu powiedziałam na głos, że potrzebuję pomocy, to było tak, jakbym była małą dziewczynką, która zrozumiała, co musi zrobić" - powiedziała. "Znalazłem swoją drogę. Musiałam podążać przed siebie bez strachu."

KOMENTARZE
(36)
Emma
miesiąc temu
Podobna do Britney.. PS dajcie coś o niej właśnie dziś walczy o wolność po 12 lat kurateli :(
Nick
miesiąc temu
To smutne.. ludzie którzy niby mają wszystko tak naprawdę nie mają nic.. przerażające
Hdsu
miesiąc temu
Współczuję dziewczynie. Ludzie potrafią być potworami, krzywdzą dzieci nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo je to boli i jaki będzie to miało wpływ na ich przyszłe życie... stoczyła się ale wychodzi na prostą i jest dobrze. Szanujmy się nawzajem.
Ola
miesiąc temu
Super że poszła na odwyk. Super że ma odwagę o tym mówić głośno. Ma szansę na cudowne zdrowe życie ze swoim dzieciaczkiem :)
Donna
miesiąc temu
Jak to jest, że ludzie, którzy mają wszystko, wszystko tracą przez nałogi......
Najnowsze komentarze (36)
Pati
3 tyg. temu
Kiedyś ona i Britney były jak klony ..obie piękne i młode ,takie podobne. Po latach Britney wygląda kiepsko a Jessica jakby czas się dla niej zatrzymał
kamyk15
miesiąc temu
Z tym piciem coś nie tak. Osoby pijące alkohol rodzą dzieci z faz. Ludzie są okrutni i często zadają rany dlatego szanujmy się nawzajem.
Alan
miesiąc temu
I znowu “ przerwala milczenie” , “ w sieci wrze “ itd pseudo dziennikarze pudla to de-bi-le
ollo
miesiąc temu
W tej spódnicy z rozcięciem sam sex cudowna kobieta
Mon
miesiąc temu
Ofiara molestowania, a robi z siebie obiekt seksualny wywalając cyc itp. Słabe.
Que
miesiąc temu
Widzę, że debila od samiczek wywaliłes... Brawo
Standard
miesiąc temu
Nic tu nie szokuje
no_by_ann
miesiąc temu
Jest piękna, zawsze była-)
Gość
miesiąc temu
Lubię ją
Gość
miesiąc temu
Brała i piła przez dwadzieścia lat a w międzyczasie urodziła 2 dzieci.Zdrowe.Każdy logicznie myślący człowiek wie że kobieta alkoholiczka obciąża swoje dziecko chorobą FOZ. To albo kłamie aby wywołać aferę i przy okazji zwiększyć sprzedaż książki.Ale że z głową ma nie po kolei to pewne na 100 procent.
Koko
miesiąc temu
Ma piekna figurke
Blood
miesiąc temu
Brawo za odwagę...
Bartek
miesiąc temu
SUPER CYCE!👌
Lil
miesiąc temu
Etam, fajna babka. Nie poddała się...to ważne.