Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Julia von Stein płacze i mówi o pożarze na Marywilskiej 44. "Królowa życia" współpracowała z działającym tam butikiem

265
Podziel się:

W nocy z soboty na niedzielę wybuchł pożar w kompleksie handlowym Marywilska 44. Głos w sprawie zabrała Julia von Stein, która współpracowała z właścicielkami jednego z butików strawionego przez ogień.

Julia von Stein płacze i mówi o pożarze na Marywilskiej 44. "Królowa życia" współpracowała z działającym tam butikiem
Julia von Stein zabrała głos w sprawie pożaru na Marywilskiej 44 (East News, Instagram)

W nocy z soboty na niedzielę w kompleksie handlowym znajdującym się na warszawskiej Białołęce, Marywilska 44, wybuchł pożar. Jak przekazał komendant główny PSP, nadbrygadier Mariusz Feltynowski, ogień strawił całą halę, a konstrukcja uległa doszczętnemu zniszczeniu. Proces dogaszania obiektu może zająć nawet kilkanaście godzin. Z relacji portalu RMF 24 wynika, że w akcji bierze udział 180 strażaków.

Głos w sprawie zabrała Julia von Stein, która współpracowała z butikiem mieszczącym się w spalonym kompleksie. Celebrytka ze łzami w oczach opowiedziała, jak dowiedziała się o całym zajściu i zdradziła szczegóły jej bliskiej relacji z właścicielkami wspomnianego sklepu.

Julia von Stein zabrała głos w sprawie pożaru na Marywilskiej 44

Kochani, ja dopiero się obudziłam, nieświadoma ogromu tragedii, która wydarzyła się dzisiaj nad ranem w Warszawie, w kompleksie usługowo-handlowym Marywilska 44. Otworzyłam oczy, zobaczyłam mój telefon i ile osób do mnie pisze, wiedząc, że współpracowałam z tamtym miejscem. Chciałam wierzyć, że to jest sen, że mi się to ku*wa śni, że to się nie dzieje naprawdę. W tym miejscu na Marywilskiej 44 miały swój butik moje serdeczne przyjaciółki Julia i Ola. Butik, z którym od ponad roku współpracowałam. To nie była czysta współpraca, tylko przede wszystkim przyjaźń, i ta tragedia dotyka mnie również osobiście przez wzgląd na dziewczyny. Setkom osób dzisiaj na ranem spłonęły marzenia, spłonął cały dorobek swojego życia. Ja nie pamiętam w Polsce takiej tragedii, na taką skalę w ostatnich latach. [...] - powiedziała na Instagramie.

Julia wyznała, że jest zdruzgotana tragedią, której ogromu skali nie może pojąć. W opublikowanym materiale gwiazda TTV zaznaczyła, iż wielokrotnie przybywała z przyjaciółką o podobnej godzinie na terenie obiektu. Zdaniem Stein jedynym pozytywnym aspektem pożaru jest fakt, że nikt podczas niego nie ucierpiał.

Ja nie powiem, że jestem w stanie sobie to wyobrazić, bo nie wyobrażam sobie, żeby mi spłonęła cała firma, ale potrafię sobie wyobrazić, co w tym momencie przeżywają dziewczyny. [...] Słuchajcie, to była firma budowana przez Julię, jej mamę, jej tatę. Oni poświęcali dla tego butiku sto procent swojego czasu. Niejednokrotnie nad ranem, ponieważ tam miały swój magazyn z ubraniami, w tych godzinach Julia była w środku, niejednokrotnie ja z Julią wychodziłam nad ranem z tamtego miejsca. Jedynym pozytywnym aspektem jest to, że cały team żyje, nikt nie stracił życia. Przy takiej tragedii to już trzeba patrzeć na takie najmniejsze pozytywne rzeczy. [...] - dodała.

Julia von Stein zdradza dalsze losy spalonego butiku, z którym współpracowała

Celebrytka zdradziła szczegóły losów firmy, z którą współpracowała. Okazuje się, że właścicielki szukają już nowego lokalu i znoszą ową tragedię wyjątkowo dzielnie.

Dziewczyny już szukają nowego lokalu, one są bardzo silne. Przy takiej tragedii one podeszły do tego z większą siłą niż ja, która płacze od rana, kiedy dowiedziałam się o tej tragedii. [...] Łączę się w bólu ze wszystkimi osobami, tam potężna ilość ludzi miała swoje lokale użytkowe, łączę się w tej tragedii - wytłumaczyła.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(265)
Jaś
miesiąc temu
To prawdopodobnie tzw podpalenie deweloperskie
Nope
miesiąc temu
Wszystko musi obrócić żeby było o niej. Kosmicznie spragniona uwagi kobieta
Ader
miesiąc temu
STOP making stupid people famous!!!
🫣🫣🫣🫣
miesiąc temu
Nie znoszę jej fałszu i obłudy.😡😡😡😡😡
Abc🥹
miesiąc temu
Ta pani bardzo przeklina
Najnowsze komentarze (265)
Gość
miesiąc temu
Karma wraca
Zgv
miesiąc temu
Nie wierzę w ten pożar że samo się zapaliło. Albo deweloper albo kupcy z bakalarskiej maczali w tym palce
Tom
miesiąc temu
No to teraz niech wszystkie Królowe życia się zrzucą i pomogą!!!
xax
miesiąc temu
Ona jest straszna!
ala
miesiąc temu
Po co wasze sfary głoopie, wasz los to wyjazd i praca na emigracji, na polach, w sortowniach i w bur.... niemieckich, tak było jest i będzie, do tego jesteście genetycznie przystosowani przez wieki i na to sami głosujecie. Jak się nie ma w głowie to trzeba mieć w rękach i nogach. Szkoda tylko że już stawki nie te ale zawsze to lepsze niż głodowanie i bezrobocie w Polsce.
Jan
miesiąc temu
Jak ktoś podpalił to nikt odszkodowania nie weźmie bo ubezpieczyciele za podpalenia nie wypłacają odszkodowań.
Ania
miesiąc temu
Tragedia bo ciuchy się spaliły?
margaryn
miesiąc temu
wow dubajki jakieś traciły dorobek życia, śmiech na sali a teraz zrzutki robią, spojrzcie jak one wyglądają, jak lalki barbie, doczepy, usta jak karpie, tandeta straszna, do roboty się wziąć, zakasać rękawy i do prawdzwej pracy dubajki, współpraca, jaka wspołpraca, że parę zdjęc julia zrobiłaś, ciuchy m.in izy macudzińskiej sprzedawała w tym swoim butiku. wesprzyjcie koleżankę olę skoro takie hojne jesteście , a nie zrzutki udostępniacie, sa bardziej potrezbujący...
Vvvvv
miesiąc temu
Cóż, tragedia wiadomo. Ale dla polskich firm, to raczej nie będzie fiasko, zaczną sprzedawać w swoje produkcje. A dla handlowców stamtąd, nowe partie towarów już czekają w Małaszewiczach, w kontenerach z Chin, od swoich.
Prawnik
miesiąc temu
Jedyne co mogę zrobić to oddać stolca na ciebie weź się za prace i wyżuć telefon mocz też
Peter
miesiąc temu
Komuś bardzo zależało na tym terenie. Zresztą jakiś czas temu w radio o tym mówili,o tych czynszach,w tv też , chcieli się pozbyć ludzi. A jak mafia deweloperska za PO robiła ze starymi kamienicami i ludźmi. Dokładnie tak samo,czynsze w górę,a potem słyszał każdy. To jest MAFIA!
iza
miesiąc temu
to się nazywa zawłaszczanie czyjejś tragedii, bo co prawda, inni ucierpieli, ale najważniejsze, że ona się tak bardzo przejęła i płacze...
współczuł
miesiąc temu
jest straszna tragedia dla tych ludzi - ale zrobiłam właśnie kalkulację ubezpieczeniową na handel ciuchami dla SU 300.000 - adres Marywilska 44 - składka rocznie wychodzi ok 850 zł czyli ok 70 zł na miesiąc - czemu nie ubezpieczyli się ?? A teraz wszyscy mamy się zrzucać ?? - Jak mnie okradli z gotówki w firmie (z włamaniem) to jakoś sama musiałam stawać na nogi i od tamtej pory ubezpieczam się
cazy
miesiąc temu
Zakłamanie.
...
Następna strona