Trwa ładowanie...
Przejdź na

Julia Wieniawa namawia do pójścia na wybory: "Młodzi ludzie nie chodzą do urn. TO JEST SŁABE"

122
Podziel się

"Młodzi ludzie nie chodzą do urn. To jest słabe. Nie macie prawa narzekać w momencie, kiedy nie idziecie na wybory" - grzmi celebrytka.

bCyYEJit

Julia Wieniawa swoją popularność na Instagramie do tej pory wykorzystywała głównie w celach reklamowych. W rozmowie z Michałem Dziedzicem przyznała, że już nacieszyła się "lajkami" pod selfie i ma zamiar wykorzystywać swoją sławę w celach charytatywnych oraz społecznych. Julka nie tylko otwarcie wspiera środowisko LGBT, ale również zachęca młodych fanów, by wzięli udział w niedzielnych wyborach parlamentarnych. Aktorka oddanie głosu w wyborach uważa za przywilej. Niestety, innego zdania jest Marina Łuczenko-Szczęsna, która otwarcie przyznała, że nie interesuje się polityką i nie ma zamiaru wybrać się do urn wyborczych.

Wieniawa zdaje sobie sprawę ze swoich zasięgów i nie ukrywa przerażania ostatnimi statystykami dotyczącymi zaangażowania młodych ludzi w życie polityczne. Dodaje, że osoby, które narzekają na obecną sytuację w kraju, a przy tym jednak nie korzystają z możliwości oddania głosu w wyborach, wyprowadzają ją z równowagi.

bCyYEJiv

Młodzi ludzie nie chodzą do urn. To jest słabe, pójście na wybory to jest przywilej. Powinniśmy z niego korzystać. Denerwują mnie ludzie, którzy narzekają na sytuację w kraju, a nie byli głosować. Nie macie prawa narzekać w momencie, kiedy nie idziecie na wybory - wyznała.

Myślcie, że Julka wpłynie też na Marinę?

bCyYEJiW
KOMENTARZE
(122)
gość
8 miesięcy temu
wieniawa jak tam matura?
gość
8 miesięcy temu
paszczura z niej
gość
8 miesięcy temu
Maryna bierz Lajama pod pache i idz!
bCyYEJiX
gość
8 miesięcy temu
co to za autorytet wieniawa pokazała tyłek szlaja sie z byle kim samo dno
gość
8 miesięcy temu
Pudelek jeszcze mnie nie zablokował ? Dziwne!!! Wasza demokracja i wolność słowa to myślenie tak jak wy chcecie
Najnowsze komentarze (122)
weryk
7 miesięcy temu
Wieniwa ? A to ta od mietły
gość
7 miesięcy temu
qzwa też mi autorytet wyborczy , czy jest w Polsce jakieś medium gdzie nie ma tej dzierlatki, A jak tam Baron już cię wybaronował?
gość
8 miesięcy temu
Wszystko dobrze póki buzi nie otworzy. Umysł, wysławianie, wymowa dobre dla 10-latki a nie 20-latki. Czas do szkoły !!!!!! latka lecą
koko
8 miesięcy temu
a ja nie jestem mlody a tez nie chodze . mam 38 lat i widzialem jak w 90 roku polski rzad zacza wysprzedawac majatek narodowy i polacy stali sie robolami . musieli uciekac z kraju. i ten stan trawa do dzis pominmo ze glosujecie na PO albo PIS. podatki wam zwiekrzaja a wyludzicie sie ze wyborami cos zmienicie. wybory i glosowanie to przyklepanie wlasnie tego procederu okradania polaka z kasy
gość
8 miesięcy temu
..Mieć ogólną wiedzę!!!!!!! HA HA HA
gość
8 miesięcy temu
pfff idź na studia - pójdziemy na wybory :D
gość
8 miesięcy temu
Dla niej to wszystko jest słabe albo cool xDD
gość
8 miesięcy temu
Zajmij się jakaś praca nie próbuj się wpychać na sile wszędzie żebyś była tylko zauważalna i przejrzyj się w lustrze jaka jesteś ble uroda nikła kto cię promuje 🤣🤣🤣
bCyYEJiP
gość
8 miesięcy temu
Dziecko czy to przypadkiem nie będą Twoje pierwsze wybory?, więc co możesz na ten temat wiedzieć, obserwuj i słuchaj starszych to lepiej zrobisz
Ksysiu
8 miesięcy temu
JULIO MŁODZI POLACY IDĄ I GŁOSUJĄ NA KONFEDERACJĘ.
gość
8 miesięcy temu
Julka wez nie udawaj, ze masz jakies pojęcie na inne tematy niz modne paznokcie i trzepanie rzęsami na ściance...uwłacza godnosci, ze osoba tak płtyka w wypowiedziach śmie pouczać kogokolwiek.
gość
8 miesięcy temu
Powiedziała to co ogół chce słyszeć. Wazeliniara. Już wolę Marine.
gość
8 miesięcy temu
Ale, autorytet!
gość
8 miesięcy temu
Tylko PiS.
...
Następna strona
bCyYEJjr