Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Joanna Kulig odrzuca intratne propozycje, żeby zająć się synkiem: "Nie zdecydowałam się na DUŻY FILM AMERYKAŃSKI"

100
Podziel się

W rozmowie z Pudelkiem gwiazda wyznała, że pogodzenie obowiązków rodzicielskich z karierą nie należy do najłatwiejszych zadań, jednak rodzina jest dla niej absolutnym priorytetem.

Joanna Kulig odrzuca intratne propozycje, żeby zająć się synkiem: "Nie zdecydowałam się na DUŻY FILM AMERYKAŃSKI"
Joanna Kulig (fot. ONS)
bEqkNrhN
Zobacz także: Joanna Kulig odrzuca role, żeby być z dzieckiem: "Nie zdecydowałam się na duży film amerykański"

Joanna Kulig jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozchwytywanych obecnie polskich aktorek. Rola w Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego przyniosła jej uznanie nie tylko w kraju, ale i za granicą, gwiazda nie może więc narzekać na brak zawodowych perspektyw.

bEqkNrhP

W rozmowie z Pudelkiem Joanna przyznała jednak, że nie zawaha się zrezygnować z kuszącej propozycji pracy, jeżeli będzie ona w jakikolwiek sposób sabotować jej czas z niespełna rocznym synkiem Jasiem.

Teraz z różnych ofert, które spływały, nie zdecydowałam się na taki duży film amerykański w lutym, bo ważniejsze było dla mnie, żeby być z Jasiem. Propozycja, którą przyjęłam, to propozycja francuska, (...) film w listopadzie. Inne rzeczy na razie odkładam na bok, bo chcę mieć więcej czasu, żeby być z synem, takiego czasu rodzinnego - zdradziła aktorka.

bEqkNrhV

Zdjęcia do serialu (The Eddy - przyp. red.) skończyły się w październiku. To było tak zorganizowane, że przy dobrej logistyce udawało się to godzić. Było czasami trudno, ale skończyłam i teraz wiem, że jest taki czas, w którym mogę nie brać tych propozycji. Mogę mniejsze rzeczy robić, które nie zajmują tyle godzin, więc jestem spokojna - przyznaje Kulig.

Myślicie, że mimo wszystko będzie nam dane niedługo zobaczyć Polkę w wielkiej, amerykańskiej produkcji?

bEqkNriq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
taka prawda
rok temu
Piękna kobieta i zawodowo profesjonalistka.
Jajxh
rok temu
Nie postępuje zbyt mądrze. Takie propozycje nie będą się pojawiać w nieskończoność. Miała swoje 5 minut i mam wrażenie, że nie potrafi z nich skorzystać.
Nick
rok temu
Jakoś im więcej ktoś mówi jakich to propozycji nie odrzuca, tym mniej mu wierzę.
bEqkNrir
castingowiec
rok temu
Mam nadzieję, że ten "duży film amerykański" był deko większy niż amerykańskie "projekty" Werki. Gdzieś tam przemknęła przez 1 - 2 minuty w filmach i serialach klasy B/C.
No i ok
rok temu
Każda mama powinna decydować sama co przyniesie jej satysfakcję i zadowolenie- spełniająca się mama, szczęśliwe dziecko. Cokolwiek przynosi jej spełnienie, czy to całkowite oddanie się rodzinie, czy powrót do pracy.
Najnowsze komentarze (100)
aka
rok temu
nie trawie jej
czcz
rok temu
A język to chyba potrzebny jest i to perfekcyjny.
gryglas
rok temu
H aha hahah ah ja pie... e pogrzebcie troche to sie dowiecie dla czego heh eheh a nie sie sie dzieckiem musi zajac .
Wiesiek
rok temu
No jakaś taka bylejaka ta pani, ale niech inni oceniają, może ma to coś, że ją w Hollywood oczekują.
Ewa
rok temu
Nikt jej niczego nie proponował ludzie. Wszystko łykacie, pisałam wam już wczoraj. Zero nauki zero wnioskow
Lub
rok temu
Brzydkie to. Język słaby. Uroda wątpliwa i do USA haaaahaaaa nie ośmieszaj się
wqwqs
rok temu
brzydka 40 letnia baba z kiepskim angielskim i propozycje filmowe w Hollywood śmiechu warte
mbjk
rok temu
O ile się pojawiła to odrzucenie jej było błędem więcej takich propozycji nie będzie
bEqkNrij
Black eagle
rok temu
Byc moze to byl duzy amerykanski film ale zaproponowana rola mala, o wiele mniejsza nizeli te w ktorych dotychczs grala w europejskich fimach
doda
rok temu
no i tu sie myli - tez tak zrobiłam a teraz Baaardzo żałuję
gdbhdhd
rok temu
A co ona myśli, że będą na nią czekać ? Aż łaskawie odchowa dziecko i wtedy rzucą się na nią z propozycjami? Ona nie ma 20 lat, tylko prawie 40. Kiedyś będzie żałować, że zmarnowała szansę, bo wybrała siedzenie w pieluchach - tak jakby nie było nianiek i przede wszystkim ojca!!! Który mógłby się dzieckiem zajmować w czasie, gdy ona by była na planie.
komuna
rok temu
Dopóki wychowania dzieci nie podłączy się do robienia kariery to będziemy tracić talenty. Trzeba wreszcie przewartościować patrzenie na świat - a nie tylko przez pryzmat łatwo wyliczalnych zysków. Faceci myślą, że zarabiają bo "pracują" a reszta sama się robi. A tak nie jest. Świat to nie tylko to co przynosi wymierne dochody, ale niewyceniona syzyfowa praca zepchnięta na kobiety. Wciąż tego nie rozumiemy? Że to wspólny problem i że trzeba to zacząć normalnie wyceniać i wynagradzać i tak jak za PRL budować żłobki i przedszkola aby kobiety też normalnie realizowały się zawodowo? Co jest z tą "solidarnościową" Polską nie tak?
Tomek
rok temu
Srały muchy, będzie wiosna.:-) Jak mawiała moja babcia. Taaa, prawda była...
Kama
rok temu
Pani Joanna mieszka a USA lekko ponad rok. Nie wypominając wieku, ma już ok 40 lat - to jest w zawodzie aktorki słuszny wiek, a w przypadku osoby dopiero wkraczającej przed amerykańskie kamery, jest to wiek bardzo późny. Zastanawiam się po co pojechała do Ameryki , jeśli ma zamiar „ odrzucać propozycje”, bo chce czas spędzać z synkiem. Coś mi tu nie gra. Nie wydaje mi się, żeby te „ wielkie” propozycje ( wspomniane w artykule) się pojawiały. Ale .... trzymam kciuki i życzę powodzenia. Miło byłoby doczekać jakiejś Polskiej aktorki w prawdziwie hollywoodzkim filmie.
...
Następna strona
bEqkNriL