Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jest prawdziwe, a nie udawane śledztwo smoleńskie. Nie będzie kłamstwa smoleńskiego. Będzie prawda i będą pomniki!"

543
Podziel się

"Oczywiście niekomunistyczne, te zniesiemy. Pomnik Lecha Kaczyńskiego tutaj stanie, bo był wielkim prezydentem" - zapowiada Kaczyński. "Takich pomników będzie wiele w całym kraju".

bCOvmBPF

Podczas obchodów kolejnej miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński ponownie zapowiedział budowę pomników w okolicy Pałacu Prezydenckiego. Dodał, że dzięki nowej władzy można liczyć na "prawdziwe, a nie udawane śledztwo smoleńskie".

Jest prawdziwe, a nie udawane śledztwo smoleńskie. Będzie prawda, nie będzie kłamstwa smoleńskiego. Jest komisja, która dąży do prawdy, a nie do tego, by ją ukryć. Będzie prawda i będą pomniki. Oczywiście niekomunistyczne, te zniesiemy. Pomnik Lecha Kaczyńskiego tutaj stanie, bo był wielkim prezydentem. Będzie pomnik wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej, niedaleko stad. Takich pomników będzie wiele w całym kraju - mówił przed Pałacem Prezydenckim prezes PiS.

bCOvmBPH

Źródło: TVN24/x-news

bCOvmBQi
KOMENTARZE
(543)
spermowy
4 lata temu
zamilcz stary dziadzie, sluchac sie ciebie nie da a co dopiero patrzec na to co wy robicie z krajem!
gość
4 lata temu
czy zamiast kolejnego ohydnego pomnika nie można wybudować np. domu samotnej matki im. Marii Kaczyńskiej? ona by tak wolała
gość
4 lata temu
Odbierzmy im władze !
bCOvmBQj
gość
4 lata temu
Ludzie zróbmy coś z tym oszołomem! ile możn o tym smoleńsku! wypadek, tragedia. a inni ludzie co giną w wypadkach? Gościu postaw sobie pomnik na podwórku i daj ludziom świety spokój
gość
4 lata temu
Ale po co...
Najnowsze komentarze (543)
gość
rok temu
Rzygac się chce na pospólstwo i chamstwo pislamistow. To już nie jest kraj demokratyczny i nie powinien być członkiem EU i NATO. Totalne nieporozumienie! . Chamski folwark prostakow przy zlobie.
mario55
4 lata temu
Pomnik koniecznie w każdym miescie!!!! Kryterium ludnościowe 5 tys. mieszkańcow. Koniecznie na koniu, z szabla w dłoni, albo nie.... w czołgu w hełmofonie i z flaga Gruzji jako zbawca :). Minimum 6 metrow wysokosci i brąz jako materiał będzie najbardziej godny :).Stac nas na to Morawiecki wyczaruje fundusze.Nalezy mu sie to... był wybitny i jego bratu tez jeszcze za życia, koniecznie.
gość
4 lata temu
najlepiej postaw sobie chłopie przed własnym domem na własnym podwórku.
az
4 lata temu
Będzie w co rzucać jajkami....
ala
4 lata temu
wszyscy beda musieli chodzic pod pomnik i obowiazkowo sie modlic
gość
4 lata temu
Zapłacisz za nie ? to sobie stawiaj ale pamiętaj Zapłać .
ddd
4 lata temu
Boże za co nas pokarałeś takim prezesem.
gość
4 lata temu
Panie Kaczyński, rządzisz już trochę, a wraku jak nie było w Polsce tak nie ma? Może spiskujesz z ruskimi? Tuskowi zarzucałeś niekompetencję, ponieważ nie potrafił ściągnąć żelastwa, a sam ściągnąłeś? Fajnie się gada pierdoły, ściągaj wrak!
bCOvmBQb
Maria
4 lata temu
Myślałam, że to św. Mikołaj na miniaturce
gość
4 lata temu
pREZESIE CO TAK PLUJESZ? mOZE MASZ BRAKI W UZEBIENIU!
gość
4 lata temu
Tak, tak wszyscy klamia, masz racje Jarus...Maluczki jestes i dlatego wrzeszczysz ma? Stawiaj pomniki, stawiaj za emerytow pieniadze, pisowskie nasienie zaklamana !!!
gość
4 lata temu
Czego się doczekał człowiek... Korea Północna wersja demo...
gość
4 lata temu
popierdolilo kaczora...nie jestem ani za pisiorami ,ani za peuo,ale jarek przesadza....po co bic piane?
gość
4 lata temu
Kaczyński dorwał się do pieniędzy i będzie trwonił na lewo i prawo a my bedziemy jego idiotyzmy jako naród finansować
...
Następna strona
bCOvmBQD