Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney Spears i... Janet Jackson. "Chcę wziąć odpowiedzialność za własne błędy"

104
Podziel się:

W odpowiedzi na słowa krytyki, które spłynęły na Justina Timberlake'a po premierze dokumentu "Framing Britney Spears", piosenkarz wydał oświadczenie. Przyznał, że czerpał korzyści z "systemu, który akceptuje mizoginię i rasizm".

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney Spears i... Janet Jackson. "Chcę wziąć odpowiedzialność za własne błędy"
Justin Timberlake przeprasza Britney Spears i Janet Jackson (East News)
bFdZVqol

Dokument Framing Britney sprawił, że nieco inaczej spojrzeliśmy na związek łączący Justina Timberlake'a i Britney Spears. Okazało się, że choć gwiazdor wcale nie był wierny swojej partnerce, to w oczach opinii publicznej utrwalał wersję, że do rozstania doszło przez zdrady Britney. Swoje refleksje na ten temat zawarł chociażby w hitowej piosence Cry me a river. Część fanów odwróciła się od Britney, nie rozumiejąc, jak mogła potraktować Justina w taki sposób. Kariera Timberlake'a nabrała z kolei tempa...

Po premierze dokumentu o Britney piosenkarza zalała fala krytyki. Internauci zarzucali mu, że jest hipokrytą i mizoginem, któremu zależało jedynie na własnych korzyściach i "wybiciu się".

bFdZVqon
Zobacz także: Britney Spears tańczy do piosenki Justina Timberlake

Justin Timberlake postanowił odpowiedzieć na liczne głosy krytyki i zamieścił na Instagramie oświadczenie, w którym przeprasza Britney Spears oraz... Janet Jackson. Są to dwie kobiety, które były odrzucane i poniżane przez przemysł rozrywkowy, po "incydentach" z udziałem Timberlake'a. Przypomnijmy, że gdy w 2003 roku Janet przez przypadek obnażyła pierś na SuperBowl podczas występu z Justinem, jej kariera się załamała, a Timberlake odcinał się od wpadki oraz dystansował od Jackson.

Bardzo przepraszam za wszystkie sytuacje, które przyczyniły się do problemu, w których powiedziałem coś, czego nie powinienem był mówić lub nie odezwałem się, gdy powinienem to zrobić. Rozumiem to, że nie sprostałem oczekiwaniom i czerpałem korzyści z systemu, który akceptuje mizoginię i rasizm - wyznał Timberlake.

bFdZVqot

Przede wszystkim chcę przeprosić Britney Spears i Janet Jackson, obydwie osobno. Bo zależy mi na tych kobietach, szanuję te kobiety i wiem, że zawiodłem - dodał.

Artysta wyjaśnił, że ​​"czuł, iż musi się wypowiedzieć, ponieważ wszyscy zaangażowani w te sytuacje zasługują na coś lepszego”.

Stwierdził też, że nie chce już nieuczciwie korzystać ze swoich przywilejów w "wadliwym" biznesie rozrywkowym.

bFdZVqou

Chcę wziąć odpowiedzialność za własne błędy w tym wszystkim - oznajmił.

Zaskoczeni?

bFdZVqov
bFdZVqoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(104)
Kkk
11 miesięcy temu
Doradził mu do zatrudniony specjalista od wizerunku. Chyba nie myślicie, że gwiazdy same dochodzą do wniosku, że należy się od czegoś odciąć, przeprosić, wyrazić ubolewanie..
Ffg
11 miesięcy temu
Czerpal? Przeciez nadal czerpie. Ten system pomogl mu zbudowac kariere... i nadal ten system funkcjonuje, tylko ze teraz zaczynaja sie ludzie buntowac
Janet
11 miesięcy temu
Oj Justin, Justin. Trochę późno.
bFdZVqoP
Aska
11 miesięcy temu
Szkoda ze Britney nie powiedziała, że on zdradzał. Pamietam jak byłam zawiedziona.
Kaś
11 miesięcy temu
Jego włosy zawsze przypominały mi spaghetti🍝🍝🍝🍝
Najnowsze komentarze (104)
gsoc
7 miesięcy temu
Jasne. Teraz nagle wszystkie będą pisać, że "jakoś im on nie podchodził" i jak to ich podświadoma intuicja nie zawiodła. Szkoda, że przez te wszystkie lata, żadna o tym nie pisała. Pitu, pitu kretynki
gsoc
7 miesięcy temu
Nie rozumiem o co chodzi z tym cyckiem. Po pierwsze gorset miał zatrzaski na tych miseczkach, czyli jakby służyły temu by te miseczki zdjąć. Pytanie: po co? Po drugie o ile dobrze pamiętam na nagraniu było, że on specjalnie miseczke zrywa, a nie przez przypadek. Po trzecie jak to jest, że na sutku jest gwiazdka? Czyli celowa ozdoba. Czemu pisze się, że to bylo przez przypadek skoro wszystko pokazuje, że nie był to, żaden przypadek a wyreżyserowany skandal
MDNA
11 miesięcy temu
Fajny kawałek z Madonną nagrał
qwerty
11 miesięcy temu
Mamy uwierzyć, że ta "awaria garderoby" to był przypadek? Ona ma tam nawet jakąś biżuterię wokół sutka, a on celowo i z łatwością odrywa jej ten kawałek szmatki. Po prostu nie spodziewali się że taki skandal to wywoła.
mmmmmm
11 miesięcy temu
Nigdy go nie lubiłam, wyczuwałam w nim frajera a jak ich związek się skończył bardzo było mi szkoda Britney Ona cierpiała miała załamanie a w międzyczasie jego kariera kwitła a teraz doradcy piszą za niego oświadczenia zal
Kaśka
11 miesięcy temu
On i Britnay piękną para 20 lat temu.
Lidia
11 miesięcy temu
Pierwszy raz era fb insta twita itp robi coś dobrego. Każdy aktor reżyser celebryta i tym podobny jest teraz na świeczniku, każdy o każdym wszystko wie. Niedługo nie będzie można ukrywać manipulacji, terroru i agresji w branży show, zawsze znajdzie się osoba która powie w końcu stop
Loli
11 miesięcy temu
Jak śpiewał w nsync to był dla mnie irytyjuacy, a wręcz smieszny, taki trochę kiczowaty boysband, ale po rozstaniu z Britney i nsync zaczął nieźle nagrywać. No i fenomenalnie tańczy. Solo wyszło mu na zdrowie i małżeństwo z Biel. Jest fajna dziewczyna, żeby nie miała przez niego zmartwień więcej.
bFdZVqoH
Yhm
11 miesięcy temu
Przy Biel stał się lepszym czlowiekiem
Franek
11 miesięcy temu
O czym mowa? Jakaś pijarowska zagrywka, by chyba przywrócić wiarę w to, ze któraś jeszcze coś nagra. Odgrzewane kotlety sprzed 20 lat i Timberlake, którego to w sumie wciąż nic nie obchodzi.
Rita
11 miesięcy temu
Janet nie zrobiła tego przypadkiem... niby skąd te ozdoby na piersi i po co, skoro miały być pod gorsetem. Nie raz świeciła nagim biustem. I myślała, ze niczym Geri Halliwel będzie to hit dekady. A to, ze przeprosił teraz, kiedy obydwie Panie już nie maja w sumie nic do powiedzenia, a sam osiągnął szczyt i raczej marne szanse by z niego spadł...
Szok
11 miesięcy temu
Szok
Justyn Justyn
11 miesięcy temu
Odkąd pojawił się w TV jakoś najbardziej mi nie podchodził. Z biegiem czasu to się zmieniło, nie żebym go słuchała. Po tym artykule znów wróciły odczucia sprzed lat..
Piotrek
11 miesięcy temu
Wypromował się na Britney.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdZVqpA
bFdZVqpB
bFdZVqpC
bFdZVqpD
bFdZVqpE
bFdZVqpj