Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Zaangażowana Julia Wieniawa promuje książkę o miłości LGBT: "Może ta lektura będzie dla niektórych krokiem do ZMIANY NASTAWIENIA"

230
Podziel się

"Polska w tym roku została okrzyknięta najbardziej homofobicznym krajem w UE. Bardzo chciałabym, żeby się to zmieniło" - apeluje gwiazda. Myślicie, że przemówi komuś do rozumu?

Zaangażowana Julia Wieniawa promuje książkę o miłości LGBT: "Może ta lektura będzie dla niektórych krokiem do ZMIANY NASTAWIENIA"
Julia Wieniawa wspiera środowiska LGBT (Instagram)
bDJYQgSZ

Julia Wieniawa już nie raz wzięła udział w publicznej dyskusji na temat tolerancji. Celebrytka, jako przedstawicielka młodego pokolenia polskich gwiazd, zdaje sobie sprawę, że głos znanych osób może być wykorzystany w słusznej sprawie, a taką niewątpliwie jest dyskryminacja osób LGBT. To ostatnio szczególnie aktualny temat, a wszystko za sprawą podpisanej przez Andrzeja Dudę tzw. "Karty Rodziny", która w jawny sposób uderza w mniejszości seksualne.

W piątek Wieniawa opublikowała na swoim Instagramie post, w którym promuje książkę o "zakazanej" miłości dwóch mężczyzn.

bDJYQgTb

Już 16.06 premiera najbardziej oczekiwanego tytułu tego roku, czyli „RED, WHITE & ROYAL BLUE” autorstwa Casey McQuiston. Piękna powieść o miłości. Miłości dwóch młodych mężczyzn - Henry’ego (brytyjskiego księcia) i Alexa (syna prezydentki USA) - pisze Julia. Swoje uczucie z wiadomych względów muszą chować przed całym światem, ale jak długo uda im się trwać w ukryciu - tego dowiecie się w książce. Polska w tym roku została okrzyknięta najbardziej homofobicznym krajem w UE. Bardzo chciałabym, żeby się to zmieniło. Być może ta lektura będzie dla niektórych krokiem do zmiany nastawienia do środowisk lgbt... pamiętajcie - LOVE IS LOVE - podkreśla aktorka.

Pod jej wpisem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy wyrażających wsparcie dla mniejszości seksualnych.

Każdy akcent pro wolnościowy, oddalający nas od wszechobecnej ostatnio w kraju homofobii jest na wagę złota! - podsumowali Jakub Kwieciński i Dawid Mycek.

bDJYQgTh

Nie zabrakło też jednak głosów sprzeciwiających się tajemniczej "ideologii LGBT":

Konie zastąpiły samochody, listy zastąpiły e-maile, teraz przyszedł czas na rodzinę i wiarę! Stop LGBT - napisał jeden z obserwatorów.

Wieniawa nie pozostawiła wpisu internauty bez odpowiedzi.

bDJYQgTi

W czasach, gdy były konie zamiast samochodów, również istnieli ludzie homoseksualni - odparła.

Myślicie, że więcej polskich gwiazd powinno otwarcie wesprzeć zaatakowaną przez polityków rządzącej partii społeczność LGBT?

bDJYQgTj
bDJYQgTC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(230)
Mery
9 miesięcy temu
każdy żyje jak i chce i z kim chce i nikt nikogo nie poniża ani krytykuje, sztuczne i naciągane
loli
9 miesięcy temu
I proszę, artykuł sponsorowany. Niech teraz ktoś zaprzeczy, że to nie ideologia.
osia
9 miesięcy temu
..nie wierze ,ze jestesmy najbardziej homofobicznym krajem uni ...wmawia nam sie takie rzeczy ,zeby jeszcze bardziej wzbudzic w nas poczycie winy...latwiej wtedy manipulowac ludzmi..widac sa grupy ,ktorym bardzo na tym zalezy...obserwuje mieszkancow Polski i innych panstw..nie jestesmy ani lepsi ,ani gorsi pod tym wzgledem...ot co...
bDJYQgTD
Paulus
9 miesięcy temu
Popieram, zwierzęta są bardziej sexi.
Edit
9 miesięcy temu
Oczywiście Julka musi być za... Innej opcji nie ma bo TVN przestanie ją promować.
Mariusz
9 miesięcy temu
Jest lepszy sposób jak zmusić ludzi aby wszyscy zaczęli podziwiać i szanować LGTB... Kara więzienia.. Jeśli mężczyzna odmówił seksu z innym mężczyzną kara do 2 lat więzienia. Jeśli ktoś odmówił sponsorowania organizacji promujących LGBT. Przepadek mienia na korzyść tych organizacji. Zapewniam że każdy homo będzie wtedy szczęśliwy.
Andzia
9 miesięcy temu
Czekam aż któraś celebrytka pokroju wyżej wymienionej poleci czytanie Biblii. Bo jak narazie wszystkie z prądem płyną a wiec może znajdzie się jakaś naprawdę odważna ?
dzidzia
9 miesięcy temu
mysli ze napisze cos takiego i ktokolwiek sie tym przejmieXD ups nikogo nie obchodzi twoje zdanie
Mieszko
9 miesięcy temu
"Prezydentki USA" aha. Lobby light ma znamiona ideologii faszystowskie, ingeruje we wszystko i tłumi normalność pod płaszczykiem braku akceptacji. To jest wynaturzone i chore. Jednak widzę po komentarzach że większość ludzi myśli jak ja i to mnie uspokaja. Nie damy sobie narzucić tej neomarksistowskiej ideologii chorej degrengologii.
RR20
9 miesięcy temu
Kompletnie wisi mi to czy ktoś jest czy nie jest lgbt……. I pewnie tak ma 99% społeczeństwa. Problem w ogóle nie istnieje.
dweeb,
9 miesięcy temu
dziekuje za dodane opinie
Margaretka
9 miesięcy temu
Ona nie może powiedzieć nic innego, skoro chce się utrzymać w "warszawce". Inaczej skończyłaby jako aktoreczka w jakimś prowincjonalnym teatrze (z całym szacunkiem dla prowincjonalnych teatrów).
Ubawiony
9 miesięcy temu
Kim jest ta pani? Czemu mam wiedzieć jakie jest jej zdanie? A co sądzi o tym co jadają kosmici? Żenada.
bDJYQgTv
Józek
9 miesięcy temu
:Gwiazdko" zajmij się swoim życiem i dziękuj Bogu ze jesteś normalna- cokolwiek to znaczy!!!!
...
Następna strona
bDJYQgTX