Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Jolanta Kwaśniewska i Joanna Opozda zachęcają do udziału w #DEBACIEKOBIET: "Twój głos jest szczególnie ważny" (WIDEO)

427
Podziel się:

"Przeraża mnie to, że młode dziewczyny nie chcą iść na wybory" - mówi Jolanta Kwaśniewska, która jest jedną z osobistości, które zaangażowały się do promocji przedwyborczej Debaty Kobiet w Wirtualnej Polsce. Wśród poruszanych tematów znajdą się najbardziej istotne dla współczesnych Polek kwestie.

Jolanta Kwaśniewska i Joanna Opozda zachęcają do udziału w #DEBACIEKOBIET: "Twój głos jest szczególnie ważny" (WIDEO)
Jolanta Kwaśniewska i inne gwiazdy zapraszają na Debatę Kobiet w WP (fot. Pudelek)

Nadchodzi chwila decyzji. 15 października wszyscy wybierzemy, jak przez najbliższe lata wyglądać będzie Polska. Zanim jednak do tego dojdzie, 26 września o godzinie 19:30 w Wirtualnej Polsce odbędzie się #debatakobiet. Polityczki z niemal wszystkich ugrupowań starających się o miejsce w Sejmie zmierzą się z wnikliwymi pytaniami dziennikarek WP. W promocję debaty zaangażowano osobistości ze świata show-biznesu i polityki, w tym m.in. Jolantę KwaśniewskąJoannę Opozdę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zaproszenie na Debatę Kobiet w WP

Przeraża mnie to, że młode dziewczyny nie chcą iść na wybory. Twój głos jest bardzo ważny. Musisz głosować - mówi Jolanta Kwąśniewska w spocie zapowiadającym debatę.

W debacie udział wezmą: Barbara Nowacka z KO, Agnieszka Dziemanowicz-Bąk z Lewicy, Joanna Mucha z Trzeciej Drogi, Anna BryłkaKonfederacjiUrszula Barbara Krawczyk reprezentująca Bezpartyjnych Samorządowców.

Jedynie komitet Prawa i Sprawiedliwości jak do tej pory nie wyraził zainteresowania wzięciem udziału w debacie o kwestiach najistotniejszych dla współczesnych Polek.

Jak będzie wyglądała debata?

Debata przyjmie unikatową formułę. Pytania do uczestniczek będą zadawane w czterech różnych segmentach tematycznych, a moderatorem całego przedsięwzięcia będzie Patrycjusz Wyżga. Pytania będą zadawały dziennikarki Wirtualnej Polski: Wiktoria Jakubowska-Karbowniczek, zastępczyni redaktora naczelnego WP (segment: Społeczeństwo), Karolina Wysota, Money.pl (segment: Gospodarka), Bianka Mikołajewska, WP Magazyn (segment: Państwo) oraz Dorota Mielcarek, WP ABC Zdrowie (segment: Zdrowie).

Co więcej, każda z polityczek będzie mogła dwukrotnie użyć "kontry", dzięki której będzie miała prawo do riposty, jak również zadania dodatkowego pytania konkurentce.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(427)
Pola
3 miesiące temu
Żadna z tych pań, nie była, nie jest i nigdy nie będzie dla mnie autorytetem.
Położna.
3 miesiące temu
Wiele lat temu kiedy prezydentem byl Pan Kwaśniewski brałam udział w strajku pielęgniarek i położnych, zaapelowalysmy do Pani prezydentowej Kwaśniewskiej o wsparcie. Odpowiedź z Pałacu była że Pani Prezydentowa nie angażuje się w sprawy polityczne. Więc dzisiaj niech nie podjudza społeczeństwa.
Tafafff
3 miesiące temu
Polacy to mądry naród i będzie głosował na polskie partie polityczne które będą bronić Polski, nie dzielmy się politycznie, Polska jest jedna i jest piękna
Olka
3 miesiące temu
Rozumiem ze mam iść głosować No mój głos się liczy wtedy kiedy głosuje tak jak wy, ale jak nie to lepiej żebym jednak została w domu 😂
Moni
3 miesiące temu
Pamiętam za Kwaśniewskiego było miliony kobiet bez pracy i środków do życia a Jolcia miała to gdzies tylko uczyła damy jeść bezę łyżeczką, a jej córusia brylowała na balu dzieci europejskich arystokratów w Filharmonii Wiedeńskiej. I Jolcia teraz poucza o prawach kobiet??
Najnowsze komentarze (427)
Pudel
2 miesiące temu
Pudel czemu nie piszesz jak ta cudowna samotna mama Joanna baluje do 5 rano w klubach
Teka
2 miesiące temu
O matko i córko
yayay
2 miesiące temu
lewica, tylko lewica!
Bella
2 miesiące temu
Jolka to cwaniara nie wierzę jej. Jej córka ma jej dość
Agnieszka
2 miesiące temu
Jestem przeciwniczką takich podziałow na debaty kobiet albo debaty mężczyzn. Albo mamy równouprawnienie czyli debaty są bez takich podziałow albo to ściema z tym równouprawnieniem. Jakby z takim pomysłem wyskoczyli faceci to by zaraz jazda była ze dyskryminuja i wykluczaja kobiety, że to je obraża i ble, ble, ble.
IQ 150
2 miesiące temu
t : p , nie odpuszczacie ! Aż tak bardzo wam zależy na mojej pracy dla was ? Światowy poziom rozumiem dostrzegacie w moich uzdolnieniach . 100 tysiaków złotówek i macie mnie w swoich szeregach . Ani na złotówkę nie odstąpię . Decyzja należy do was !
Fijoł
2 miesiące temu
Dlaczego żadna z tych pan nie poszła do polityki? Zwłaszcza Kwaśniewska by mogła bo ma „zaplecze”, a same nawołują „kobiety do polityki” 😂😂😂😂😂😂
Arek
2 miesiące temu
Każda z tych kobiet to kpina i w żadne słowa im nie wieże one są kobietami tvn - u czyli są nikim jaka telewizja takie niby ciemne gwiazdy śmiechu warte !
Matka
2 miesiące temu
P Kwaśniewska chcecie zrobić debatę aby zachęcić kobiety aby szły na wybory Ja proponuję zapytac holand jak się czuje poniżyła pograniczników i ludzi z Podlasia nie pytając ich o opinie nie była nawet na granicy broni tamtych imigrantów a jaka to jest osobą która w studiu TVN broniła pedofila Polańskiego.tylko dlatego.ze jest sławnym reżyserem i wy chcecie ja bronić WSTYD macie dzieci a jakby to spotkało pani córkę też byście ja broniły ona jest zła OSOBA i nie szanuje na POLAKOW🫣😈😈
Abb
2 miesiące temu
Oplaceni i tyle, teraz beda wciskać invitro, beda płakać nad losem kobiet, dlaczego sie nie mowi ile zarodków wtedy się zabija
MY
2 miesiące temu
IDZIEMY I POPIERAMY PIS NAJLEPSZA OPCJA DLA POLSKI
MY
2 miesiące temu
IDZIEMY I POPIERAMY PIS NAJLEPSZA OPCJA DLA POLSKI
MY
2 miesiące temu
IDZIEMY I POPIERAMY PIS NAJLEPSZA OPCJA DLA POLSKI
jolka
2 miesiące temu
jak te celebryty sie mecza w tym kraju az mi ich zal i mam dobra rade wyjechac tam gdzie jest pieknie
...
Następna strona