Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Kurowska zachwyca się Julią Wieniawą: "Ma ogromne zadatki na dobrą aktorkę"

64
Podziel się

"Jest bezpretensjonalna, ma prawdę w sobie, chce pracować, ma dużo dobrej woli" - wylicza 54-latka.

bCPLSyWJ

Joanna Kurowska i Julia Wieniawa zagrają razem w spektaklu "Motyle są wolne". Już zaledwie po kilku próbach aktorka nie kryje zachwytu nad talentem 20-latki. Jej zdaniem Julka ma zadatki na dobrą aktorkę, ponieważ ma intuicję w kreowaniu postaci. To, zdaniem aktorki, stanowi połowę sukcesu w tym zawodzie. Kurowska zapewnia, że warsztat aktorski zdobędzie z czasem. Aktorka chwali Julię również na swoim Instagramie. Niedawno napisała, że młodsza koleżanka jest nie tylko ładną i sympatyczną dziewczyną, lecz także zdolną aktorką, która poważnie podchodzi do pracy w teatrze.

Przypomnijmy, że Kurowska niedawno narzekała, że do filmów i seriali zatrudnia się zbyt dużo celebrytek bez doświadczenia aktorskiego, a za to z pokaźnymi statystykami w Internecie.

bCPLSyXm
KOMENTARZE
(64)
gość
rok temu
Faktycznie, po oscarowej roli w rodzince, widać, że ta lansowana wszędzie dziewoja ma zadatki na aktorkę...Nikt jej nie zatrudnia do powaznych produkcji, wpychana jest za to do każdej reklamy...uchowaj nas borze liściasty od takich zdolnych aktorek..
gość
rok temu
"Mamo, chwalą nas. Kto ? No my ich, a oni nas"
gość
rok temu
Przecież wcale jej nie pochwaliła. Mówi, że nie ma warsztatu i na siłę wymyśla plusy, że Wieniawa ma dużo dobrej woli itd. Musiała dyplomatycznie odpowiedzieć xD
bCPLSyXn
gość
rok temu
Czy tylko ja r****m już Wieniawa?
gość
rok temu
Hahaha, to się uśmiałam. Rozumiem, iż ten wywiad był przeprowadzony 1 kwietnia? ;)
Najnowsze komentarze (64)
gość
rok temu
ha ha ,dobre
uuu
rok temu
E tam przesadza Pani Pani Kurowska.
gość
rok temu
Tez mi autorytet, pani Kurowska a w jakiej swietnej produkcji pani grała?
gość
rok temu
chyba na głowe upadła
gość
rok temu
Przecież każdy zwykły widz widzi że to drewno aktorskie
gość
rok temu
Jedna i druga aktorki od siedmiu bolesci
gość
rok temu
No tak pochwała od tak wyrafinowanej aktorki z kiepskich jest nad wyraz pochlebstwem. Obydwie warte siebie odpustowe baby
gość
rok temu
ajaką to ma prawdę szanowna pani??? każdy ma swoją prwdę i chce pracować,ale nie każdemu sie pozwala,nie kazdy tez jest tak przedsiębiorczy ,zeby w wieku 18 lat wiązac się z dużo starszymi aktorami,ktorzy mają jej ułatwić karierę!!! zadni tam koledzy ze studiów bo i jakie tu studia z natury????
bCPLSyXf
gość
rok temu
Kuroska chyba chce dostac role u Vegi że chwali to beztaleńcie
gość
rok temu
Ta Kurowska to dwulicowe b****o. Jeszcze niedawno mówiła , że amatorzy odbierają aktorom chleb, ale jak ją obsadzili z amatorką to jest ok. i jeszcze się jej podlizuje.
gość
rok temu
celebrytka , nie aktorka , zenada
gość
rok temu
Najeb**a jak kopaczka
gość
rok temu
Nie ma czegoś takiego jak ogromne zadatki. Są albo zadatki albo Talent. Ogromne zadatki to może zdolności. Ale nie mówi się ogromne zadatki, ogromne to mogą być wydatki. A pani Kurowska to nie jest wyrocznia ani autorytet. Jej role to krzykliwe Baby, głupie zołzy i ubrane przeważnie w zwierzęce wzory.
gość
rok temu
wieniawa to ku rwa, MAJOLA NA PREZYDENTA!
...
Następna strona
bCPLSyXH