Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jest pierwsza ŚMIERTELNA OFIARA "Mocarza"! "Trafił do nas po zatrzymaniu krążenia, w stanie ciężkim. Zmarł"

174
Podziel się

Liczba osób, które zatruły się "dopalaczami" na Śląsku wciąż rośnie. Dziś jest to już 260 osób. Zabezpieczono 2 tysiące porcji narkotyku.

bCybPkHp

Pięć lat temu, kiedy wybuchła afera z dopalaczami, wydawało się, że wprowadzenie nowych przepisów ułatwi walkę z chemicznymi substancjami działającymi mocniej i bardziej nieprzewidywalnie niż narkotyki. Niestety, okazało się, że przepisy nie nadążają za kreatywnością producentów trujących "artykułów kolekcjonerskich". Podobnie, jak w 2010 roku, ofiar dopalaczy jest coraz więcej. Tylko na Śląsku od czwartku zatruło się nimi 260 osób. Jest już także niestety jedna ofiara śmiertelna trucizny o nazwie "Mocarz".

Zaobserwowaliśmy nasilenie przypadków po zażyciu dopalaczy, połowa to bardziej poważne zatrucia, jedno zakończone zgonem. Trafił do nas po zatrzymaniu krążenia, po reanimacji pozaszpitalnej. Został przywieziony w stanie ciężkim z niewydolnością wielonarządową. Zmarł - mówi Marlena Janeczko z Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

bCybPkHr
bCybPkHx

Źródło: TVN24/x-news

bCybPkHS
KOMENTARZE
(174)
gość
5 lata temu
Ludzie słyszą co się dzieje i dalej to świństwo biorą. Nie życzę nikomu źle, ale po co ich leczyć, skoro jak tylko staną na nogi, zrobią to ponownie?
gość
5 lata temu
powinien być ustawowo wprowadzony obowiązek zwrotu kosztów leczenia w przypadku uzycia dopalaczy, dlaczego cały naród ma płacić za debili, ktorzy z pełną świadomością używają dopalaczy i narkotyków. Niech robia to i leczą się później na własny rachunek, od razu spadłoby zapotrzebowanie. Dilerów i producentów i tak nie wyłapia do ostatniego, a tak to byłby strach u tych co się tym szprycują
gość
5 lata temu
Naprawdę nie żal mi tych idiotów co to biorą
bCybPkHT
gość
5 lata temu
Trudno się mówi i żyje się dalej. Mądry nie weźmie, a kreatyn przecież sam wie lepiej. Mniej idiotów będzie na tym świecie.
gość
5 lata temu
śmierć na własne życzenie
Najnowsze komentarze (174)
gość
4 lata temu
Dlaczego z moich podatków leczy się takich chwastów?
Fifa 16 accou...
5 lata temu
youre looking sharp! Fifa 16 account http://fifa16coinsfut.altervista.org/fifa-16-opening-packs-less-pointless/
Fifa 16 coins
5 lata temu
were so proud of you. Fifa 16 coins http://miltah.com/fireside/blog/view/119264/what-to-do-with-10-million-coins-in-fifa-16
gość
5 lata temu
Bezmózgi zajmują miejsca w szpitalach którzy walczą o każdą minutę swojego życia. Przy wypisie powinni dostać rachunek i kopa w 4 litery. Żenada.
gość
5 lata temu
Niech ćpają i zdychają bedzie wreszcie spokoj
gość
5 lata temu
Zakazany owoc kusi, żrą to gówno na własne życzenie . Bezmózgi i****i debile samobójcy !!! Smacznego q**a!!!!
gość
5 lata temu
selekcja naturalna
gość
5 lata temu
to wspaniały środek ! eliminuje tylko debili , super , po prostu sam bym tego lepiej nie wymyślił :) :) :)
bCybPkHL
gość
5 lata temu
Bardzo dobrze. Tylko dlaczego mamy płacić za ich leczenie? Po wyjściu powinno im się wystawić rachunek.
gość
5 lata temu
nie ma litości dla debili zażywających dopalacze. Niech umierają, taki był ich wybór: dlaczego całe społeczeństwo ma fundować pobyt w szpitalach i koszta leczenia.
gość
5 lata temu
Idac tym tropem, nie leczmy rowniez ludzi, ktorzy pala papierosy, pija alkohol...
gość
5 lata temu
Szukają winnych a może winni są ci którzy biorą??? Przecież wiedzą że to narkotyk, nikt ich do tego nie zmuszał. Brał jakieś dziadostwo to powinien wiedzieć jeden z drugim czym to się może skończyć. Barany jedne. A teraz szukają, winne państwo polskie, dilerzy itd. Winni są i****i którzy to świństwo biorą ot co.
gość
5 lata temu
selekcja naturalna
rena
5 lata temu
Nie żałuję ich ani trochę, ich wybór i totalny tumanizm !!!
...
Następna strona
bCybPkIn