Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy opowiedziała o zaręczynach z Rinke Rooyensem. To ona OŚWIADCZYŁA SIĘ producentowi!

265
Podziel się:

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o nietypowych okolicznościach, w jakich zaręczyła się z Rinke Rooyensem. Jej przyszły mąż był wtedy ciężko chory i walczył o życie w szpitalu.

Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy opowiedziała o zaręczynach z Rinke Rooyensem. To ona OŚWIADCZYŁA SIĘ producentowi!
Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy opowiedziała o zaręczynach z Rinke Rooyensem (AKPA, YouTube)

Tematami najczęściej poruszanymi przez Joannę Przetakiewicz, poza tymi związanymi z zamiłowaniem do pieniędzy i luksusu, są niewątpliwie kwestie dotyczące jej życia uczuciowego. Szerokim echem odbił się niedawny wywiad, którego celebrytka udzieliła Pudelkowi i w którym przyznała się do rozbicia małżeństwa Kulczyków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Meghan i Harry idą na noże z rodziną królewską, a Kaczorowska otwiera czakry

W piątek z kolei w serwisie YouTube ukazała się jej rozmowa z Izabelą Janachowską. Właścicielka domu mody La Mania również pochyla się w niej nad relacją ze zmarłym milionerem.

Ja byłam po dwóch rozwodach, a po jednym ślubie. My byliśmy z Janem w związku pod prawem szwajcarskim, gdzie jesteś jakby w konkubinacie, który jest pod prawem administracyjnym szwajcarskim, w związku z tym musisz dostać rozwód, a nie musisz mieć ślubu - przybliżyła Izie, jak wyglądało ze strony formalnej to, co ich łączyło, następnie płynnie przechodząc do związków z innymi mężczyznami:

Ja bardzo lubię pewien rodzaj flirtu. Jak widzę, że ktoś się nie łapie na taki humor lub porozumienie, to znaczy, że tym bardziej w ogóle nie ma o czym gadać. Ja już miałam kiedyś takiego jednego narzeczonego wcześniej, z którym właśnie tak zaczęliśmy pisać i ja po którymś razie zrozumiałam, że nic z tego nie będzie, bo on poczucia humoru nie ma za grosz. On jest tak poważny, tak zasadniczy i pomimo tego, że był fantastycznym facetem z takimi dokonaniami, to ja zobaczyłam, że ja uschnę przy nim. (...) - wspominała na kanapie w ślubnym "concept storze" Janachowskiej.

W końcu przyszła i pora na Rinke Rooyensa, za którego 55-latka wyszła za mąż w 2020 roku. Co ciekawe, choć Asia chętnie opowiadała o ich ślubie, jeśli chodzi o zaręczyny, dotychczas nie była już tak wylewna.

Odbyło się to w okolicznościach bardzo, bardzo wyjątkowych, kiedyś o tym opowiemy. (...) To bardzo duża część naszej historii, bardzo ważna, bardzo, bardzo potężna emocjonalnie - mówiła tajemniczo ponad dwa lata temu w jednym z wywiadów, zbywając pytania o pierścionek: Pierścionek zaręczynowy jest obrączką.

Otworzyła się dopiero teraz, podczas rozmowy z Izabelą. Okazuje się, że do zaręczyn doszło nie tylko w nietypowym momencie, ale i... z jej inicjatywy.

Rinke był bardzo chory, leżał w szpitalu i miał chemioterapię, radioterapię i zachorował na zapalenie płuc. W związku z tym to był taki moment, że wszyscy z nim byliśmy. On był w ogóle bez kontaktu. (...) Wtedy wiedziałam, że jest potrzebna jakaś nadludzka, metafizyczna siła, która go z tego podniesie. I ja wtedy bardzo długo myślałam o tym, co mu powiedzieć i jak go pobudzić. I słuchaj, przyszłam do niego wieczorem, bo wyszłam i konsultowałam się ze wszystkimi, z kim tylko mogłam. Wróciłam do szpitala bardzo późno wieczorem, usiadłam u niego na łóżku i powiedziałam mu: "Słuchaj, ty musisz wyzdrowieć, bo ja cię potrzebuję na drugą połowę życia i chcę wyjść za ciebie za mąż" - opowiadała, zaciekawiając Janachowską:

Oświadczyłaś się? - zapytała lekko zdziwiona ekstancerka, doczekując się twierdzącej odpowiedzi:

Mhm! I on wstał i wyzdrowiał - wyznała projektantka. On po prostu wstał, a był nieprzytomny. I jego tata płakał wcześniej i mówił: "Słuchaj, on jest jak zatopiony ptak. Już nic do niego nie dociera". Miłość ma wielką siłę - skwitowała.

Oryginalnie? Spodziewalibyście się, że tak wyglądały zaręczyny milionerki?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(265)
kalina
rok temu
ah ta nasza uzdrowicielka
jan
rok temu
to ona pisała do niego listy miłosne gdy spotykał się z Wollejnio a Kulczyk zostawił ja dla pięknej sekretarki kilka lat wstecz tylko ona tego nie pamięta a ślub szwajcarski był w jej wyobraźni,mieszkanie w Londynie straciła ,na Żoliborzu tez odebrała jej rodzina Kulczyka bo oba były na niego,nie pamięta? podobno z liścia przy gościach tez dostała, ale nie pamięta?
Kkkk
rok temu
Niezła bajeczka
Zbyszek
rok temu
Biednyś - nie odpisują Ci na "Cześć", bo to "za mało kreatywny początek rozmowy". Bogatyś - same Ci się oświadczają.
Vidroo
rok temu
Biedny Rynek.
Najnowsze komentarze (265)
Melka
rok temu
Chyba bym nie miała na tyle odwagi, żeby się oświadczyć swojemu partnerowi. Wolałam poczekać aż on to zrobi i się doczekałam. Pojechaliśmy pewnego razu polatać do tunelu aerodynamicznego w Wielkopolsce. To właśnie tam o rękę mnie poprosił. Jeden z cudowniejszych dni.
Hanna
rok temu
To fajny wzór dla młodych ta joanna jak się nie narobić i se żyć
zniesmaczona
rok temu
Nieustanne gadanie o byłym ... jak podle musi czuć się Rinke ? w jakiej sytuacji go stawia ? To miłość ??? ;)
Rita
rok temu
Zaskomliła do jego keszu, bo już wyczerpała zasoby kulczykowskie
Tuba
rok temu
Jest i komu
Avocado
rok temu
Hihihihihihi Najpierw to ona jest nieładna A potem to ona jest niemądra
Wik
rok temu
Kasa misiu kasa
zoo
rok temu
Nie jemu tylko jego kasie zawsze wiedziała komu sie podłożyć
Kuba
rok temu
Bidulka ,wpakowała się na seropizytywnego ,a chciała producenta i mieć swoje show,
Gość
rok temu
Joanna jak poczula kasę to się oświadczyła. Podobnie było z Kluczykiem. Kasa rządzi.
asd
rok temu
Janachowska wpadła na sympatyczny pomysł, żeby rozmawiać o ślubach ze znanymi osobami. Jednak sam pomysł nie wystarczy, trzeba jeszcze wybierać odpowiednich rozmówców.
Elka
rok temu
Jedno mnie tylko dziwi.Kilka dni temu były tu zdjęcia z jej urodzin ze sporą grupą znanych osób. O czym ci ludzie z nią rozmawiają?
Olo
rok temu
Ona jest super. Na prezydenta
Gość
rok temu
Tak jest , leżał na Oiomie nieprzytomny , podpięty pod kroplówki i aparaturę i tak po prostu wstał z łóżka po jej oświadczynach .. Taką właśnie inteligencją dysponuje pani Przetaściema .. I ten rozwód bez ślubu pod prawem szwajcarskim ... noooo,nieee .. kto jej w ogóle w cokolwiek wierzy ? Dramat !!!
...
Następna strona