Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Joanna Przetakiewicz zapewnia, że Grażyna Kulczyk JUŻ JEJ WYBACZYŁA: "Zrozumiała, dlaczego ja tak bardzo kochałam Jana"

366
Podziel się:

Joanna Przetakiewicz wspomina, jak wyglądało jej pojednanie z byłą żoną Jana Kulczyka i jej córką. Było bardzo emocjonalnie...

Joanna Przetakiewicz zapewnia, że Grażyna Kulczyk JUŻ JEJ WYBACZYŁA: "Zrozumiała, dlaczego ja tak bardzo kochałam Jana"
Joanna Przetakiewicz o spotkaniu z Grażyną Kulczyk: "Zrozumiała, dlaczego ja tak bardzo kochałam Jana" (AKPA)

Gdy Joanna Przetakiewicz związała się z Janem Kulczykiem, w mediach pojawiło się wiele plotek o jej konflikcie z rodziną miliardera. Celebrytka zawsze wypowiadała się o byłej żonie biznesmena z klasą, ale niezbyt wylewnie. W ostatniej rozmowie z Pudelkiem uchyliła jednak rąbka tajemnicy i opowiedziała o tym, jak doszło do pojednania miedzy nią a Grażyną Kulczyk i Dominiką Kulczyk. Przetakiewicz zdradziła, że wydarzyło się to już po śmierci Jana.

Już mi [Grażyna - przyp. red.] wybaczyła, wiem to. Mamy teraz relacje bardzo miłe, poprawne i kulturalne. I powiem ci, że Grażyna Kulczyk okazała się kobietą o niesamowitej klasie. Zostałam zaproszona na pierwszą rocznicę śmierci Jana przez Dominikę i Grażynę. Nasze rozmowy były tak nieprawdopodobnie szczere, a po drugie tak wspierające, że ja wtedy zrozumiałam, dlaczego Jan tak długo był z Grażyną i dlaczego to jest tak wyjątkowa osoba. Bo oczywiście, że może się komuś wydać zdystansowana, też wiele osób jej po prostu nie zna. Natomiast jest tak sprawiedliwa, tak fair i tak z klasą, że to się jej po prostu należy, żeby tak powiedzieć - wyznała celebrytka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz pojednała się z Dominiką i Grażyną Kulczyk

Przetakiewicz zdradziła też, jakie słowa padły w rozmowie z Kulczyk.

Powiedziała mi, że teraz zrozumiała, dlaczego ja tak bardzo kochałam Jana. To jest totalnie nowa era. Żeby mieć siłę, totalny brak kompleksów, brak słabości. Jakie to są wielkie serce i odwaga powiedzieć coś takiego. To było spotkanie, które dało mi nieprawdopodobną, kolejną wiarę w kobiety. Zarówno to, co mówiła Dominika, jak i to, co mówiła Grażyna. Okazały się obie niesamowicie mądrymi, wspierającymi i rozumiejącymi kobietami - dodała.

Miło, że mają teraz takie relacje?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(366)
Gosc
2 lata temu
Zamilcz kobieto. Myslalam,ze masz klase.
Yyaa
2 lata temu
Ta, i jeszcze pobłogosławiła...
babcia
2 lata temu
Gdzie pan Kulczyk miał oczy zostawiając ładną żonę ?"
Abc
2 lata temu
Co na to Rinke?
Malgosia
2 lata temu
O fikam.Grazce odwaliło na stare lata ale tej już dysk odleciał.
Najnowsze komentarze (366)
przebudzona
rok temu
Tak postepuja narcyzi - bardzo zaburzeni osobnicy, pusci w srodku - rozkochuja w sobie przez znane im zachowania manipulacyjne - mruzenie oczu, specyficzne spojerzenia, zabawa w chowanego - pojawiam sie i nagle znikam... typowo dzieciece zagrywki - w drugiej ossobie wytwarza sie dysonans poznawczy i w glowie powstaje figur tej osoby. Moze byc nawet malo ciekawa z wygladu i bez klasy. Bardzmy czujni na takie zagrywki i wewnetrznie sprzeciwiajmy sie takiemu duchowemu zawlaszczaniu... Z Jezusem damy rade! On pokonal zlego 2000lat temu!
przebudzona
rok temu
Jaka kobieta zakochuje sie w zajetym i bardzo bogatym mezczyznie?
Iga
rok temu
Grażyna zrozumiała to za co tak bardzo kochałaś Jana ?? My już rozumieliśmy to od zawsze , za pieniądze !!!!
Iwona
rok temu
Co ta kobieta wygaduje .
Jener
rok temu
Nigdy nie zapomnę stwierdzenia pani Joanny, ze nie zawsze jej było lekko i pamięta czas, kiedy była tak biedna, że musiała kupować meble z IKEI.
matpol
rok temu
Ludzie o czym wy dyskutujecie , interesy z byłymi PRLowskimi i zagranicznymi służbami dały początek wielu fortunom w tym kraju .
dAREK
2 lata temu
Klasa, DRUGA PODSTAWÓWKI,
mała Mi
2 lata temu
Jak można się tak pomylić co do ijnteligencji. Samej mi wstyd.
diagnoza
2 lata temu
Grażyna Kulczyk zaprosiła Joannę Przekakiewicz na pierwszą rocznicę śmierci Jana Kulczyka i Panie spotkały się i nastąpiło wybaczenie i pojednanie ? Serio ? Ciekawe czy takie spotkanie logistycznie było możliwe jeśli w pierwszą rocznicę śmierci Jana Kulczyka pani Grażyna Kulczyk z dziećmi, rodziną i znajomymi była obecna w Warszawie w Kościele na mszy w intencji pierwszej rocznicy śmierci Jana Kulczyka a tymczasem Joanna Przetakiewicz w tym samym czasie spędzała wakacje w Grecji na wyspie Mykonos na okoliczność czego są fotki na jej profilach społecznościowych ? Joanna Przetakiewicz to mitomanka czy może dopadła ją już pomroczność jasna ?
hfg
2 lata temu
a gdzie zasady etyki radcy prawnego . Pani mecenas Joanna ich nie pzrestrzega
ann
2 lata temu
I kobieta, która odbiła innej męża, która sama mówi, że to była rodzinna tragedia, która ciągle wypowiada się na temat jedynej żony byłego kochanka, która te żonę upokarza publicznie, jest wzorcem dla młodych kobiet, które ją komplementują i podziwiają? Serio? Akceptujecie młode panie takie wzorce moralne?
radca prawny
2 lata temu
Jeśli nie wiadomo o co Joannie Przetakiewicz chodzi z tymi odgrzewanymi kotletami o nazwie Jan Kulczyk to wiadomo, że chodzi o pieniądze, które po śmierci Jana różnymi możliwymi sposobami próbuje wydoić od dzieci / spadkobierców Jana Kulczyka. Przez kilka lat Jan Kulczyk częściej przebywał w Szwajcarii więc żeby Joanna P z synami mogła z nim mieszkać dłużej niż 3 miesiące to Jan Kulczyk musiał zarejestrować Joannę P jako swoją konkubinę dzięki czemu bez problemów mogła wjeżdżać i wyjeżdżać ze Szwajcarii. Podobnie Jan Kulczyk uczynił w przypadku swojej ostatniej partnerki Doroty, oczywiście po uprzednim wyrejestrowaniu Joanny P z konkubinatu. Wyrejestrowanie konkubinatu w Szwajcarii oznacza, że partnerzy muszą dokonać podziału majątku, którego dorobili się wspólne w okresie od zarejestrowania do wyrejestrowania konkubinatu. Joanna P była tylko utrzymanką Jana Kulczyka i nie zarabiała pieniędzy więc jej wkład był zerowy w generowanie majątku Jana Kulczyka a mimo to dostała od Jana 10 mln euro na rozkręcenie biznesu modowego plus Jan Kulczyk kupił na jej nazwisko kilka nieruchomości w Polsce. Po śmierci Jana Kulczyka kiedy nie została przez niego uwzględniona w testamencie ubzdurała sobie, że z racji zarejestrowanego konkubinatu w Szwajcarii posiada prawo do zachowku po zmarłym partnerze i od tego czasu szantażuje spadkobierców Jana Kulczyka domagając się pieniędzy ze sprzedaży bardzo drogiej nieruchomości w St. Moritz w Szwajcarii oraz ze sprzedaży jachtu, który został również wystawiony na sprzedaż przez Dominikę i Sebastiana Kulczyk. Oczywiście w świetle prawa Joannie P już absolutnie nic się nie należy po zmarłym Janie Kulczyku chociażby dlatego, że w dniu jego śmierci nie byli razem, ponieważ konkubinat został wyrejestrowany bodajże w 2010 roku i nie ma znaczenia to, że Jan Kulczyk kupił jacht i budował rezydencję w St. Moritz w czasie kiedy była aktywna rejestracja konkubinatu z Joanną P. Pazerna baba kasę od Kulczyka przehulała i uznała, że coś się jeszcze jej należy stąd te notoryczne osobiste wycieczki do czasów kiedy była utrzymanką Jana i robi to w jednym określonym celu, a mianowicie liczy na to, że w ten sposób spadkobiercy Jana Kulczyka odpalą jej miliony po sprzedaży nieruchomości i jachtu tylko po to, żeby skończyła opowiadać w mediach bzdury na temat Jana Kulczyka. Ten artykuł o Grażynie Kulczyk i rzekomym spotkaniu Pań w I rocznicę śmierci to fake news oraz potwierdzenie, że klan Kulczyków ignoruje totalnie szantażowanie ich ze strony tej pazernej kobiety o bardzo wątpliwej przeszłości.
Gryk
2 lata temu
Kiedy prawda wyjdzie na jaw?
Genia
2 lata temu
Czy widział ktoś dyplom mgr prawa Joanny? Czy ktoś z nią studiował czy robił z nią aplikację?
...
Następna strona