Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Joanna Kulig odrzuca intratne propozycje, żeby zająć się synkiem: "Nie zdecydowałam się na DUŻY FILM AMERYKAŃSKI"

100
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem gwiazda wyznała, że pogodzenie obowiązków rodzicielskich z karierą nie należy do najłatwiejszych zadań, jednak rodzina jest dla niej absolutnym priorytetem.

Joanna Kulig odrzuca intratne propozycje, żeby zająć się synkiem: "Nie zdecydowałam się na DUŻY FILM AMERYKAŃSKI"
Joanna Kulig (fot. ONS)
bEKqDRJx
Zobacz także: Joanna Kulig odrzuca role, żeby być z dzieckiem: "Nie zdecydowałam się na duży film amerykański"

Joanna Kulig jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozchwytywanych obecnie polskich aktorek. Rola w Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego przyniosła jej uznanie nie tylko w kraju, ale i za granicą, gwiazda nie może więc narzekać na brak zawodowych perspektyw.

bEKqDRJz

W rozmowie z Pudelkiem Joanna przyznała jednak, że nie zawaha się zrezygnować z kuszącej propozycji pracy, jeżeli będzie ona w jakikolwiek sposób sabotować jej czas z niespełna rocznym synkiem Jasiem.

Teraz z różnych ofert, które spływały, nie zdecydowałam się na taki duży film amerykański w lutym, bo ważniejsze było dla mnie, żeby być z Jasiem. Propozycja, którą przyjęłam, to propozycja francuska, (...) film w listopadzie. Inne rzeczy na razie odkładam na bok, bo chcę mieć więcej czasu, żeby być z synem, takiego czasu rodzinnego - zdradziła aktorka.

bEKqDRJF

Zdjęcia do serialu (The Eddy - przyp. red.) skończyły się w październiku. To było tak zorganizowane, że przy dobrej logistyce udawało się to godzić. Było czasami trudno, ale skończyłam i teraz wiem, że jest taki czas, w którym mogę nie brać tych propozycji. Mogę mniejsze rzeczy robić, które nie zajmują tyle godzin, więc jestem spokojna - przyznaje Kulig.

Myślicie, że mimo wszystko będzie nam dane niedługo zobaczyć Polkę w wielkiej, amerykańskiej produkcji?

bEKqDRKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
taka prawda
2 lata temu
Piękna kobieta i zawodowo profesjonalistka.
Jajxh
2 lata temu
Nie postępuje zbyt mądrze. Takie propozycje nie będą się pojawiać w nieskończoność. Miała swoje 5 minut i mam wrażenie, że nie potrafi z nich skorzystać.
Nick
2 lata temu
Jakoś im więcej ktoś mówi jakich to propozycji nie odrzuca, tym mniej mu wierzę.
bEKqDRKb
castingowiec
2 lata temu
Mam nadzieję, że ten "duży film amerykański" był deko większy niż amerykańskie "projekty" Werki. Gdzieś tam przemknęła przez 1 - 2 minuty w filmach i serialach klasy B/C.
No i ok
2 lata temu
Każda mama powinna decydować sama co przyniesie jej satysfakcję i zadowolenie- spełniająca się mama, szczęśliwe dziecko. Cokolwiek przynosi jej spełnienie, czy to całkowite oddanie się rodzinie, czy powrót do pracy.
Najnowsze komentarze (100)
aka
2 lata temu
nie trawie jej
czcz
2 lata temu
A język to chyba potrzebny jest i to perfekcyjny.
gryglas
2 lata temu
H aha hahah ah ja pie... e pogrzebcie troche to sie dowiecie dla czego heh eheh a nie sie sie dzieckiem musi zajac .
Wiesiek
2 lata temu
No jakaś taka bylejaka ta pani, ale niech inni oceniają, może ma to coś, że ją w Hollywood oczekują.
Ewa
2 lata temu
Nikt jej niczego nie proponował ludzie. Wszystko łykacie, pisałam wam już wczoraj. Zero nauki zero wnioskow
Lub
2 lata temu
Brzydkie to. Język słaby. Uroda wątpliwa i do USA haaaahaaaa nie ośmieszaj się
wqwqs
2 lata temu
brzydka 40 letnia baba z kiepskim angielskim i propozycje filmowe w Hollywood śmiechu warte
mbjk
2 lata temu
O ile się pojawiła to odrzucenie jej było błędem więcej takich propozycji nie będzie
bEKqDRJT
Black eagle
2 lata temu
Byc moze to byl duzy amerykanski film ale zaproponowana rola mala, o wiele mniejsza nizeli te w ktorych dotychczs grala w europejskich fimach
doda
2 lata temu
no i tu sie myli - tez tak zrobiłam a teraz Baaardzo żałuję
gdbhdhd
2 lata temu
A co ona myśli, że będą na nią czekać ? Aż łaskawie odchowa dziecko i wtedy rzucą się na nią z propozycjami? Ona nie ma 20 lat, tylko prawie 40. Kiedyś będzie żałować, że zmarnowała szansę, bo wybrała siedzenie w pieluchach - tak jakby nie było nianiek i przede wszystkim ojca!!! Który mógłby się dzieckiem zajmować w czasie, gdy ona by była na planie.
komuna
2 lata temu
Dopóki wychowania dzieci nie podłączy się do robienia kariery to będziemy tracić talenty. Trzeba wreszcie przewartościować patrzenie na świat - a nie tylko przez pryzmat łatwo wyliczalnych zysków. Faceci myślą, że zarabiają bo "pracują" a reszta sama się robi. A tak nie jest. Świat to nie tylko to co przynosi wymierne dochody, ale niewyceniona syzyfowa praca zepchnięta na kobiety. Wciąż tego nie rozumiemy? Że to wspólny problem i że trzeba to zacząć normalnie wyceniać i wynagradzać i tak jak za PRL budować żłobki i przedszkola aby kobiety też normalnie realizowały się zawodowo? Co jest z tą "solidarnościową" Polską nie tak?
Tomek
2 lata temu
Srały muchy, będzie wiosna.:-) Jak mawiała moja babcia. Taaa, prawda była...
Kama
2 lata temu
Pani Joanna mieszka a USA lekko ponad rok. Nie wypominając wieku, ma już ok 40 lat - to jest w zawodzie aktorki słuszny wiek, a w przypadku osoby dopiero wkraczającej przed amerykańskie kamery, jest to wiek bardzo późny. Zastanawiam się po co pojechała do Ameryki , jeśli ma zamiar „ odrzucać propozycje”, bo chce czas spędzać z synkiem. Coś mi tu nie gra. Nie wydaje mi się, żeby te „ wielkie” propozycje ( wspomniane w artykule) się pojawiały. Ale .... trzymam kciuki i życzę powodzenia. Miło byłoby doczekać jakiejś Polskiej aktorki w prawdziwie hollywoodzkim filmie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKqDRKM
bEKqDRKN
bEKqDRKO
bEKqDRKP
bEKqDRKQ
bEKqDRKv