Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Kurowska zachwyca się Julią Wieniawą: "Ma ogromne zadatki na dobrą aktorkę"

64
Podziel się:

"Jest bezpretensjonalna, ma prawdę w sobie, chce pracować, ma dużo dobrej woli" - wylicza 54-latka.

bEDZSmBh

Joanna Kurowska i Julia Wieniawa zagrają razem w spektaklu "Motyle są wolne". Już zaledwie po kilku próbach aktorka nie kryje zachwytu nad talentem 20-latki. Jej zdaniem Julka ma zadatki na dobrą aktorkę, ponieważ ma intuicję w kreowaniu postaci. To, zdaniem aktorki, stanowi połowę sukcesu w tym zawodzie. Kurowska zapewnia, że warsztat aktorski zdobędzie z czasem. Aktorka chwali Julię również na swoim Instagramie. Niedawno napisała, że młodsza koleżanka jest nie tylko ładną i sympatyczną dziewczyną, lecz także zdolną aktorką, która poważnie podchodzi do pracy w teatrze.

Przypomnijmy, że Kurowska niedawno narzekała, że do filmów i seriali zatrudnia się zbyt dużo celebrytek bez doświadczenia aktorskiego, a za to z pokaźnymi statystykami w Internecie.

bEDZSmBK
KOMENTARZE
(64)
gość
2 lata temu
Faktycznie, po oscarowej roli w rodzince, widać, że ta lansowana wszędzie dziewoja ma zadatki na aktorkę...Nikt jej nie zatrudnia do powaznych produkcji, wpychana jest za to do każdej reklamy...uchowaj nas borze liściasty od takich zdolnych aktorek..
gość
2 lata temu
"Mamo, chwalą nas. Kto ? No my ich, a oni nas"
gość
2 lata temu
Przecież wcale jej nie pochwaliła. Mówi, że nie ma warsztatu i na siłę wymyśla plusy, że Wieniawa ma dużo dobrej woli itd. Musiała dyplomatycznie odpowiedzieć xD
bEDZSmBL
gość
2 lata temu
Czy tylko ja r****m już Wieniawa?
gość
2 lata temu
Hahaha, to się uśmiałam. Rozumiem, iż ten wywiad był przeprowadzony 1 kwietnia? ;)
Najnowsze komentarze (64)
gość
2 lata temu
ha ha ,dobre
uuu
2 lata temu
E tam przesadza Pani Pani Kurowska.
gość
2 lata temu
Tez mi autorytet, pani Kurowska a w jakiej swietnej produkcji pani grała?
gość
2 lata temu
chyba na głowe upadła
gość
2 lata temu
Przecież każdy zwykły widz widzi że to drewno aktorskie
gość
2 lata temu
Jedna i druga aktorki od siedmiu bolesci
gość
2 lata temu
No tak pochwała od tak wyrafinowanej aktorki z kiepskich jest nad wyraz pochlebstwem. Obydwie warte siebie odpustowe baby
gość
2 lata temu
ajaką to ma prawdę szanowna pani??? każdy ma swoją prwdę i chce pracować,ale nie każdemu sie pozwala,nie kazdy tez jest tak przedsiębiorczy ,zeby w wieku 18 lat wiązac się z dużo starszymi aktorami,ktorzy mają jej ułatwić karierę!!! zadni tam koledzy ze studiów bo i jakie tu studia z natury????
bEDZSmBD
gość
2 lata temu
Kuroska chyba chce dostac role u Vegi że chwali to beztaleńcie
gość
2 lata temu
Ta Kurowska to dwulicowe b****o. Jeszcze niedawno mówiła , że amatorzy odbierają aktorom chleb, ale jak ją obsadzili z amatorką to jest ok. i jeszcze się jej podlizuje.
gość
2 lata temu
celebrytka , nie aktorka , zenada
gość
2 lata temu
Najeb**a jak kopaczka
gość
2 lata temu
Nie ma czegoś takiego jak ogromne zadatki. Są albo zadatki albo Talent. Ogromne zadatki to może zdolności. Ale nie mówi się ogromne zadatki, ogromne to mogą być wydatki. A pani Kurowska to nie jest wyrocznia ani autorytet. Jej role to krzykliwe Baby, głupie zołzy i ubrane przeważnie w zwierzęce wzory.
gość
2 lata temu
wieniawa to ku rwa, MAJOLA NA PREZYDENTA!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDZSmCw
bEDZSmCx
bEDZSmCy
bEDZSmCz
bEDZSmCA
bEDZSmCf