Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jest fatalnie. Zero wyczucia stylu"

90
Podziel się

Projektanci oceniają stroje Polaków.

"Jest fatalnie. Zero wyczucia stylu"
bDKtzGaJ

Wyczucie smaku i stylu Polaków oceniane są różnie. Wystarczy popatrzeć chociażby na celebrytki, które niejednokrotnie udowadniają, że nie potrafią na spojrzeć na siebie krytycznym okiem w lustrze. Albo nie mają znajomych, którzy powiedzieliby im, że nie wyglądają dobrze.

Podczas Fashion & Sunrise Festival zapytaliśmy Macieja Zienia, Łukasza Jemioła oraz Paprockiego i Brzozowskiego, by ocenili to, jak Polacy wyglądają na ulicach. Zgadzacie się z ich zdaniem?

bDKtzGbm
KOMENTARZE
(90)
moncler outle...
7 lat temu
moncler down jacket ebay "Jest fatalnie. Zero wyczucia stylu" - PUDELEK.TV moncler outlet
hermes replic...
7 lat temu
hermes replica with box "Jest fatalnie. Zero wyczucia stylu" - PUDELEK.TV hermes replica bags canada
street style ...
7 lat temu
discount mbt shoes "Jest fatalnie. Zero wyczucia stylu" - PUDELEK.TV street style mbt
bDKtzGbn
mbt shoes goo...
7 lat temu
discount shoes "Jest fatalnie. Zero wyczucia stylu" - PUDELEK.TV mbt shoes good for plantar fasciitis
replica louis...
7 lat temu
louis vuitton replica handbags in houston tx "Jest fatalnie. Zero wyczucia stylu" - PUDELEK.TV replica louis vuitton
USA
7 lat temu
WeOYF6 Thank you ever so for you post.Much thanks again. Awesome.
hermes replic...
7 lat temu
fake birkin canvas bag "Jest fatalnie. Zero wyczucia stylu" - PUDELEK.TV hermes replica clutch
Wideo na dysk...
8 lat temu
Wideo na dysku jest, mogą se robić co chcą, chociaż neaijplej by było jakby wielu ludzi sobie uświadomiło, że on się praktycznie niczym nie rf3żni od człowieka pracującego w jakimkolwiek innym zawodzie, nawet ciężko fizycznym Idealny komentarz do tego na YouTube Zwykly koles, ktoremu placa kilkadziesiat tysiecy za czytanie tekstu z kartki przed kamera. Klasa wyzsza w spoleczenstwie wedlug wielu
pisze:1. NY T...
8 lat temu
pisze:1. NY TIMES: ok. 50% badanych byłoby skłonnych zapłacić za newsy w sieci . Nie wierzę. Jestem przakoneny, że ostatecznie każdy wybierze to, co jest free . Zatem głf3wna kwestia do rozstrzygnięcia to sposf3b zarabiania na treści w sieci. W tej chwili jedni usilnie szukają pomysłu, jak na tym naprawdę (!) zarobić a inni wieszczą koniec prasy w tonach katastroficznych, bo tego pomysłu nie mają.2. Powyższe statystyki przytaczam z NYTimes, ktf3rego zaś przytacza Antyweb, ktf3rego z kolei przytaczasz Ty, Piotrze. Tworzy się dzięki Twitterowi, Facebookowi, etc. silniejsza niż kiedykolwiek kultura odsyłaczy . Każdy coś znalazł, każdy się czymś dzieli, każdy do czegoś odsyła. Idę tropem jednego linka, znajduję kolejne i coraz głębiej wpadam w sieć. Na tę zmianę w odbiorze treści mało kto zwraca uwagę. Bo silni staną się nie tylko twf3rcy contentu ale rf3wnież a może bardziej poszukiwacze contentu (vide Guy Kawasaki, ktf3ry jest już sam ogromnym przedsiębiorstwem).
I have exactl...
8 lat temu
I have exactly what info I want. Check, please. Wait, it's free? Aweomse!
ewelinadziewc...
8 lat temu
ewelinadziewcyzny po co sie tak meczycie?? splrkiaa to aborcja a poza tyym cierpicie przez to!!! dajcie sie spokoj, uzywajcie prezerwatyw, co facet nie chce??? to niech sie wypcha!!! najwazniejsze jest Wasze zdrowie- wy rodzicie wiem cos o tym bo mam coreczke, cierpicie uslugujecie facetom, dlaczego tak sie dajecie??? badzcie rozsadne- nie zakladajcie spiralek dla wygody mezczyzn bardzo was prosze!!!
MediaFun fl...
8 lat temu
MediaFun flimik z notki zniknął, ale dodałeś go w kotmnearzu nadal figuruje pod oznaczonym w piśmie z TVN aresem, więc nie spełniłeś ich prośby ;)Nie jestem prawnikiem, ale jak ktoś w mojej firmie zrobi dziwną fotkę firmowym aparatem to mam do niej prawo?Zachowanie Pudelka jest bezczelne wiedzą, że zaraz będą musieli usunąć a jednak publikują Co do Pana Durczoka czlowiek z klasą tak się nie zachowuje nawet jak jest wku rzony po tym właśnie można poznać intelektualistę, bo niby po czym innym? zresztą przecież każdy widzi ze to kawał gdbura;)PS Twf3j blog jest świetny, z przyjemnością tu zaglądam. Pozdrawiam.
This article ...
8 lat temu
This article achieved extacly what I wanted it to achieve.
bDKtzGbf
All things co...
8 lat temu
All things conseiderd, this is a first class post
...
Następna strona
bDKtzGbH