Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Joanna Przetakiewicz pokazała mamę. Składając jej życzenia, dodała skromnie: "Odziedziczyłam po niej umiejętność dawania" (FOTO)

148
Podziel się:

Matka Joanny Przetakiewicz świętowała urodziny. Celebrytka postanowiła opublikować wzruszające życzenia, do których dołączyła wspólne zdjęcie. Widać rodzinne podobieństwo?

Joanna Przetakiewicz pokazała mamę. Składając jej życzenia, dodała skromnie: "Odziedziczyłam po niej umiejętność dawania" (FOTO)
Joanna Przetakiewicz złożyła matce życzenia urodzinowe (KAPiF)

Matka Joanny Przetakiewicz świętowała urodziny. Z tej okazji celebrytka postanowiła publicznie złożyć jubilatce życzenia. Gwiazda opublikowała na Instagramie wzruszający wpis, za pośrednictwem którego zapewniła o swojej ogromnej miłości i podziwie wobec kobiety. Jak sama wyznała, "umiejętność dawania" odziedziczyła właśnie po pani Marii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz zmieniła się dla Rinke. Szczere wyznanie

Joanna Przetakiewicz złożyła matce życzenia urodzinowe. Fani poruszeni

Do wspomnianego postu Joanna dołączyła ich wspólne zdjęcie.

Moja kochana mama kilka dni temu miała urodziny. Kochająca ludzi, troskliwa, ciepła, łagodna, dbająca o nas wszystkich. Wiem, że to się nigdy nie zmieni. Jest zawsze. Doradzi, wysłucha. Widzi wszystko i czuje, kiedy coś się dzieje. Wtedy dzwoni, to wystarczy, żeby zrobiło się lepiej. To chyba jedyna osoba na świecie, która tak wspaniale łączy czułość, troskę i intuicję. Odziedziczyłam po niej umiejętność dawania. Mamo, wszyscy bardzo kochamy Cię. Życzymy Ci zdrowia i sił. Cała reszta jest do ułożenia. I my o to dla Ciebie zadbamy. [...] - napisała na Instagramie.

Internauci byli poruszeni przepełnionymi emocjami życzeniami Przetakiewicz. W sekcji komentarzy pojawiła się lawina serdeczności. Fani również postanowili złożyć życzenia jubilatce.

Spełnienia marzeń dla mamy; Piękne kobiety. Duchem i ciałem; Dużo zdrówka dla mamy i dalszych szczęśliwych dni w życiu; Cudowności i zdrowia dla mamy; Wszystkiego, co najpiękniejsze; Asiu dbaj i kochaj, bo mama to skarb. Sto lat dla Jubilatki - czytamy w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(148)
Luśka
miesiąc temu
Oj tak, dawania...majętnym, ustawionym mężczyznom.
Życzliwy
miesiąc temu
Dobrze, że jest Instagram, inaczej mamusia mogłaby nie doczekać się życzeń :)
Dajka
miesiąc temu
Oj dawała , dawała … z kulczykiem tańcowała . Ale już nie będzie , ale już nie będzie
Anna
miesiąc temu
Dawania czego? :D
rdew
miesiąc temu
mgli mnie
Najnowsze komentarze (148)
Ada
4 tyg. temu
Hehe,!!!😂😂😂😂Umiejętności „dawania”można pozazdrościć, trzeba tylko wiedzieć komu!
Oooo
4 tyg. temu
Ojoj... matka chyba urodziła ją w wieku 60 lat...
Curacao
4 tyg. temu
Janek żyje i to lubi.
nick
4 tyg. temu
jak można nosić bluzki z napisem "Mind Blow" (z angielskiego: cios umysłowy) ? pierwsze o czym myśli facet gdy widzi kobietę z napisem blow to blowjob, dziwna polityka tej firmy, nie wiem kto to wymyślił? ona?
nick
4 tyg. temu
ten Rinke słabo przy niej wygląda, schudł jakby choroby dostał, może kobieta zaraża czymś tych facetów? już jeden Kulczyk poszedł na operację prostaty wcześniej i jak się skończyło ?
glejt
4 tyg. temu
Niefortunny tytuł.
Olka
miesiąc temu
Przetakiewiczka już jak figura woskowa wygląda.
SondA
miesiąc temu
- Jak pani odnajduję się w warunkach naszej nowej polskiej kapitalistycznej gospodarki? Jak pani zarabia na życie? - Daję. - Co pani daję? - Daję d….
grgeq
miesiąc temu
Typiara jest mitomanka prawie jak Natalia
PPP
miesiąc temu
w tym ta pani jest najlepsza :-D
Simona
miesiąc temu
Hehe pieknie powiedziane 🤣😎
Abc
miesiąc temu
Jedyna która się przyznaje że "lubi dawać" Ale żeby tak od razu o matce....ta umiejętność "dawania" to pokoleniowa sprawa z tego wniosek. Kulczyk się zabrał i kasy która jej pożyczył nie odzyskał - i brać też lubi!!!
Ha ha
miesiąc temu
Pani Joanna chyba nie przemyślała swoich słów. Wyszło jak wyszło....
dalej
miesiąc temu
To fajne co po Niej odziedziczyłaś. Moja mama też była osobą, która lubiła pomagać potrzebującym. Nie była egoistką. Już Jej nie ma Tęsknię
...
Następna strona